jaką lodówke wybrać??

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym

Moderatorzy: paul_proteus, President

ironia
Mistrz
Mistrz

Re: jaką lodówke wybrać??

Post autor: ironia » 24 kwietnia 2014, 12:25

co myslicie o tym zeby kupic side by sida ? mamy 5 osobowa rodzinke i chyba bylaby dla nas ok np taki samsung jak tu http://www.electro.pl/Lodowki_Side_by_Side,106.html pytanie tylko czy taką czy nie za duza nawet dla 5 osób ? :kwasny:

a.ma
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: a.ma » 24 kwietnia 2014, 12:50

Jeśli masz dużo miejsca i pieniędzy to problem żaden. Moja rodzina jest 4 osobowa, a niedługo 5cio, lecz nie wydaje mi się aby klasyczna lodówka miała być dla tylu osób mała... Wszystko zależy od możliwości :)

Awatar użytkownika
Kaliberka
Debiutant
Debiutant

Post autor: Kaliberka » 24 kwietnia 2014, 23:58

A ja do naszej kuchni patrzyłam na lodówki side by side LG - wiesz...kuchnię mam sporą (dom jednorodzinny i właśnie zależało mi na dużej kuchni bo uwielbiam gotować) i powiem Ci, że naprawdę dobrze wybrałam. Póki co lodóweczka służy mi drugi rok i nic się z nią nie dzieje. Ładnie mrozi, ładnie chłodzi, mam dużo miejsca na wszystko, więc niczego nie żałuję. :) Z innymi firmami nie wiem jak jest - tzn. wcześniej miałam electroluxa, ale w końcu się zepsuła, ja kończyłam budować dom, więc od razu zdecydowałam się na side by side, żeby ją tam później mieć ;)

karolina.daisy
Początkujący
Początkujący

Post autor: karolina.daisy » 25 kwietnia 2014, 10:34

Ja zdecydowanie wybrałabym wolnostojącą niż do zabudowy. Dzisiaj wybór jest ogromny, poza odpowiednimi parametrami to można dobrać lodówkę nawet tak, żeby kolorem pasowała do kuchni:) Podoba mi się na przykład taka lodówko-zamrażarka http://najlepsze-lodowki.pl/porady/pana ... b32fx3-xe/ , chociaż widziałam też ostatnio taką ładną beżową. A droga była, że szok! :)

scand
Guru
Guru

Post autor: scand » 25 kwietnia 2014, 16:00

nie polecam marki INDESIT, tanie ale co z tego chodzi głośno a serwis jak przyjedzie to tylko po to, żeby stwierdzić, że ten typ tak ma burczeć i nie dawać spać po nocach!

agnetta
Guru
Guru

Post autor: agnetta » 5 września 2014, 11:10

Ja też mam BEKO i w sumie jestem zadowolona, tylko za mało w niej miejsca. Planuję kupić wyższą, myślałam o Indesit ale skoro Scand odradza, to już sama nie wiem... Podobają mi się też Samsungi ale są bardzo drogie...

kratrun
Mistrz
Mistrz

Post autor: kratrun » 9 września 2014, 15:00

Też jestem zadowolony z tej firmy:)

krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: krolik » 9 września 2014, 16:04

Tylko nie Amika. Tragedia.

furman
Guru
Guru

Post autor: furman » 9 lutego 2016, 08:08

Warto jest brać side to side?

alka34
Guru
Guru

Post autor: alka34 » 10 lutego 2016, 08:37

Jeśli masz wiekszą rodzinę to tak. Sama jednak się nie decydowałam na taki sprzet bo zajmuje bardzo dużo miejsca w kuchni a mam niewielkie pomieszczenie. Kupiliśmy lodówkę marki Candy konkretnie model
CKCS6186IWV/1 . Lodówka nie była droga a jest bardzo pojemna. W kolorze białym tak więc nie widać paluszków ( mam małe dzieci oraz podejrzewam,że jakbym kupiła srebrną to mógłby być z tym spory problem). Zastanów się również nad tym sprzętem. Dla mnie pojemnośc jak najbardziej wystarcza.
Obrazek

Infino
Mistrz
Mistrz

Post autor: Infino » 10 lutego 2016, 08:43

alka34 pisze:Jeśli masz wiekszą rodzinę to tak. Sama jednak się nie decydowałam na taki sprzet bo zajmuje bardzo dużo miejsca w kuchni a mam niewielkie pomieszczenie. Kupiliśmy lodówkę marki Candy konkretnie model
CKCS6186IWV/1 . Lodówka nie była droga a jest bardzo pojemna. W kolorze białym tak więc nie widać paluszków ( mam małe dzieci oraz podejrzewam,że jakbym kupiła srebrną to mógłby być z tym spory problem). Zastanów się również nad tym sprzętem. Dla mnie pojemnośc jak najbardziej wystarcza.
Obrazek

Mamy bardzo podobną i sprawuję się b. dobrze.

marcinwroblewski
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: marcinwroblewski » 24 lutego 2016, 10:02

Ja mam wolnostojącą, bo kuchnia mała i taka do zabudowy nie wchodziła w opcję. Jeżeli chodzi o firmę, to mam BEKO - w sumie się nie psuje, nie była taka droga i jestem zadowolony. Na początku tylko musiałem się przyzwyczaić, że momentami dość głośno pracuje.

wiolka666
VIP
VIP

Post autor: wiolka666 » 24 lutego 2016, 21:06

Ja mam indesit i normalnie chodzi bez hałasu. Moj brat nie dawno kupił beko i strasznie narzeka na hałas lodówki

furman
Guru
Guru

Post autor: furman » 26 czerwca 2016, 09:30

Indestit faktycznie ma dobre sprzęty.

BebeBe
Guru
Guru

Post autor: BebeBe » 30 czerwca 2016, 09:59

Ma ktoś side to side moze? Pytam sie bo brat chce sobie kupić ale sam raczej mu odradzam bo moim zdaniem taka duża lodówka dla dwójki dorosłych z dwójką dzieci to glupota.

Sam obecnie tak jak koleżanka powyżej mam w kuchni lodówkę firmy Candy. Srebrny model na ciemniejszym inoxie ale taka bardziej pasowała nam do kuchni ( nie przepadamy za całymi białymi lodówkami). Na początku baliśmy się,ze inox będzie się bardzo palcował ale jest to jeden z tych modeli, na których aż tak bardzo palców nie widać. Lodówka porządna, wygodna, ma dużą pojemnosć. Candy ma w naszych okolicach dobry serwis naprawczy i to właśnie mnie skłoniło do kupna ich lodówki.

ODPOWIEDZ