Jakie opony zimowe

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: kociamberek »

wybrałbym nr2 czyli Dębice, opony robione na taśmach i mieszankach goodyear
dawid.jaslo
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 lutego 2015, 18:16

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: dawid.jaslo »

Popieram, dębica jest bardzo dobra, jeżeli lubisz lepiej poszaleć to polecam HP które mają wzmacniane boki i przy uderzeniu w krawężnik nie uszkodzą się tak szybko. Są one droższe od Frigo 2 o ok 20zł. Jednak jeżeli chodzi o lepszą przyczepność to jednak Dębica Frigo 2. Cena to ok 230zł za sztukę z założeniem. :ok:
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: Mars1024 »

BARDZO >>>>.POLECAM >>>>> ZIMOWE BIEŻNIKOWANE :cwaniak: 15 stki po 100zł bieżnik Michelin V 2 >>>>>
kierunkowe . PO 100 zł szt DZIŚ sprawdziłem >>>> SĄ WYJATKOWO CICHE >>>>POLECAM ! :dobani:
WIEM zaraz się ZACZNIE >>>>>JAK SIĘ WYWAŻYŁY >>>>>> TAK JAK NOWE >>>>>SPOKO !!!!!! :ok:
A W BIEDRONCE DĘBICA ZA 15 cali TO PRAWIE 160 ZŁ + montaż . :wsciekly:
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: kuba1975 »

vikingi.................
Zdzichu
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 8 czerwca 2009, 11:52

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: Zdzichu »

panjacek1985 pisze:Witam,
Poszukuję budżetowych nowych zimówek i proszę o porady. Odpadają wszystkie chińskie, bieżnikowane i marki "no name". Pacjent: Seat Leon 1P z silnikiem 1.6 101KM. Rozmiar 205/55/16. Jeżdżę raczej dynamicznie, czasem lubię poszaleć szczególnie na śniegu. Wiem, że poniższe opony nie zapewnią mi właściwości do jakich byłem przyzwyczajony jednak ze względów ekonomicznych jestem zmuszony kupić tanie opony na 1-2 sezony zimowe.
Zastanawiam się nad:
- Dębica Frigo 2 np. http://moto.gratka.pl/tresc/sprzedam-op ... 8cf00d83,1
- Dębica Frigo HP
- Dayton DW 510 EVO
- Kormoran Snowpro B2
- Viking Snowtech 2
Proszę o opinie i porady co wybrać.
Mam nadzieję, że dotyczyło to jakiegoś parkingu, a nie jezdni, bo nie chciałbym, żeby się we mnie władował jakiś debil, któremu sie wydaje, że jest mistrzem kierownicy i ma pełną kontrolę nad samochodem na oblodzonej, czy ośnieżonej nawierzchni...
jaslik17
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 8 grudnia 2015, 21:38

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: jaslik17 »

Zdecydowanie Dębica Frigo, dobre polskie opony, jeżdżę już trzeci sezon i jestem bardzo zadowolony.
araszka
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 grudnia 2015, 13:51

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: araszka »

a ja osobiście nie zmieniam opon na zimę ..
Jeżdżę już od 10 lat autem i jakoś nigdy mi letnie opony zimą nie przeszkadzały i też nie widzę niebezpieczeństwa (nigdy nie miałem wypadku)
Mars1024
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 20 czerwca 2013, 19:43

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: Mars1024 »

NIE >>>>>>>> PRZEPŁACAJ !!!!!!!! :cwaniak:
KUP >>>>>>BIEŻNIKOWANE >>>>>>>>TO INNA TRCHNOLOGIA JAK KIEDYŚ >>>>. NIEMA PROBLEMU Z MONTAŻEM I WYWAŻENIEM A ZA 15 stki DAŁEM 100 ZŁ - szt I OCZYWIŚCIE JEST GWARANCJIA > :ok:
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: Kulfon »

CZŁOWIEKU WYŁĄCZ TEN CAPSLOCK
RIKOW
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 21:21

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: RIKOW »

Mars1024 pisze:NIE >>>>>>>> PRZEPŁACAJ !!!!!!!! :cwaniak:
KUP >>>>>>BIEŻNIKOWANE >>>>>>>>TO INNA TRCHNOLOGIA JAK KIEDYŚ >>>>. NIEMA PROBLEMU Z MONTAŻEM I WYWAŻENIEM A ZA 15 stki DAŁEM 100 ZŁ - szt I OCZYWIŚCIE JEST GWARANCJIA > :ok:
też jestem zdania że bieżniki są ok,jeśli jeżdzisz na miejscu to nie widze lepszego rozwiązania.....
Awatar użytkownika
mjyntki_mjetek
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 26 października 2015, 16:29

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: mjyntki_mjetek »

Bieżniki nigdy. Powód : są twarde po pierwszym sezonie i wcale nie takie tanie. Lepiej dopłacić parę złotych i kupić nową oponę z miękkim bieżnikiem która posłuży kilka sezonów.
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: Jakie opony zimowe

Post autor: Kulfon »

Jak się ktoś toczy po drogach zdruzgotanym złomem to można takiego gościa zrozumieć, że gorączkowo poszukuje bieżnikowanych, byle tylko parę złotych tańsze były... #cebuladeals
ODPOWIEDZ