10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Awatar użytkownika
krzekorz
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwietnia 2011, 22:39

10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: krzekorz »

Witam. POmyslalem aby zorganizowac w tym roku zlot podczas wakacji :)

odpowiada wam temrin 10 sierpnia? poniewaz 11 sierpnia bediz eslub i parking w slawecinie bedzie zajety ;/

www.zlotyslawecin.ugu.pl

http://www.facebook.com/pages/Zloty-mot ... 529?ref=hl
Żużel
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 8 marca 2012, 18:43
Lokalizacja: Szczecin/Zaragoza- na emigracji :)

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: Żużel »

Piątek, mi pasuje :)
Awatar użytkownika
krzekorz
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwietnia 2011, 22:39

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: krzekorz »

w najblizszym czasie zrobie spotkanie organizacyjne z wspolorganizatorami i skontaktuje sie z pewna osoba ktor ami doradzi co i jak i penwie plakat wrzuce za niedlugo;]
Awatar użytkownika
skoorek
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 19 lipca 2007, 14:04
Lokalizacja: Jasło

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: skoorek »

Termin jak najbardziej OK :) Pojawię się :)
Awatar użytkownika
kobla
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 09:07

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: kobla »

A może i ja się po robocie zjawie na chwile zobaczyć co się dzieje i jak to wygląda:-D
Awatar użytkownika
krzekorz
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwietnia 2011, 22:39

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: krzekorz »

no wiesz ni9e ma sie czego swielkiego spodziewac bo to tlyko spotykania nie formalne :) bede prosil o spotkanie z vice presidentem brothersow aby mi pomogl troche :)

myslalem zrobic jakis konkurs i np 5 liter benzyny do wygrania :P wiem ze dla motocyklistow to nie wiele ale motorowerzysci by nie pogardzili hehe xD

a moze wy macie jakies pomysly na atrakcje? tlyk owiecie jak bede organizowal konkursy itp to pewnie kiedys trzeba bedzie wstep platny zrobic bo nie chce bankrutowac xD
Awatar użytkownika
kobla
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 09:07

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: kobla »

Spoko konkursy są fajne a powiem ci ze moja maszyna pali właśnie 5 litrów na sto:-D wiec dobre i tyle. a co do nagród to pochodź po jakichś instytucjach czasami dają takie gadżety jak smycze do kluczy kubki czy koszulki wiec już masz nagrody:-) a co do konkursów to popatrz na necie jakie konkursy są na zlotach i coś wybierz ciekawego. A jak jeszcze jakieś delikatne żarcie pod tytułem grill czy coś takiego to już całkiem fajnie. a masz tam jakąś scenę? Bo jak masz to pogadaj z jakimiś miejscowymi kapelami może ktoś zagra za przysłowiowe "piweczko".
mlody97
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:45

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: mlody97 »

Bedzie jechała jakas ekipa z jasła i okolic?? Bo samemu mi sie nie za bardzo chce a w grupie zawsze weselej :DD
Awatar użytkownika
krzekorz
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwietnia 2011, 22:39

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: krzekorz »

kobla tak jak mowilem bede sie naradzal vice presidenta brothers of the sotuh jaslo co i jak ;] sceny niestety nie ma wiec jak narazie koncerty odpadaja.

Byly juz robione u nas grille i ogniska :)

myslalem aby kupic kielbase chleb i ketchup z musztarda i np sprzedawac szt 5 zł itp ;]
Awatar użytkownika
kobla
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 09:07

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: kobla »

NO i gitarka o to właśnie chodzi. A z Arturem spoko możesz się konsultować na pewno powie ci coś więcej od strony technicznej jak to wygląda. A szkoda że nie ma tam żadnej sceny bo było by przyjemniej. No ale jak masz zamiar robić taka imprezę cyklicznie to scenę można załatwić bez większego problemu. Bo choćby nawet taka firma co się nazywa Megaton z Krosna maja wszystko i scenę światła i nagłośnienie. Ale to pewnie w późniejszych latach:-D A jeśli chodzi o jakiś hajs na imprezę zaglądnij do paru instytucji czy by nie dali jakiegoś sponsoringu. Przeważnie chcą za to powieszenie ich banerów czy jakieś takie pierdoły i już będziesz miał pieniążki na imprezę.
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: szybki5151 »

Można podjechać przyczepą i już scena gotowa :hyhy:

mlody97 nie wiem czy zauważyłeś to ten zlot jest w "Jaśle i okolicach " , a pewnie zjazd będzie na Grosarze lub Bliskiej a następnie symboliczna parada ( ostatni o całkiem nieźle się rozciągnęliśmy po drodze ) do Sławęcina przez okoliczne miejscowości .
Awatar użytkownika
krzekorz
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwietnia 2011, 22:39

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: krzekorz »

wlasnie musze zrobic spotkanie organizacyjne z wpsolorganizatorami wziasc mapy w dlonie albo gps i bedziemy planowac trase :)

a jelsi chodzi o wypozyczanie sceny itp to nie teraz bo narazie nie mam na tyle kasy :P

dopeiro za pare lat jak sie rozktreci lepeij :) a z tym sponsorami to kobla wez mi na pw cos dokladniej opisz bo mnie to zaciewkilo :)
Awatar użytkownika
krzekorz
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwietnia 2011, 22:39

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: krzekorz »

https://maps.google.pl/maps/ms?msid=216 ... c8348cd717

jak myslicie taka trase na parade moze byc?
Awatar użytkownika
krzekorz
Guru
Guru
Posty: 129
Rejestracja: 8 kwietnia 2011, 22:39

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: krzekorz »

ymek92
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 18 kwietnia 2012, 16:02

Re: 10 sierpnia zlot w Sławęcinie

Post autor: ymek92 »

to kiedy wreszcie jest ten zlocik 10 sierpnia czy 11 - jak jest na ulotce napisane ?
ODPOWIEDZ