Godny polecenia serwis komputerowy?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
Kamil256
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 29 lipca 2021, 09:32

Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: Kamil256 »

Po ostatniej burzy przestał mi się uruchamiać komputer, który serwis w Jaśle polecacie? :)
8003
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 19 stycznia 2019, 18:52

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: 8003 »

Adams ul Floriańska
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: GCN »

Adams
Awatar użytkownika
irek28061988
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2008, 17:19

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: irek28061988 »

Polecam Zamex na ulicy Bednarskiej, solidnie i szybko naprawili.
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: street144 »

Adams
Awatar użytkownika
irek28061988
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 23 grudnia 2008, 17:19

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: irek28061988 »

Nie wiem czemu wszyscy polecają Adamsa jak oni naprawiać nie potrafią, nic bym tam nie chciał naprawiać a tu non stop o nich.
Szkoda że ten temat jest taki że nikt nie chce się wypowiedzieć, ludzie w Jaśle nigdzie nie naprawiają sprzętu komputerowego czy o co chodzi?
Bolek1990
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 sierpnia 2021, 07:13

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: Bolek1990 »

W Jaśle nie ma takiego serwisu, Ci którzy pracują w zmexach, adamsach i innych tego typu tworach sprawiają wrażenie że nie mają z tą branżą nic wspólnego. Kiedyś na próbę chodziłem i zadawałem różne pytania, Ci ludzie nie mają pojęcia o naprawie komputera i zdiagnozowaniu usterki, opowiadając głupoty albo wciskając na siłę coś co wogole nie jest potrzebne. O badziewnych budżetowych zestawach za grube pieniądze lub low endowych kartach graficznych które wciskają jako super i do grania, to nawet się nie chce gadać. Ja na ten przykład jestem samoukiem, od 20 lat siedząc w temacie bo lubię hobbystycznie , i mogę powiedzieć tyle że sto razy trafniej, szybciej, i taniej naprawie komputer, zdiagnozuje usterkę, czy złoże jakiś fajny zestaw. Jeśli ktoś potrzebuje to służę pomocą. A tak nie odchodząc jeszcze od tematu to jeśli nie włącza się wogole po burzy, czyli nie reaguje na power to na 99 procent zasilacz, kwestia tego czy nie był badziewny i nie zabrał jakiegoś innego podzespołu ze sobą. Tylko nie kupuj nowego w tych jasielskich tworach bo wcisną ci za 200 złotych zasilacz z czarnej listy opisując go jako hiper super bo ma 700W. Liczy się marka zasilacza, zabezpieczenia, i prawdziwa moc na liniach 12v. Czyli nie jakieś tracery i innego tego typu badziewny, lecz np. Chieftec . Pozdrawiam.
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: street144 »

Bolek1990 pisze: 5 sierpnia 2021, 07:24 W Jaśle nie ma takiego serwisu, Ci którzy pracują w zmexach, adamsach i innych tego typu tworach sprawiają wrażenie że nie mają z tą branżą nic wspólnego. Kiedyś na próbę chodziłem i zadawałem różne pytania, Ci ludzie nie mają pojęcia o naprawie komputera i zdiagnozowaniu usterki, opowiadając głupoty albo wciskając na siłę coś co wogole nie jest potrzebne. O badziewnych budżetowych zestawach za grube pieniądze lub low endowych kartach graficznych które wciskają jako super i do grania, to nawet się nie chce gadać. Ja na ten przykład jestem samoukiem, od 20 lat siedząc w temacie bo lubię hobbystycznie , i mogę powiedzieć tyle że sto razy trafniej, szybciej, i taniej naprawie komputer, zdiagnozuje usterkę, czy złoże jakiś fajny zestaw. Jeśli ktoś potrzebuje to służę pomocą. A tak nie odchodząc jeszcze od tematu to jeśli nie włącza się wogole po burzy, czyli nie reaguje na power to na 99 procent zasilacz, kwestia tego czy nie był badziewny i nie zabrał jakiegoś innego podzespołu ze sobą. Tylko nie kupuj nowego w tych jasielskich tworach bo wcisną ci za 200 złotych zasilacz z czarnej listy opisując go jako hiper super bo ma 700W. Liczy się marka zasilacza, zabezpieczenia, i prawdziwa moc na liniach 12v. Czyli nie jakieś tracery i innego tego typu badziewny, lecz np. Chieftec . Pozdrawiam.
To może załóż Pan firmę ?:) Chyba że naprawia Pan na czarno
Bolek1990
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 sierpnia 2021, 07:13

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: Bolek1990 »

Jak już pisałem zajmuje się tym hobbystycznie w wolnych chwilach, nie mając z tego żadnych korzyści majątkowych a to nie jest zabronione. A jeśli chodzi o zakładanie firmy, to być może kiedyś nad tym pomyśle, bo przy takiej kulawej konkurencji nie było by trudno ;) w Jaśle to jest zwykle naciąganie nieświadomego klienta. Bo wiadomo że jak się nie zna to mu można wszystko wcisnąć, to podobnie jak np. w niektórych warsztatach samochodowych.
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: Łyssy »

Do 1000 pln miesięcznie możesz zarobić bez rejestracji działalności...
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: street144 »

Bolek1990 pisze: 5 sierpnia 2021, 08:02 Jak już pisałem zajmuje się tym hobbystycznie w wolnych chwilach, nie mając z tego żadnych korzyści majątkowych a to nie jest zabronione. A jeśli chodzi o zakładanie firmy, to być może kiedyś nad tym pomyśle, bo przy takiej kulawej konkurencji nie było by trudno ;) w Jaśle to jest zwykle naciąganie nieświadomego klienta. Bo wiadomo że jak się nie zna to mu można wszystko wcisnąć, to podobnie jak np. w niektórych warsztatach samochodowych.
To czekamy aż założysz serwis komputerowy i warsztat bo narazie typowy Kowalski przemawia przez Pana. Każdy zły tylko ja najlepszy i ja się dobrze znam. Jak w tym większość łazi po marketach i szuka laptopa z prawdziwego zdarzenia. Każdy ma w sklepie wybór możliwości założenia części a że ktoś chce jak najtaniej to jego wybór a nie zwalanie na każdy serwis że zakładają zasilacze z czarnej listy
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: street144 »

Chcesz zmieniać świat zacznij od politykow
Bolek1990
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 sierpnia 2021, 07:13

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: Bolek1990 »

Pan chyba nie rozumie moich intencji, chodzi mi o to że jak idę do jakiejś pracy i wykonuje swoje zadania, to wykonuje je precyzyjnie i mam pojęcie o tym co robię, a w jasielskich serwisach komputerowych jest tak że poprostu niewiedza bije od serwisantów i to nie jest obrażanie nikogo tylko czyste realia. To nie jest tak że klient chce tanio, tylko klientowi wciska się coś słabego wiedząc że i tak się na tym nie zna, a w tych samych pieniądzach może mieć o wiele lepszy sprzęt :) Człowiek idąc do takiego serwisu oczekuję że ktoś doradzi mu jak najlepiej, a jak tutaj ma ktoś doradzić jak bredzi bez ładu i składu, i w ten sam sposób dobiera podzespoły :)Niektórych to może zaboleć ale prawda jest taka a nie inna :) Pozdrawiam
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: street144 »

Ja jak pracowałem to każdemu dawałem do wyboru a że w Jaśle oszczędni ludzie to brali tanie znajac wady zasilacza. A 2. opcja kto bd do komputera wartego 400 zł brał zasilacz wart 200zl. Niekiedy klient sam wymusza kwotowo naprawę. Tak więc nie wszystko jest wina serwisantów
Ostatnio zmieniony 5 sierpnia 2021, 09:49 przez street144, łącznie zmieniany 3 razy.
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

Re: Godny polecenia serwis komputerowy?

Post autor: street144 »

Nie ma nikogo takiego co by każdemu dogodził wiec idąc tym tokiem myślenia zakończmy dyskusję bo szkoda czasu. Jednemu się gruszki drugiemu jabłka podobają :)
ODPOWIEDZ