obd 2

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

obd 2

Post autor: street144 »

gdzie kubie czytnik obd w Jaśle i jaka cena
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: obd 2

Post autor: Kulfon »

wiesz chociaż do czego to służy i że nic tym nie zdziałasz? xD
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: obd 2

Post autor: Zynek6 »

Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: obd 2

Post autor: Kulfon »

:D :rotfl:
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

Re: obd 2

Post autor: street144 »

Kulfon tak sie sklada ze wiem myslisz ze tylkotykazdy rozum zjadles jak madrego sie nie ma do powiedzenie lepiej zamilczec
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: obd 2

Post autor: Kulfon »

Kup sobie i nie jęcz, nabij kasę gościowi co widać po aukcjach sprzedaje wszystko, od majtek poprzez tampony aż do etui na telefon... :D
street144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 6 kwietnia 2010, 12:44

Re: obd 2

Post autor: street144 »

wole jemu dac niz tobie, i wyjdz na pole bo istnieje swiat a nie komputer sam
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: obd 2

Post autor: kociamberek »

kulfon jest dla mnie pieniaczem i pseudoznawcą mechaniki wszelakiej ale w tym przypadku ma rację - taki tester można wsadzić w cztery litery, kup kabel KKL i ściąg program, jaki ? a wysil się i znajdź w necie
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: obd 2

Post autor: Kulfon »

street144 pisze:wole jemu dac niz tobie, i wyjdz na pole bo istnieje swiat a nie komputer sam
masakra jakaś :rotfl:
kociamberek pisze:kulfon jest dla mnie pieniaczem i pseudoznawcą mechaniki wszelakiej ale w tym przypadku ma rację - taki tester można wsadzić w cztery litery, kup kabel KKL i ściąg program, jaki ? a wysil się i znajdź w necie
Masz jakiś ból du py, polecam maść. Pieniacz to jesteś ty. Jak na forum nie doczytasz jak naprawić dopiero wtedy dzwonisz do mechanika (Janusza co w stodole schowany robi)
RIKOW
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 24 czerwca 2010, 21:21

Re: obd 2

Post autor: RIKOW »

jedz do kunfona ,jak se nie poradzi to cie w garazu zamknie i po milicjantuf zacwoni ...ot taki to szpec :rotfl:lepi do januska udezyć
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: obd 2

Post autor: kociamberek »

Kulfon pisze:
street144 pisze:wole jemu dac niz tobie, i wyjdz na pole bo istnieje swiat a nie komputer sam
masakra jakaś :rotfl:
kociamberek pisze:kulfon jest dla mnie pieniaczem i pseudoznawcą mechaniki wszelakiej ale w tym przypadku ma rację - taki tester można wsadzić w cztery litery, kup kabel KKL i ściąg program, jaki ? a wysil się i znajdź w necie
Masz jakiś ból du py, polecam maść. Pieniacz to jesteś ty. Jak na forum nie doczytasz jak naprawić dopiero wtedy dzwonisz do mechanika (Janusza co w stodole schowany robi)
ciekawe czy jesteś tak samo wyszczekany na żywo jak w necie, muszę to sprawdzić i podjechać do twojego żałosnego warsztaciku, ale na 100% się nie rozczaruje, bo z opowiadań wiem że jesteś macho w necie ale pizda w świecie. Co do januszy to czasem możesz się pomylić bo może nie mają pięknego biura, ale posiadają coś czego tobie brakuje, wiedzy i kultury i uczciwości a o tym coś niecoś było napisane na tym forum
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: obd 2

Post autor: Kulfon »

SERDECZNIE ZAPRASZAM, ale z opowiadań wiem że posiadacze Lagun i Meganek nie są skorzy do płacenia (zazwyczaj cena za robotę = równowartość 1/3 auta) więc do naprawy nie dochodzi bo klient rezygnuje już przez telefon xD
Tobie też czegoś brakuje, dokładnie tego samego, wiedzy i kultury to na pewno wystarczy poczytać twoje posty.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: obd 2

Post autor: kociamberek »

Kulfon pisze: wystarczy poczytać twoje posty.
to ty i czytać potrafisz? :rotfl:
gdybyś miał odrobinę ogłady to nie dawałbyś się wypuszczać, bo to niestety słaba reklama twojej szopy
Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 280
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 13:10

Re: obd 2

Post autor: Kulfon »

Nawet nie wiesz jaką mam bekę z ciebie skoro dałeś się wpuścić i mylisz mnie z kimś innym hahahahaha

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: obd 2

Post autor: borsuk 1.8 »

Gdzie kulfon ma ten warsztat
ODPOWIEDZ