Blacharz samochodowy

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: borsuk 1.8 »

cartech pisze:za 200-300 pln żaden profesjonalny warsztat się tego nie podejmie ponieważ to są koszty materiałów. Do lakierowania są 2 elementy + cieniowanie przednich drzwi, do naprawy blacharskiej próg oraz drzwi. Zapraszam - adres jak wyżej kolega napisał - Gamrat ul.Mickiewicza 108 obok Drukarni. Chyba że nie lubisz swojego samochodu to też zapraszam - wskażę Ci kilka miejsc gdzie zrobią to tanio - pojedziesz - zaszpachlują/pomalują ( bo lakierowaniem bym tego nie nazwał ) a potem wrócisz do nas na poprawki i każdy będzie zadowolony :D
Wszędzie tylko nie tam
darek74
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 29 stycznia 2014, 15:50

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: darek74 »

Ten w Gamrocie jeszcze się utrzymuje???Najgorszemu wrogowi bym nie POLECIŁ,lubi pieniążki,cfaniaczek jeden,teraz się reklamuje na innych portalach,bo robótki szuka!
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: borsuk 1.8 »

darek74 pisze:Ten w Gamrocie jeszcze się utrzymuje???Najgorszemu wrogowi bym nie POLECIŁ,lubi pieniążki,cfaniaczek jeden,teraz się reklamuje na innych portalach,bo robótki szuka!
Nawet koła nie umieją skleić
darek74
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 29 stycznia 2014, 15:50

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: darek74 »

Ale pieniążki lubią
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: borsuk 1.8 »

No 20 zeta za sklejenie koła
Awatar użytkownika
cartech
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 lutego 2011, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: cartech »

darek74 pisze:Ten w Gamrocie jeszcze się utrzymuje???Najgorszemu wrogowi bym nie POLECIŁ,lubi pieniążki,cfaniaczek jeden,teraz się reklamuje na innych portalach,bo robótki szuka!
w "Gamracie" się pisze ... znamy się czy tak ot sobie mądrości wypisujesz? "robótki" gamoniu mam pod dostatkiem - przyjedź to cię po serwisie oprowadzę, co jakiś czas trafia się dziwak twojego pokroju wyjeżdża niezadowolony bo się mu czegoś tam za darmo nie zrobiło, opisz tu swój przypadek żebym mógł sobie przypomnieć kim jesteś...Do twojego kolegi poniżej - nie kleimy kół bo nie zajmujemy się wulkanizacją... Byś był bardziej rozgarnięty to na http://www.autogam.pl jest profil działalności - wchodzisz - wyszukujesz sobie na przykład "geometria układu zawieszenia potem logujesz sie na j4u i smarujesz "byłem tam tak mi ustawili geometrię że kiere mam prosto a wóz jedzie w lewo i jeszcze mnie skasowali 50pln a heniek pod szopą za 2 dychy robi..." - bedzie bardziej prawdopodobnie ;) Albo napisz - polakierowali mi wóz a po miesiącu rdza wylazła, potem pojechałem do stefana z harklowej , jak on zrobił to już 5 lat jeżdże i rdzy nima a wziął tyko 100 z materiałami" - też bedzie dobre - myślenie nie boli ( chyba ) żenada. Załóż jeszcze kilka kont typu jakubek i wypisuj dalej anonimowe posty zakładaj konta - podniesiesz mi ciśnienie to zdobędę od admina twoje ip a za publiczne oczernianie jest paragraf o którym pewnie nie wiesz. Potem to ty będziesz się tłumaczył ale już nie anonimowo
darek74
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 29 stycznia 2014, 15:50

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: darek74 »

Przypomnij sobie Audi i ten nieszczęsny rozrusznik który chciałeś na siłę wymienić na nowy,ponieważ nie zgodziłem się na na to,więc kazałes mi płacić za demontaż i montaz 200zł.A heniek pod szopą wymienił mi kabel do statora za dwie dychy :) A gamoń to cię żona na obiad woła!
darek74
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 29 stycznia 2014, 15:50

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: darek74 »

cartech pisze:
darek74 pisze:Ten w Gamrocie jeszcze się utrzymuje???Najgorszemu wrogowi bym nie POLECIŁ,lubi pieniążki,cfaniaczek jeden,teraz się reklamuje na innych portalach,bo robótki szuka!
w "Gamracie" się pisze ... znamy się czy tak ot sobie mądrości wypisujesz? "robótki" gamoniu mam pod dostatkiem - przyjedź to cię po serwisie oprowadzę, co jakiś czas trafia się dziwak twojego pokroju wyjeżdża niezadowolony bo się mu czegoś tam za darmo nie zrobiło, opisz tu swój przypadek żebym mógł sobie przypomnieć kim jesteś...Do twojego kolegi poniżej - nie kleimy kół bo nie zajmujemy się wulkanizacją... Byś był bardziej rozgarnięty to na http://www.autogam.pl jest profil działalności - wchodzisz - wyszukujesz sobie na przykład "geometria układu zawieszenia potem logujesz sie na j4u i smarujesz "byłem tam tak mi ustawili geometrię że kiere mam prosto a wóz jedzie w lewo i jeszcze mnie skasowali 50pln a heniek pod szopą za 2 dychy robi..." - bedzie bardziej prawdopodobnie ;) Albo napisz - polakierowali mi wóz a po miesiącu rdza wylazła, potem pojechałem do stefana z harklowej , jak on zrobił to już 5 lat jeżdże i rdzy nima a wziął tyko 100 z materiałami" - też bedzie dobre - myślenie nie boli ( chyba ) żenada. Załóż jeszcze kilka kont typu jakubek i wypisuj dalej anonimowe posty zakładaj konta - podniesiesz mi ciśnienie to zdobędę od admina twoje ip a za publiczne oczernianie jest paragraf o którym pewnie nie wiesz. Potem to ty będziesz się tłumaczył ale już nie anonimowo
Przypomnij sobie Audi i ten nieszczęsny rozrusznik który chciałeś na siłę wymienić na nowy,ponieważ nie zgodziłem się na to,więc kazałes mi płacić za demontaż i montaz 200zł.A heniek pod szopą wymienił mi kabel do statora za dwie dychy :) A gamoń to cię żona na obiad woła!
darek74
Początkujący
Początkujący

Posty: 12
Dołączył(a): 29 stycznia 2014, 15:50
Awatar użytkownika
cartech
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 lutego 2011, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: cartech »

darek74 pisze:Przypomnij sobie Audi i ten nieszczęsny rozrusznik który chciałeś na siłę wymienić na nowy,ponieważ nie zgodziłem się na na to,więc kazałes mi płacić za demontaż i montaz 200zł.A heniek pod szopą wymienił mi kabel do statora za dwie dychy :) A gamoń to cię żona na obiad woła!

gamrot startor... nie pamiętam, ale w takim razie tylko się cieszyć że się udało ;)
darek74
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 29 stycznia 2014, 15:50

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: darek74 »

Oczywiście,że nie chcesz o tym zdarzeniu pamiętać,dobrze wiesz,jak trafiłeś z diagnozą,ja tylko streściłem w kilku słowach tą sytuację bo nie będę się rozpisywał,bo bym ci zaszkodził!!
darek74
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 29 stycznia 2014, 15:50

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: darek74 »

cartech pisze:
darek74 pisze:Przypomnij sobie Audi i ten nieszczęsny rozrusznik który chciałeś na siłę wymienić na nowy,ponieważ nie zgodziłem się na na to,więc kazałes mi płacić za demontaż i montaz 200zł.A heniek pod szopą wymienił mi kabel do statora za dwie dychy :) A gamoń to cię żona na obiad woła!

gamrot startor... nie pamiętam, ale w takim razie tylko się cieszyć że się udało ;)
Oczywiście,że nie chcesz o tym zdarzeniu pamiętać,dobrze wiesz,jak trafiłeś z diagnozą,ja tylko streściłem w kilku słowach tą sytuację bo nie będę się rozpisywał,bo bym ci zaszkodził!!!
dawid1978
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2014, 19:24

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: dawid1978 »

nitro pisze:Witam prosiłbym o polecenie dobrego i niedrogiego blacharza samochodowego, jeśli się ktoś orientuje jaki może być koszt zrobienia nadkola (wstawienie blachy,lakierowanie) to prosze o informacje
Wszędzie szukaj tylko nie w ''Gamracie'' w Focusie za wycięcie i wstawienie nowych progów oczywiście pryśnięcie wziął jedyne Uwaga 2000zł Szok :cisza:
mateusz2566
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 19:11

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: mateusz2566 »

To straszenie paragrafami przez pana cartech bezcenne. Większość jego postów jest właśnie tego typu paragraf , ip itp...
Awatar użytkownika
cartech
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 lutego 2011, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: cartech »

darek74 pisze:
cartech pisze:
darek74 pisze:Przypomnij sobie Audi i ten nieszczęsny rozrusznik który chciałeś na siłę wymienić na nowy,ponieważ nie zgodziłem się na na to,więc kazałes mi płacić za demontaż i montaz 200zł.A heniek pod szopą wymienił mi kabel do statora za dwie dychy :) A gamoń to cię żona na obiad woła!

gamrot startor... nie pamiętam, ale w takim razie tylko się cieszyć że się udało ;)
Oczywiście,że nie chcesz o tym zdarzeniu pamiętać,dobrze wiesz,jak trafiłeś z diagnozą,ja tylko streściłem w kilku słowach tą sytuację bo nie będę się rozpisywał,bo bym ci zaszkodził!!!
nie że nie chcę tylko po prostu nie pamiętam, nie spuszczaj się już - konto załozyłeś po to że ci źle zdiagnozował ktoś usługę... przyjedź dam ci breloczek castrola to ci przejdzie
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2015, 11:29 przez cartech, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cartech
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 28 lutego 2011, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Blacharz samochodowy

Post autor: cartech »

dawid1978 pisze:
nitro pisze:Witam prosiłbym o polecenie dobrego i niedrogiego blacharza samochodowego, jeśli się ktoś orientuje jaki może być koszt zrobienia nadkola (wstawienie blachy,lakierowanie) to prosze o informacje
Wszędzie szukaj tylko nie w ''Gamracie'' w Focusie za wycięcie i wstawienie nowych progów oczywiście pryśnięcie wziął jedyne Uwaga 2000zł Szok :cisza:
a co cie tak zszokowało?
widzisz - dobrze że napisałeś nowych...
wymiana progu to okolice 200-350pln w focusach nigdy nie kończy się na samym progu bo po jego zdjęciu z reguły nie ma do czego nowego przyspawać stąd koszt raczej w górnej granicy, lakierowanie elementu zaczyna się od 350pln ( mówimy o lakierowaniu w kabinie lakierniczej- wygrzewanie lakieru, filtry i jakieś tam wymagane do "pryśnięcia" umiejętności, nie na polu lub pod wiatą) to już daje 1400 jak dobrze liczę, lakier bazowy powiedzmy 0,3l, bezbarwny 0,3, szpachla + podkład+ środek do konserwacji profili zamkniętych, taśmy , papiery, folie, baranek na progi razem 200? robi się 1600? próg rzucam z głowy 100pln? x 2 jest już 1800pln, razem ze wzmocnieniem podłogi bedzie ze 2000pln chyba że ja liczyć nie umię. Zawsze można taniej , przejedź po okolicy w 1000 się zmieścisz a za rok będziesz płakał że masz to samo. Kolego takie czasy - nie ma czegoś takiego jak tanio i dobrze - masz tam czarno na białym wyliczenia - pokaż co można urwać nie tracąc na jakości... zawsze możesz pianki napchać w progi , obkleić starą gazetą , pędzlem malnąć i bedzie jeszcze taniej, nawet łap tu poradnik https://www.facebook.com/video.php?v=76 ... nref=story
więc nie pajacuj- łatwo powiedzieć wstawienie nowych progów :) a prysnąć to se możesz ogrodzenie pod domem o ile jeszcze będziesz posiadał odpowiedni kompresor filtr olejowy, odwadniacz i pistolet... i na koniec jakąs tam szczątkową wiedzę o posługiwaniu się w/w. Tak poza tematem nie wiem o którym focusie mówisz ale skoro cena nie odpowiadała to skąd on się u mnie wziął na warsztacie, jeśli zielony to zapomniałeś dopisać o drzwiach i błotniku ;)
reasumując wymiana progów to koszt od 1500pln - co ja ci na to poradzę - nie masz kasy - nie robisz albo szukasz kogoś kto zrobi taniej ( znajomy pod domem - brak DG, brak zusów, brak kabiny , brak opłat, brak pracowników... - bedzie taniej a wyjdzie jak wyjdzie ). Jak znam życie to nie twój samochód , podsłyszałeś gdzies info od znajomego że on by to zrobił za pińcet, faktów do końca nie znasz a wodę mącisz... nudzi ci się? Zmień temat i zacznij doradzać w innych dziedzinach o których masz jakieś pojęcie.
Mam chwilę to cie jeszcze uświadomię - koszt wymiany progu wg stawek serwisowych z ostatniego kosztorysu z ubezpieczalni jaki pamiętam (fiat panda próg OE wymiana lakierowanie ) to 3x tyle co podajesz ( i przy tym kosztorys zaniżony przez ubezpieczalnię ) - robota łatwa szybka i przyjemna , żadnej rdzy, uzupełniania... Więc jeśli nadal jesteś zszokowany to się otrząśnij.
ODPOWIEDZ