Ris mot jasło

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Ris mot jasło

Post autor: kociamberek »

Co sądzicie o nowym serwisie na terenie dawnej cegielni?
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Ris mot jasło

Post autor: brooklin »

ja jestem bardzo zadowolony. Auto jedzie przez ścieżkę diagnostyczną (za darmo) i masz gotowy dokładną diagnozę co i jak jest nie tak. Mnie robili przy Hamulcach. Bardzo szybko dobrze i sprawnie. Co mnie zaskoczyło to jako jedyni z tego co zdążyłem zauważyć dokręcają koła kluczem dynamometrycznym. Logo AutoCrew też mówi swoje. Myjnia jedyna w jaśle lanca plus Szczotka dla mnie bomba. Jeszcze raz polecam jakby co to piszecie na pw jakby były jakieś inne pytania
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: Ris mot jasło

Post autor: mati85061 »

Jest jeszcze ta promocja ze przegląd autka za friko ????
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Ris mot jasło

Post autor: kociamberek »

promocja była do 15 stycznia.
martinez
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 1 lutego 2011, 22:39

Re: Ris mot jasło

Post autor: martinez »

w chwili obecnej wykonując badanie techniczne w okręgowej stacji kontroli pojadów, dostaje się zimowy płyn do spryskiwaczy - 5l lub żeton na myjnie portalową :ok:
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Ris mot jasło

Post autor: Jaślaneczka »

Serwis przyjazny kobietom :) a mianowicie chodzi mi o to, że kobieta jadąc tam np. na przegląd autka siedzi sobie w środku na kanapie a Pan mechanik bierze tylko kluczyki i wjeżdża sobie sam autkiem na ten kanał co mnie osobiście troszkę przeraża i sama bym tego nie zrobiła :)
burek1996
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 11 marca 2009, 15:19

Re: Ris mot jasło

Post autor: burek1996 »

Co do myjni, to fajna jest ta szczotka, bo bez niej nie byłbyś w stanie umyć tam samochodu- środki chemiczne są nie najlepszej jakości, a ciśnienie w lancy jak w opryskiwaczu ogrodniczym ;).
pavlo_26
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 lutego 2011, 20:41

Re: Ris mot jasło

Post autor: pavlo_26 »

Ja osobiście nie polecam, co z tego że napijesz sie kawki jak naciągać to jednak potrafią zamiast kilkuset złotych zapłaciłem w innej stacji tylko 50 zeta a zgłaszana usterka się już nie pojawiła . Tak więc nie polecam , ale to tylko moje zdanie.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Ris mot jasło

Post autor: kociamberek »

Jaślaneczka pisze:Serwis przyjazny kobietom :) a mianowicie chodzi mi o to, że kobieta jadąc tam np. na przegląd autka siedzi sobie w środku na kanapie a Pan mechanik bierze tylko kluczyki i wjeżdża sobie sam autkiem na ten kanał co mnie osobiście troszkę przeraża i sama bym tego nie zrobiła :)
w większości stacji kontroli pojazdów jak nie we wszystkich to diagnosta przejeżdża przez ścieżkę, tak więc takich cudów nie robią :hyhy:
Jaślaneczka
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 13 sierpnia 2010, 18:45

Re: Ris mot jasło

Post autor: Jaślaneczka »

No niestety nie we wszystkich. Wcześniej robiłam przeglądy na PKSie i Pan jakoś mi nie wjeżdżał autem na tą ścieżkę diagnostyczną. Olej jak wymieniają tam koło myjni 'czysto.pl' na Towarowej to też się nikt nie kwapił żeby wjechać na kanał.
martinez
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 1 lutego 2011, 22:39

Re: Ris mot jasło

Post autor: martinez »

pavlo_26 pisze:Ja osobiście nie polecam, co z tego że napijesz sie kawki jak naciągać to jednak potrafią zamiast kilkuset złotych zapłaciłem w innej stacji tylko 50 zeta a zgłaszana usterka się już nie pojawiła . Tak więc nie polecam , ale to tylko moje zdanie.
A jaka to usterka była jeśli można wiedzieć że na jednej stacji wyceniają naprawę na kilkaset złotych (czyli ile?) a na innej naprawiają za 50 ? podaj gdzie tak tanio robią?
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Ris mot jasło

Post autor: kociamberek »

Jaślaneczka pisze:No niestety nie we wszystkich. Wcześniej robiłam przeglądy na PKSie i Pan jakoś mi nie wjeżdżał autem na tą ścieżkę diagnostyczną. Olej jak wymieniają tam koło myjni 'czysto.pl' na Towarowej to też się nikt nie kwapił żeby wjechać na kanał.
Jako przykłady Podałaś skrajność - z drugiej strony tylko się cieszyć ze panowie z tych dwóch firm nie wsiadają do samochodów, ale tylko to że panowie z firmy olejowej są usmarowani da się wytłumaczyć bo wieczne usmarowanie panów z PKSu już nie, ale u nich to standard podobnie jak brak kultury pracowników ich stacji paliw za wyjątkiem starszego pana
Awatar użytkownika
sieno
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 432
Rejestracja: 26 sierpnia 2007, 19:37
Lokalizacja: Jasełko

Re: Ris mot jasło

Post autor: sieno »

A co w tym trudnego wjechać na kanał? Nie ma w tym nic trudnego nawet dla kobiety.
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Ris mot jasło

Post autor: Jacek1986 »

http://www.youtube.com/watch?v=xb0ggm-Pil4 - chyba kobiety boją się tego ;)
martinez
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 1 lutego 2011, 22:39

Re: Ris mot jasło

Post autor: martinez »

tak też nie polecam robić http://www.youtube.com/watch?v=S1mSJ9Pz ... re=related hehe ;P
Zablokowany