Problem z zamkiem w aucie

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
PabloJKS
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 7 maja 2011, 17:26

Problem z zamkiem w aucie

Post autor: PabloJKS »

Witam , mam problem z zamkiem w samochodzie golf III , nie zamyka się on ani na kluczyk ani za pomocą pilota , czy wie ktoś jaka może być przyczyna , czy jest możliwe aby to był jakiś bezpiecznik padnięty ?? , proszę o opinie i od razu chciałbym zapytać gdzie tanio mogę naprawić tą usterkę . Myślę czy to bezpiecznik ponieważ jednocześnie gdy drzwi przestały się zamykać światło w aucie rowniez przestalo dzialac .
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: Czoper »

17 Stycznia 50 SIGMA.
awion
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:58

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: awion »

Na pewno coś jest nie tak z prądem:P Może być bezpiecznik, może być słaba masa, może gdzieś kabel mieć przebicie...Które światła przestały świecić?? Auto zapala??
PabloJKS
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 7 maja 2011, 17:26

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: PabloJKS »

Tak , auto pali , nie działa światło w aucie , w środku . Mniejsza ze światłem , najważniejszy zamek .
pepe50
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 1 lutego 2011, 14:52

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: pepe50 »

Witam ja stawiam na moduł komfortu który jest odpowiedzialny za centralny zamek lub kable pod wycieraczką kierowcy które idą do ww modułu tam często śniedzieją kable od wilgoci tym bardziej w zimie kiedy dostaje sie snieg/woda na dywaniki. Musisz poszukać po forach tam wszystko pisze.
awion
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:58

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: awion »

Kolega wyżej ma rację...też o tym kiedyś słyszałem... jeśli centralka jest oryginalna to szukaj pod dywanikami przewodów do modułu i sprawdź styki w samym module:P Looknij na te bezpieczniki, może akurat tylko wymienisz i będzie dobrze??:) A jeśli to to do fachowców:P
oszolom221
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 grudnia 2011, 20:11

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: oszolom221 »

hehe mi takie coś się stało w audi to mnie to kosztował 300 zł używany kompresorek centralnego
czarny2962
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 16:35

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: czarny2962 »

mialem podobnie, pekl mi przewod co doprowadza powietrze moze ci uchodzic i nie robi cisnienia to jest tylko jedna przyczyn
PabloJKS
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 7 maja 2011, 17:26

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: PabloJKS »

Kazdy inne zdanie na ten temat i inna usterka :( To juz sie zagubilem ,chyba nie pozostalo nic innego jak wybrac sie do jakiegos fachowca bo ja jestem w tym zielony .
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: jasnowidzroman »

Sprawdź bezpieczniki ,zawsze lepiej wykluczyć jedną możliwość .
sanki20
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 28 września 2011, 13:31

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: sanki20 »

A czy to tylko jeden zamek nie działa czy wszystkie?? Jeśli jeden to myślę że to nie problem elektryki, ponieważ wtedy mógłbyś zamknąć drzwi za pomocą kluczyka (mechanicznie). Jeśli wszystkie nie działają spróbuj któreś zamknąć kluczykiem czy zadziała.. Miałem podobny problem w Golfie IV tam był problem mechaniczny zużycie elementu. Daj znać co się stało bo jestem Ciekaw. Pozdro
PabloJKS
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 7 maja 2011, 17:26

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: PabloJKS »

Żadne drzwi nie zamykają się , auto było zamykane zawsze za pomocą pilota , teraz ani kluczykiem ani pilotem auta nie zamknę ,
oszolom221
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 1 grudnia 2011, 20:11

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: oszolom221 »

noto masz przyczynę albo bezpiecznik albo coś z pompką nic innego tam niema
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: łodyniec »

Szrot wieśwagen wypierdziany przez turasów z obywatelstwem niemieckim powinien trafić do Freda. Szkoda każdej złotówki dokładać do gniota ,który za chwilę zaś się zdupcy.Doktor Fred go uleczy raz na zawsze :P
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Problem z zamkiem w aucie

Post autor: borsuk 1.8 »

Jareckichetnie rozwiaze problem
ODPOWIEDZ