Jaki odkurzacz Roborock wybrać?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym

Moderatorzy: paul_proteus, President

Awatar użytkownika
tatka
Debiutant
Debiutant

Post autor: tatka » 30 grudnia 2020, 00:21

Jeśli chodzi o zakup najbardziej budżetowego urządzenia, jeśli tylko odkurzysz-Xiaowa (seria E) jest tym, czego szukałeś. Roboty z serii E są tanie, nie mają szerokiej funkcjonalności i zaawansowanej nawigacji, ale dobrze odkurzają.
Chcesz, aby robot sprzątał, ale nie chcesz płacić za flagowe modele? Zobacz Model Roborock S4. Robot jest przeznaczony dla tych, którzy nie potrzebują zmywania i nie mają grubych dywanów, ale chcą inteligentnego robota z funkcjami dostępnymi w modelach Premium. Roborock S4 to świetny wybór. Robot ma niesamowity design, długą żywotność baterii, wygodne opcje i świetnie sprawdza się na cienkich dywanach i gołych podłogach.
Jeśli twój dom jest wyłożony wykładziną, ale chcesz kupić robota odkurzającego, który może umyć podłogę, rozważ modele Roborock S6 lub Roborock S6 Pure. Idealnie nadają się do dywanów, doskonale myją podłogę, mają silne ssanie i długą żywotność baterii. Nadaje się do dużych domów, ponieważ są wyposażone w precyzyjną nawigację. Obsługują elastyczną konfigurację stref i dużą funkcjonalność za pośrednictwem aplikacji. Ponadto roboty S6 i S6 Pure przechowują aż 3 karty w pamięci. Szczotka do demontażu jest łatwa do czyszczenia z brudu i włosów.
Istnieje możliwość zakupu odkurzacza Roborock https://roborock-compare.pl/
Jeśli mieszkasz w dużym domu, masz dywany, musisz umyć podłogę, chcesz robotów z wydajną nawigacją, użyj flagowego Roborock S5 Max. Jest to potężny odkurzacz odpowiedni dla dużych domów (180 min na jednym ładowaniu), obsługuje wirtualne ściany i czyszczenie strefowe. Ponadto identyfikuje wykładzinę i ma dobrą zdolność podnoszenia, dzięki czemu idealnie nadaje się do czyszczenia dywanów. Największa w serii Pojemność zbiornika na wodę.
Jeśli chcesz wziąć najlepszy model z maksymalną funkcjonalnością i szeroką gamą opcji - zwróć uwagę na S6 MaxV-pierwszego robota z widokiem stereo, który naprawdę widzi sytuację i informuje właściciela. Jeśli masz zwierzaka, który często przechodzi obok tacy, jest to pierwszy robot, który jest w stanie zobaczyć i okrążyć minę, zachowując nerwy i zdrowie. Jeśli twój budżet na to pozwala, zdecydowanie warto wybrać tego nowego super-technologicznego robota.
Obrazek

ruda33
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Jaki odkurzacz Roborock wybrać?

Post autor: ruda33 » 4 stycznia 2021, 19:50

Ksiazke piszesz czy co kto to przeczyta te bzdury

Panienka
Debiutant
Debiutant

Post autor: Panienka » 6 stycznia 2021, 20:44

ruda33 pisze:
4 stycznia 2021, 19:50
Ksiazke piszesz czy co kto to przeczyta te bzdury
Linka chcieli wstawić :chytry: Może się nie sprzedaje? Trudno powiedzieć :P
Ja jestem team roomba świetny robot sprzątajacy, chińskiego agd unikam, za wiele słyszałam o nim złego

kalarepa150
Debiutant
Debiutant

Post autor: kalarepa150 » 9 stycznia 2021, 21:46

W sumie to ja na chinskie roboty nic złego powiedziec nie moge :) ale mam w planach kupić jakiegoś.

nura789
Debiutant
Debiutant

Post autor: nura789 » 10 stycznia 2021, 13:21

kalarepa150 pisze:
9 stycznia 2021, 21:46
W sumie to ja na chinskie roboty nic złego powiedziec nie moge :) ale mam w planach kupić jakiegoś.
ja właśnie nad roomba się zastanawiam :D

anitka60
Debiutant
Debiutant

Post autor: anitka60 » 13 stycznia 2021, 22:51

Nie ma nad czym się zastanawiać tylko brac :)

ODPOWIEDZ