ANTYWIRUS

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
Awatar użytkownika
solaris
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2009, 16:38
Lokalizacja: Osobnica

Re: ANTYWIRUS

Post autor: solaris »

Niestety nie o te programy mi chodziło...
Potrzebuję programów do programowania mikrokontrolerów Atmela.
i mam taki symulator który działa niestety tylko pod Windowsem...
Ale nie narzekam na obecny stan :)
Jeśli chodzi o Ubuntu to lepiej jest ze sterownikami:)
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: ANTYWIRUS

Post autor: czarni-fan 1910 »

ja mam Comodo i jestem z niego zadowolony wysoka wykrywalnosc wirosow i zadnych problemow z systemem.Wczesniej mialem Avasta i nie raz mi ich nie wykrywal i musialem zmieniac systemy co wiazalo sie z kosztami po 50,70 zl.Teraz spokoj .Tylko mam pytanie czy ten anty wirus tj.Comodo nie spowalnia mi kompa .Bo zanim wlaczy mi sie przegladarka Mozilla troche czasuminie ok.40 -50 sek. do 1 min.potem niektore strony na necie zanimsie wlacza tominie z pare ,a nawet parenascie sekund.Wydajemi sie ze lacze mam szybkie bo do 30 mega ,wiec az tak wolno chodzic nie powinien?.Chyba ze problem to np przegladarka Mozila?,Skype?.
Awatar użytkownika
solaris
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 23 stycznia 2009, 16:38
Lokalizacja: Osobnica

Re: ANTYWIRUS

Post autor: solaris »

czarni-fan 1910 pisze:Wczesniej mialem Avasta i nie raz mi ich nie wykrywal
Teraz Avast duużo się poprawił jeśl chodzi o wykrywalność... przynajmniej ja tak uważam.
czarni-fan 1910 pisze:musialem zmieniac systemy co wiazalo sie z kosztami po 50,70 zl.
Skąd te kwoty?
czarni-fan 1910 pisze:Tylko mam pytanie czy ten anty wirus tj.Comodo nie spowalnia mi kompa .Bo zanim wlaczy mi sie przegladarka Mozilla troche czasuminie ok.40 -50 sek. do 1 min.potem niektore strony na necie zanimsie wlacza tominie z pare ,a nawet parenascie sekund.Wydajemi sie ze lacze mam szybkie bo do 30 mega ,wiec az tak wolno chodzic nie powinien?.Chyba ze problem to np przegladarka Mozila?,Skype?.
http://www.dobreprogramy.pl/Test-bezpla ... 20,15.html
Tutaj jest test antywirusów...
no z tego co widzę to Comodo trochę spowalnia... szczególnie pamięci dużo zżera
Awatar użytkownika
Jaślanin77
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 15 stycznia 2010, 20:44
Lokalizacja: Jasło

Re: ANTYWIRUS

Post autor: Jaślanin77 »

Używam AVG i polecam go. Co rok nowa darmowa wersja, nie muli kompa itp. :)
wojkup
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 13 lipca 2007, 20:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: ANTYWIRUS

Post autor: wojkup »

Z doświadczenia polecam darmowy Microsoft Security Essentials, nie spowalnia kompa zbytnio, a działa dobrze i nie mam mu nic do zarzucenia.
Poza tym również polecam AVG (choć on chyba już bardziej pamięciożerny jest) oraz Avira
Z avastem nigdy nie miałem pozytywnych doświadczeń niestety.
Pozdrawiam :)
Greenhorn
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 1 lipca 2013, 16:09

Re: ANTYWIRUS

Post autor: Greenhorn »

F-Secure dobrze sobie radzi w testach, do tego nie obciąża systemu i ma intuicyjny interfejs. Nie zawraca głowy niepotrzebnymi powiadomieniami, działa w tle. Wersja 2013 jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie antywirusowe na dzień dzisiejszy. :)
Awatar użytkownika
szara eminencja
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 kwietnia 2007, 22:29
Lokalizacja: Niewidomsko

Re: ANTYWIRUS

Post autor: szara eminencja »

Z darmowych antywirusów polecam Kingsofta - moim zdaniem najlepszy.
ODPOWIEDZ