Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym

Moderatorzy: paul_proteus, President

medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: medvedik » 6 grudnia 2011, 08:08

Zgadzam się z yarpen, że przez internet można taniej. Z drugiej strony są też osoby, które się nie znają i wolą w tradycyjny sposób kupić w sklepie. Yarpen nie każdy sklep posiada taki sprzęt co Ty szukałeś dlatego też normalną rzeczą jest, że szuka gdzieś i dodaje swoją marżę. Ty chyba też byś tak postąpił. A co do sklepów w jaśle odradzam sklep Victoria ze względu na gburowatego kierownika K..bę, który się uważa za nie wiem kogo. Polecam sklep Media Expert przed Galerią. Kupiłem już sporo sprzętu i odpukać wszystko gra. Z ceną zawsze można niewiele negocjować. Co do sklepu w Media Expert w Galerii mają wyższe ceny myślę, że ze względu że to w Galerii.

julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: julia1978 » 6 grudnia 2011, 10:41

grzesiek15 pisze:no raczej! przede wszystkim największy wybór a poza tym to wytrzymałe rzeczy tam mają
grzesiek15 pisze:no raczej! przede wszystkim największy wybór a poza tym to wytrzymałe rzeczy tam mają
Wytrzymałość sprzętu to chyba raczej zasługa producenta, a nie sklepu, nie sądzisz? Wątpię, żeby sprzedawcy czy właściciele sklepów mieli jakikolwiek wpływ na jakość sprzedawanego sprzętu. A ceny faktycznie są różne, zależnie od promocji. Dlatego warto troche pospacerować po sklepach przed zakupem. Czasem w promocjach można kupić sprzęt w cenach takich jak internetowe. Szukałam PSP na prezent i w Media Expert mają po 380zł!

Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: obiektywnyObserwator » 6 grudnia 2011, 11:26

Tylko i wyłącznie przez internet. Jasielskie sklepy służą mi do oglądania sprzętu i jego testowania. Przykładowo jestem teraz na etapie kupowania odkurzacza. Chodzę po jasielskich sklepach, porównuje gabaryty i parametry. W końcu znajduje taki jak chcę. Zapisuje jego model i cenę po czym wracam do domu. Wklepuje jego nazwę w porównywarkę cen i już mam najtańszy. Taki co w sklepie kosztował (o ile dobrze pamiętam) 450zł w necie znalazłem za 319zł.
Jedyne co trzeba zrobić to zalogować się w takim sklepie i już kupujesz. Mam jednego maila zrobionego tylko i wyłącznie do takich zakupów, żeby nie zaśmiecać normalnej skrzynki i jestem zadowolony.
Tak samo kupiłem mini wieże. W sklepie przetestowałem, chcieli za niecały tysiąc
a w necie kupiłem za 600zł.
Wiadomo trochę trzeba się znać na kompie, dla starych może być gorzej ale wnuczek może babci pomóc lub syn rodzicom i już są oszczędności, które można na coś innego wydać a nie sponsorować marżę sklepu ;)

poppy
Mistrz
Mistrz

Post autor: poppy » 9 grudnia 2011, 20:26

Internet i porównywarka cen. Za pralkę, która w sklepie w Jaśle kosztuje 1399 zł, zapłaciłam w sklepie internetowym 1030 zł z dostawą do domu :)

mija
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: mija » 9 grudnia 2011, 21:50

Zdecydowanie internet kupujemy wszystko od sprzętu po ciuchy :)

Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP

Post autor: Jagoda Fioletowa » 10 grudnia 2011, 03:46

mija pisze:Zdecydowanie internet kupujemy wszystko od sprzętu po ciuchy :)

Zdecydowanie, ponieważ w cenę zakupu wliczona jest też cena za czynsz lokalu (który np. w Galerii Jasło czynsz jest kolosalny!!!)

insanity
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: insanity » 5 listopada 2013, 07:51

Można wybrać sobie 2-3 modele konkretnego sprzętu w necie, a później zapytać w tradycyjnym sklepie za ile oni mogą ściągnąć.

DarekM77
Guru
Guru

Post autor: DarekM77 » 22 stycznia 2014, 14:16

Szukam w sieci z darmową dostawą i odchodzi proszenie sie w sklepie o taki transport.

danielo
Weteran
Weteran

Post autor: danielo » 31 stycznia 2014, 10:15

proste, wszystko jest na internecie , nie trzeba nawet z domu wychodzić jeśli wiesz jak sprawnie wykorzystać przeglądarkę, tradycyjne sklepy to tylko kwestia czasu...

Awatar użytkownika
Erryk
Debiutant
Debiutant

Post autor: Erryk » 19 marca 2014, 16:37

Ja polecam allegro ! Tam najtaniej wychodzi prawie zawsze kiedyś chciałem kupić kamery z identyfikacją wizualna i wszędzie było strasznie drogo. Na allego dostałem nówkę po połowie ceny którą oferowały miejscowe sklepy. Zwłaszcza takie media ekspert itd. to straszny syf. Nie ma co tam kupować nie polecam.

jowita12
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: jowita12 » 11 kwietnia 2014, 23:32

Moim zdaniem internet sie teraz coraz bardziej rozwija. Ja np dobry sprzęt AGD widziałam na http://www.electro.pl/ , sporo osób chwali sobie urządzenia z tej strony. Czasami lepiej wychodzimy na takich zakupach niż bezpośrednich w sklepie.

Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Jaślanka11 » 12 kwietnia 2014, 16:28

A ja polecam sklep internetowy ole ole. Kupiłam tam już pralkę, suszarkę, lodówkę i kilka sztuk drobnego AGD. Dostawa w cenie sprzętu, z wniesieniem nie było problemu, a i cenowo dużo korzystniej niż w sklepie stacjonarnym. Warto zaglądnąć.

margotK
Debiutant
Debiutant

Post autor: margotK » 24 kwietnia 2014, 18:42

Znam ten sklep electro, kupiłam tam jak narazie blender http://www.electro.pl/Blender_BRAUN_MQ_ ... 79759.html bo był tańszy niż w zwykłym sklepie...

ironia
Mistrz
Mistrz

Post autor: ironia » 3 maja 2014, 08:14

a kupował ktos tu http://www.electro.pl/Pralka_BOSCH_WAY_ ... 82080.html ? zastanawiam sie nas pralka z boscha ale nie wiem czy lepiej przez neta zamawiac czy np u nas kupic w miescie i iisc podotykac posprawdzac co to za pralka ?

Awatar użytkownika
Stopka
Debiutant
Debiutant

Post autor: Stopka » 3 maja 2014, 17:38

Ja swoją lodówkę kupowałam w Media Markt. Wiem, że teraz dla nich niezłą konkurencją jest Saturn, także warto również tam się rozglądać. Mają duży wybór - m.in. tanie lodówki do 2500zł, więc myślę, że warto. Osobiście nie kombinowałabym z zakupem przez internet - ja stawiam jednak na pewność i tradycjonalizm jeśli chodzi o poważniejsze i droższe zakupy.

ODPOWIEDZ