Strona 1 z 1

Wózki widłowe do magazynu

: 5 listopada 2018, 16:04
autor: KacperW
Cześć,
Potrzebuję dobrej jakości sprzętu do swojego magazynu i stąd moje pytanie - na kogo warto postawić jeżeli chodzi o wynajem jak i możliwość zakupu dobrej jakości wózków widłowych nowych i używanych? Zależy mi również na możliwości serwisowania oraz dobrych cenach. Z góry dziękuję za wszystkie porady :)

Re: Wózki widłowe do magazynu

: 7 listopada 2018, 11:03
autor: MarekJak
Ja uważam, że zdecydowanie najlepszym wyborem będzie jednak Lemarpol, ponieważ zarówno ogromny wybór sprzętu od topowych producentów, świetnie zarządzany serwis i do tego obsługa zdecydowanie zasługują na wyróżnienie. Do tego dotrzymują terminów, dzięki czemu nie ma mowy o długich przestojach w realizacji naszych prac na magazynie.

Re: Wózki widłowe do magazynu

: 23 kwietnia 2020, 22:23
autor: Kasey00
Firma Adelman's Truck and Equipment stała się ogólnoświatową, wieloaspektową organizacją obsługującą klientów na 6 kontynentach. Obecnie, w czwartej generacji rodzinnego biznesu, Adelman's obsługuje branżę transportową dzięki nowym i przebudowanym silnikom nadwyżki, używanym częściom wysokiej jakości, ciężarówkom, przyczepom i sprzętowi

Re: Wózki widłowe do magazynu

: 24 kwietnia 2020, 23:10
autor: Kasey00
MarekJak pisze:
7 listopada 2018, 11:03
Ja uważam, że zdecydowanie najlepszym wyborem będzie jednak Lemarpol, ponieważ zarówno ogromny wybór sprzętu od topowych producentów, świetnie zarządzany serwis i do tego obsługa vidmate zdecydowanie zasługują na wyróżnienie. Do tego dotrzymują terminów, dzięki czemu nie ma mowy o długich przestojach w realizacji naszych prac na magazynie.
Czy jest tu ktoś do dyskusji?