Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym

Moderatorzy: paul_proteus, President

Aciatur
Debiutant
Debiutant

Re: Gdzie kupiC dobry sprzęt AGD??

Post autor: Aciatur » 12 maja 2014, 09:07

Takie produkty jak lodówka,czy pralka powinny być kupowane face to face ;) Jestem przekonany do Media Markt i tam kupiłem zmywarkę-obejrzałem na miejscu i wszystko git-w ogóle to MM jest jednym z lepszych sklepów jeśli chodzi o AGD.

balustrady balkonowe wrocław - PPHU Speed

Jaślanka11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Jaślanka11 » 20 czerwca 2014, 22:11

[quote="Aciatur"]Takie produkty jak lodówka,czy pralka powinny być kupowane face to face ;) Jestem przekonany do Media Markt i tam kupiłem zmywarkę-obejrzałem na miejscu i wszystko git-w ogóle to MM jest jednym z lepszych sklepów jeśli chodzi o AGD.
A to niby czemu :rotfl: ?????/. Prosta piłka= w sklepie internetowym wybieram model, idę do sklepu- oglądam, dotykam, sprawdzam i kupuje w necie, za dużo, dużo taniej. Cały sprzed AGD i RTV od lat kupuję w sklepach internetowych, czy to za gotówkę, czy w systemie ratalnym i zawsze w kieszeni zostaje mi pare stówek :D, Jeszcze nie miałam jakichkolwiek problemów z transportem czy reklamacją . Często po porównaniu cen kupuję w sklepie "Ole ole". Zwłaszcza jak np. trafi się na promocję z dostawą gratis- nie widzę lepiej :D .
Co do Media Markt, to radzę porównać ceny, a wtedy ich szablonowe hasło " MM nie dla idiotów" nabiera innego wymiaru. I nie wysilam się tu bynajmniej na złośliwości. Zarówno asortyment, jak i ceny niestety odbiegają od możliwości oferowanych przez innych, bardziej elastycznych sprzedawców.

Awatar użytkownika
Zynek6
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Zynek6 » 31 sierpnia 2014, 11:11

Co ty masz z tym szybkim przelewem, co post to szybki przelew reklamuj to gdzie indziej a nie tu bo to naprawdę staje się już nudne :cisza:

kratrun
Mistrz
Mistrz

Post autor: kratrun » 9 września 2014, 14:59

no, też mi się wydaje, że są do tego bardziej adekwatne tematy

Konkluzja25
Debiutant
Debiutant

Post autor: Konkluzja25 » 27 kwietnia 2015, 12:09

Jeśli kupujecie przez internet to polecam electro.pl . Dobry wybór, poza tym nowości na rynku, do kuchni czy dla dziecka. Lubie tam zaglądać bo przez allegro dużo osób prywatnych wystawia i opis jest cudowny, wręcz idealny sprzęt co działa, gada i może jeszcze lata. A jak dostaniemy to wychodzi że drobne ma usterki, zwrot na koszt klienta itd... Zresztą co się będę rozpisywać, każdy wie jak się zdarza. Już wole konkretny zakup od firmy i gwarancje a poza tym firma dba o renomę więc dba o klienta :)

cqma
Bywalec
Bywalec

Post autor: cqma » 20 maja 2015, 15:51

A ja korzystam ze strony electro.pl ceny niższe niż w sklepach że względu na to że towar sprowadzany jest prosto z fabryki i nie muszą utrzymywać pracowników l. Zakupiłem tam już pralkę zmywarkę, a teraz kupuję lodówkę. Dwa dni i towar w domu. Bezpłatna dostawa.

krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: krolik » 20 maja 2015, 17:28

Tylko nie kupuj AGD firmy Amika. Ja mam i nie polecam.

Kotletowy
Debiutant
Debiutant
Kontakt:

Post autor: Kotletowy » 22 maja 2015, 13:15

Uważajcie na AGito.pl - od jakeigoś czasu nie realizują zamówień :/

karoluch25
Guru
Guru

Post autor: karoluch25 » 23 maja 2015, 17:26

Kupić tam gdzie taniej i według mnie nie patrzeć na markę bo wszystko jest tej samej jakości i robione tak aby zepsuć się zaraz po gwarancji( obserwacje na podstawie własnego doświadczenia, wszystko co mogło psuło się w praktycznie tym samym okresie od zakupu).

kamel222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: kamel222 » 26 czerwca 2015, 23:01

miałeś pecha ;p kupując od producentów to tak jest że dzień po gwarancji pada część której wymieniać szkoda pieniędzy...ja kupowałem na avans.pl i uwierz można dokupić tam gwarancje, jest ok kupowałem lodówkę i zmywarkę jak wyposażałem chatke rodzinną :)

nutkaz
Debiutant
Debiutant

Post autor: nutkaz » 29 czerwca 2015, 11:27

Zawsze gdy chcę kupić jakiś dobry sprzęt agd to razem z mężem chodzimy po sklepach porównując pomiędzy dana marka ta rzecz i często też zamawiamy z internetu ponieważ jest nierzadko dużo taniej, gwarancja wbrew pozorom chętniej jest przyjmowana i rozpatrywana niż w zwykłym sklepie....

adamos70
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: adamos70 » 20 października 2015, 16:39

jak ktoś chce obejrzeć dobry sprzęt to niech szuka sprzętu electroluxa. Jest sprzedawany w dużych sieciach z elektroniką i AGD typu Media Markt, Saturn, Media Expert, NeoNet etc.

tatar
Guru
Guru

Post autor: tatar » 30 października 2015, 13:07

My kupiliśmy wszystkie sprzęty w sklepie rtv Euro agd : http://www.euro.com.pl/ . Zamówilismy z internetu co ma swoją zaletę bo zawsze jest wtedy 14 dni na ewentualny zwrot ( niczego nie zwracaliśmy bo wszystko okazało się ok). Czemu wybralismy ten sklep? Bo miał lepsze ceny w porównaniu do innych oraz umóżliwiał wzięcie sprzętu na raty 0%. Remont kosztował nas bardzo dużo. Nie mielismy pieniedzy aby kupić sprzęt za gotówkę tak więc zdecydowaliśmy się na kupno na raty. Dobra opcja bo spokojnie sobie spłacaliśmy sprzęt przez cały następny rok.
Pozdrawiam.

furman
Guru
Guru

Post autor: furman » 30 października 2015, 13:10

tatar pisze:My kupiliśmy wszystkie sprzęty w sklepie rtv Euro agd : http://www.euro.com.pl/ . Zamówilismy z internetu co ma swoją zaletę bo zawsze jest wtedy 14 dni na ewentualny zwrot ( niczego nie zwracaliśmy bo wszystko okazało się ok). Czemu wybralismy ten sklep? Bo miał lepsze ceny w porównaniu do innych oraz umóżliwiał wzięcie sprzętu na raty 0%. Remont kosztował nas bardzo dużo. Nie mielismy pieniedzy aby kupić sprzęt za gotówkę tak więc zdecydowaliśmy się na kupno na raty. Dobra opcja bo spokojnie sobie spłacaliśmy sprzęt przez cały następny rok.
Pozdrawiam.

Sporo tam kupuje, bo z sieciowych sklepów mają najtańszy sprzęt.

MarlenaSana
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: MarlenaSana » 30 października 2015, 15:17

Zobacz czy w Twojej miejscowości swój punkt ma maxelektro. Ja zamówiłam w ich sklepie internetowym piekarnik https://www.maxelektro.pl/agd-do-zabudowy/piekarniki/ mają ciekawą ofertę - gdybyś była zainteresowana. Za przesyłkę nic nie płaciłam, ponieważ odebrałam go w jednym z salonów stacjonarnych.

ODPOWIEDZ