Opony latnie

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Opony latnie

Post autor: łodyniec »

Ja do swojego Mercedes-AMG C 63 S który setkę robi w 3 sekundy i spale jedynie 9 litra na setke kupiłem komplet za 16 tysi :P
NEFFAR
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 28 listopada 2011, 18:09

Re: Opony latnie

Post autor: NEFFAR »

łodyniec pisze:Ja do swojego Mercedes-AMG C 63 S który setkę robi w 3 sekundy i spale jedynie 9 litra na setke kupiłem komplet za 16 tysi :P
16 tys to ty pewnie przez całe swoje zycie nie zarobiłes, a tak małpujesz przed kompem
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Opony latnie

Post autor: wieśniak »

NEFFAR pisze:
łodyniec pisze:Ja do swojego Mercedes-AMG C 63 S który setkę robi w 3 sekundy i spale jedynie 9 litra na setke kupiłem komplet za 16 tysi :P
16 tys to ty pewnie przez całe swoje zycie nie zarobiłes, a tak małpujesz przed kompem
Człowiek myślący nie musi zarabiać żeby mieć :P a ty dymaj za piątkę 14 h dziennie z niedzielami :rotfl:
NEFFAR
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 28 listopada 2011, 18:09

Re: Opony latnie

Post autor: NEFFAR »

wieśniak pisze:
Człowiek myślący nie musi zarabiać żeby mieć :P a ty dymaj za piątkę 14 h dziennie z niedzielami :rotfl:
Nikt nie jest ciekaw twojego życiorysu, i żal mi cię jak musisz dymać za taką kasę tyle godzin dziennie łącznie z niedzielami.Wątpię żeby ktoś normalnie myślacy poszedł robić na takich warunkach jak ty.Gdzie ty znalazłeś w ogóle taką firmę ??W sumie jak się jest bezrobotnym, trzeba za coś żyć i to, że musisz dymać po 14 godz dziennie łacznie z niedzielami po lesie żeby uzbierać pare grzybów potem sprzedawać,żeby mieć na przeżycie nie ma się co wstydzić i wcale ci nie zazdroszczę. :zalamany:
Awatar użytkownika
Dr.Oetker
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 24 kwietnia 2015, 11:19

Re: Opony latnie

Post autor: Dr.Oetker »

NEFFAR pisze:Nikt nie jest ciekaw twojego życiorysu, i żal mi cię jak musisz dymać za taką kasę tyle godzin dziennie łącznie z niedzielami.Wątpię żeby ktoś normalnie myślacy poszedł robić na takich warunkach jak ty.Gdzie ty znalazłeś w ogóle taką firmę ??W sumie jak się jest bezrobotnym, trzeba za coś żyć i to, że musisz dymać po 14 godz dziennie łacznie z niedzielami po lesie żeby uzbierać pare grzybów potem sprzedawać,żeby mieć na przeżycie nie ma się co wstydzić i wcale ci nie zazdroszczę. :zalamany:
wraz z tym postem wyszło jakim jesteś prostackim polakiem jakich pełno
ODPOWIEDZ