Telefon nie włączą się

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Telefon nie włączą się

Post autor: after »

Mam następujący problem: nokia 5130 nie włączą się. Nie wiem w jaki sposób sie wyłączyła. W nocy była ładowana, koło północy jeszcze chodziła, o 4 juz nie. Jest jakby wyłączona, nie włączy sie, nie reaguje na ładowarkę. Na pewno nie jest rozładowana. Nie jest tez zalana. Nie było czuć spalenizny więc wykluczam tez zwarcie. Co mogło sie stać? Ile kosztowałaby naprawa i gdzie naprawić w Jaśle?
G-man
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 18 kwietnia 2010, 21:09

Re: Telefon nie włączą się

Post autor: G-man »

A próbowałas wyjac i wlozyc baterie i wtedy właczyć ?? Możliwe ze oprogramowanie padło.
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Telefon nie włączą się

Post autor: after »

Kilkakrotnie próbowałam. Zmieniałam nawet baterie i z trzech na jednej ruszyło.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Telefon nie włączą się

Post autor: kasiuńcia »

Miałam to samo z Motorolą V9 - kupiłam nową baterię ( oryginalną) włożyłam, na drugi dzień telefon nie włączył się, pokazywała się ikonka ładowania ale nie reagował na zasilanie, nawet po wielu godzinach podłączonych do ładowarki nic się nie działo. Wtedy akurat nie miałam możliwości oddać go do naprawy, a poza tym już postanowiłam nic nie robić, bo miesiąc wcześniej wymieniałam w nim taśmę ( lub coś w tym stylu w telefonach z klapką ;) ) i pan poinformował mnie, że telefon może pochodzić miesiąc, a może rok. W moim przypadku pochodził miesiąc, a jakże, więc udałam się po nowy telefon.
Jeśli nie miałeś wymienianych "wnętrzności" w swoim aparacie to może system? Idź do Bogumiła.
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Telefon nie włączą się

Post autor: after »

póki co spróbuje jeszcze na baterii nowej w ogóle nie używanej, moze być to wina baterii, jeśli nie to trzeba naprawić :)
wilhelm
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 278
Rejestracja: 16 lipca 2012, 20:00

Re: Telefon nie włączą się

Post autor: wilhelm »

System i tylko system. No albo jak koleżanka wyżej profesjonalnie stwierdziła ;) głowica, zależy od telefonu czy ma taśme, czy klapke? Ale co sie zastanawiasz, idź do serwisu.
ODPOWIEDZ