Przegląd techniczny !!

Wszystko dla miłośników jedno- i wielo-śladów
Awatar użytkownika
Slipkas
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 19 grudnia 2009, 22:07

Przegląd techniczny !!

Post autor: Slipkas »

Witam ktoś orientuje się gdzie w Jaśle można w miarę najtaniej wykonać przegląd motocykla ? :niepewny:
Awatar użytkownika
kobla
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 61
Rejestracja: 16 kwietnia 2012, 09:07

Re: Przegląd techniczny !!

Post autor: kobla »

Przegląd motocykla wszędzie kosztuje tak samo bo to jest bodajże ustawowo znormalizowane. I z tego ca pamiętam kosztuje to 60 zł. Ja przeważnie robię na łączności.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Przegląd techniczny !!

Post autor: clashtorny »

Co to znaczy na łączności? Na łączności z radiem wolna Europa? :P Gdzie to jest?
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Przegląd techniczny !!

Post autor: dyna »

Nie polecam na Żeromskiego bylem w zeszlym roku i djagnosta szukal kwadratowych jaj wiec mu podziekowalem. A na lacznosci obylo sie bez zbednych uwag pewnie sie domyslacie o jakie chodzi hehe. :rotfl: a ceny wszedzie takie same
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Przegląd techniczny !!

Post autor: brooklin »

Kolego, diagności od tego są żeby szukać nieprawidłowości.

Kiedyś jak byłem ze swoim samochodem na przeglądzie, to mi mówił jakimi samochodami przyjeżdżają na przegląd. Obraz nędzy i rozpaczy.

A to właśnie diagności są po to żeby wyeliminować niesprawne pojazdy z drogi.
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Przegląd techniczny !!

Post autor: dyna »

Kolego mowimy o przegladzie motocykla a nie przyszlo ci do glowy ze moze o cos innego chodzilo. Gdyż na drugiej stacji no problem.
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Przegląd techniczny !!

Post autor: dyna »

Lub inny przyklad diagnosta uwalil sobie w glowie ze musi sie przewieść moto bo inaczej nie podbije przegladu i co? dalbys???
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Przegląd techniczny !!

Post autor: brooklin »

Zapytałbym o prawo jazdy na motocykl to po pierwsze.
a po 2 przecież diagnosta jak sprawdza samochód to przecież nim jeździ to jaki problem ?
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Przegląd techniczny !!

Post autor: dyna »

1 Ok a jesli ma prawko to co dasz?? bo ja bym nie dał mowie o moto jak by pojechal na przejazd i wy...ł to co?? 2 a samochodem jak by sie wpierniczyl do kanału to cooo??????/ ja sobie wole sam na kanal chop i w razie w nie mam do nikogo pretesji.
brooklin
Guru
Guru
Posty: 109
Rejestracja: 22 marca 2009, 01:18

Re: Przegląd techniczny !!

Post autor: brooklin »

Przeciez SKP na bank ma ubezpieczenie swoich pracowników od NNW prawda?
Jakoś nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktoś wpierniczył się do kanału. Uważam że szukasz dziury w całym
Awatar użytkownika
dyna
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 481
Rejestracja: 26 stycznia 2012, 10:11

Re: Przegląd techniczny !!

Post autor: dyna »

Moze i szukam ale jest taka opcja. Podaje ci tylko przyklady ale jak uważasz że jak djagnosta ma lejce na moto to aby podbic przeglad ma prawo sie nim powozic to sory nie mamy o czym pisac nie zgadzam sie i nigdy bym nie pozwolil zeby jakis dziadek djagnosta ktory 40lat temu jezdzil WSK prubowal swoich mozliwosci na moim Harleyu wysmial bym go i pojechal gdzie indziej a on niech sobie szuka nieprawidlowosci u frajerow to tyle KOLEGO
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Przegląd techniczny !!

Post autor: borsuk 1.8 »

dyna pisze:Moze i szukam ale jest taka opcja. Podaje ci tylko przyklady ale jak uważasz że jak djagnosta ma lejce na moto to aby podbic przeglad ma prawo sie nim powozic to sory nie mamy o czym pisac nie zgadzam sie i nigdy bym nie pozwolil zeby jakis dziadek djagnosta ktory 40lat temu jezdzil WSK prubowal swoich mozliwosci na moim Harleyu wysmial bym go i pojechal gdzie indziej a on niech sobie szuka nieprawidlowosci u frajerow to tyle KOLEGO
Jak WSK umie jezdzic to Harleyem tym bardziej
ODPOWIEDZ