Prawo jazdy C+E, co dalej?

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Awatar użytkownika
mariush36
Guru
Guru
Posty: 173
Rejestracja: 23 lipca 2009, 15:49
Lokalizacja: RJS

Prawo jazdy C+E, co dalej?

Post autor: mariush36 »

Witam
Czy może ktoś Mi powiedzieć jak to jest w naszej okolicy z kursem na przewóz rzeczy? Nie długo będę miał kat C+E ale podobno z samego prawka nici. Może ktoś nie dawno robił taki kurs i powie gdzie i za jaką kwotę, bo krążą różne plotki na ten temat.
Z góry dziękuję za konkrety.
czarny2962
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 16:35

Re: Prawo jazdy C+E, co dalej?

Post autor: czarny2962 »

no to bedziesz biedniejszy o kilka tysiecy z tego co wiem to w krosnie zrobisz teorie ale praktyka wroclaw Poznan.moim zdaniem jest to wyzysk szarego obywatela
popkowski
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2011, 11:06

Re: Prawo jazdy C+E, co dalej?

Post autor: popkowski »

kw można teraz za 10% kosztów dla osób pracujących W podkarpackiej agencji konsultingowo doradczej w krośnie na wojska polskiego
cys_22
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 lutego 2012, 17:18

Re: Prawo jazdy C+E, co dalej?

Post autor: cys_22 »

Ta i wierzysz ze sie dostanie??? Niesamowite szczescie musialby miec. A KW to jakieś 3-5 tys.
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Prawo jazdy C+E, co dalej?

Post autor: edward »

lepiej sobie odłożyć i zrobić samemu mój kolega robił c w urzędzie i trwało to pół roku potem robił kwalifikacje 1.5 miesiąca a gdzie tu jeszcze e + adry bo bez tego to ani rusz i karta kierowcy, więc jak masz jak masz 10 tyś pln to zrobisz wszystko jak ci się uda za 2-3 miechy
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Prawo jazdy C+E, co dalej?

Post autor: gumis138 »

lepiej sobie odłożyć i zrobić samemu mój kolega robił c w urzędzie i trwało to pół roku potem robił kwalifikacje 1.5 miesiąca a gdzie tu jeszcze e + adry bo bez tego to ani rusz i karta kierowcy, więc jak masz jak masz 10 tyś pln to zrobisz wszystko jak ci się uda za 2-3 miechy

Też robiłem z urzędu C i trwało to 3 miechy. Potem z edukatora E i kwalifikacje następne 3 miechy. I kasa została w kieszeni :ok: Kolego edward za 2 miechy to sobie możesz najwyżej uprawnienia na wózek widłowy zrobić :dobani:
edward
Weteran
Weteran
Posty: 73
Rejestracja: 12 marca 2012, 08:35

Re: Prawo jazdy C+E, co dalej?

Post autor: edward »

poważnie cieciu ja zrobiłem c+e w renomie dokładnie w 2 miesiące i 4 dni
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Prawo jazdy C+E, co dalej?

Post autor: gumis138 »

To się ciesz i nie wyzywaj :dobani:
dunczyk
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 19:44

Re: Prawo jazdy C+E, co dalej?

Post autor: dunczyk »

Spróbuj zapytać na Kadyiego tam teraz prowadzą nabór na kurs na przewóz rzeczy . Zaczyna się ponoć pod koniec czerwca, płacisz tylko 10% bo to ze środków unijnych tylko musisz być pracujący.
marian b
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 8 stycznia 2012, 08:43

Re: Prawo jazdy C+E, co dalej?

Post autor: marian b »

mariush 36 Nie ma żadnych problemów przyjdż do konkretnej firmy jaką jest RENE ul Kościuszki 47,zrobisz szybko kwalifikacje w rozsądnej cenie.Firma znajduje się naprzeciw Policji i WKU.Pozdrawiam
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Prawo jazdy C+E, co dalej?

Post autor: warez »

Prawo jazdy C+E, co dalej - dalej to już tylko licencja na aeroplan
ODPOWIEDZ