Wymiana sprzęgła, gdzie?

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

Awatar użytkownika
shuffler
Weteran
Weteran

Wymiana sprzęgła, gdzie?

Post autor: shuffler » 8 stycznia 2014, 09:30

Pacjent to Fiat Stilo 1.2 16v z 2002r. Poszukuję warsztatu bądź mechanika co mi to rzetelnie, solidnie i w miarę szybko wymieni. Nie chcę zostawiać maszyny przykładowo na cały weekend. Auto będzie do dyspozycji w piątek po południu. Sprzęgło mam już zakupione. Żeby tutaj nie zaśmiecać, proszę o pozostawienie namiaru na siebie oraz kosztu usługi na PW. Osoby spoza Jasła nie będą brane pod uwagę!

luko_j
Debiutant
Debiutant

Re: Wymiana sprzęgła, gdzie?

Post autor: luko_j » 8 stycznia 2014, 12:13

Jedź na PKS. Ja tam zawsze robię każde auto w tym egzotycznego dla niektórych Jaguara i nigdy problemów nie było. Tanio, solidnie i szybko. Rano zostawiam a po południu gotowe. Robiłem u nich zawieszenie, chłodnice, silnik.. a i zbieżność i przegląd zrobią. Wg mnie są bardzo konkurencyjni cenowo.

jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: jozek z bagien » 8 stycznia 2014, 23:42

U BENEGO NAJTANIEJ :rotfl: ale remonty lubia sie przedłuzyc a zwłaszcza w weekendy :P :piwo:

RIKOW
Guru
Guru

Post autor: RIKOW » 14 lutego 2014, 23:25

o tym marcinie z auto-gam to już całe jasło wie co to za cwaniaczek,przecież tak nie można klientów traktować.ale to jego sprawa,kiedys może podjade i opiszę jakie wrażenia

domel87
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: domel87 » 14 lutego 2014, 23:54

Polecam CenterCars ul.Bolesława Prusa 2c
robiłem u nich wymianę uszczelki pod głowicą w omedze i jestem bardzo zadowolony
Polecam !!!

VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran

Post autor: VISCA EL BARCA » 15 lutego 2014, 14:35

Wg mnie najbardziej fachowym mechanikiem a przede wszystkim UCZCIWYM jest PAN MAJKA z ul Krasinskiego 49.

Awatar użytkownika
shuffler
Weteran
Weteran

Post autor: shuffler » 17 lutego 2014, 11:20

dziękuję za wszystkie wpisy, ale temat jest już nieaktualny. skorzystałem z usług pana Wojtka z Tarnowca. uprzedzając ewentualne pytania, jestem zadowolony z jego usług i mogę z czystym sumieniem polecić tego mechanika.

fermec1
Początkujący
Początkujący

Post autor: fermec1 » 31 marca 2015, 10:07

RIKOW pisze:o tym marcinie z auto-gam to już całe jasło wie co to za cwaniaczek,przecież tak nie można klientów traktować.ale to jego sprawa,kiedys może podjade i opiszę jakie wrażenia
Dokładnie tak jak piszesz miałem osobiście z nim kontakt nie dość że mnie oszukał i próbował wyłudzić dodatkową kasę za usługę to jeszcze oskarżył mnie o kradzież ŻENADA .Nie podaruję mu tego i zapłaci za wszystko .Umówiłem się z nim na montaż haka i czujników tył przód ( mój hak plus wiązka ,moje czujniki) miało to kosztować wraz z podpięciem elektrycznym 320 zł po przyjeździe do pseudo warsztatu pan Łaska Marcin obejrzał czujki i hak i podniósł się o 80 zł to razem 400 zł
miało to być zrobione w 1 dzień auto przestało pól dnia pod drzwiami warsztatu w efekcie czego nie zdążył wykonać usługi.Prowizorycznie poskładał mój samochód i powiedział żebym przyjechał na drugi dzień rano po czym kazał zapłacić omówioną kwotę 400 zł tłumacząc to tym iż na drugi dzień mógłbym już nie przyjechać do niego a zostało tylko podpiąć instalację i tak się stało.Rano drugiego dnia jeden pracownik pól dnia próbował poprawić to co było żle zamontowane dnia poprzedniego a drugie pól dnia nieudolnie próbował podłączyć instalacje.Po upływie kolejnej dniówki auto nadal nie skończone i rozebrane wtedy pan Łaska oznajmił mi że zamyka warsztat i auto nie będzie skończone a za dzisiejszą pracę pseudo mechanika ,mam dopłacić 250 zł w przeciwnym razie nie wyda mi auta i nie wypuści z posesji. Wezwałem Policję i po przyjeździe Policji pan Marcin łaska postanowił odwrócić kota ogonem że nie chce żadnej dopłaty i że to ja nie chcę opuścić warsztatu a żeby tego było mało oskarżył o kradzież jakiś kluczyków .Policja oczywiście nie znalazła przy mnie żadnych kluczyków i oskarżenia w tym momencie były bezpodstawne a za które Pan Łaska odpowie przed sądem, ponieważ założyłem pozew przeciw niemu, odpowie również za to, że w wyniku nieudolnej pracy przy moim aucie , uszkodził mi moje auto .Od samego początku Pan Łaska traktował mnie z góry i miałem złe przeczucia co do jego intencji ale gdyby nie fakt iż w niedzielę trzeciego dnia miałem jechać do Niemiec i auto wraz z hakiem było mi potrzebne odpuścił bym sobie ten warsztat .Finał był taki że gdyby nie policja to auta by mi nie wydał ale po przejechaniu około 12 kilometrów z wiązki elektrycznej wydobywał się dym w efekcie czego auta zgasło .Dalsza jazda była niemożliwa więc wezwałem pomoc drogową .Auto odwiedziło dwa specjalizowane warsztaty ponieważ została uszkodzona wiązka elektryczna i konieczna była wymiana jej wraz ze spalonymi dywanikami ponieważ kable na zwarciu przepaliły je.Wizyta w pseudo warsztacie Auto Gam Marcina Łaski okazała się bardzo kosztowna ;Dwie Opinie biegłego rzeczoznawcy w zakresie motoryzacji - 500 zł .Naprawa Mojego samochodu wraz z holowaniem 4500 zł. RAZEM 5000 ZŁ .Do tego dochodzą straty moralne z racji niesłusznego oskarżenia .Nie wiem jak taki warsztat może tak funkcjonować skoro, w tak sposób traktuje swoich klientów. NIE POLECAM

VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran

Post autor: VISCA EL BARCA » 31 marca 2015, 10:42

no to teraz czekac tylko na ustosunkowanie sie do sprawy samego PANA ŁASKI z Auto-Gam :)

jankow05
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: jankow05 » 31 marca 2015, 11:22

Zapewne się odezwie :) Cóż, trzeba ostrzegać przed nierzetelnymi kontrahentami jak również klientami, każdy medal ma dwie strony. Niestety o warsztacie tym też słyszałem niepochlebne opinie. Ale najwyraźniej nie jest tak źle, skoro istnieje, tzn. że ma klientów, którzy widocznie są zadowoleni.

p.s.
to chyba zły temat, bo tu było o sprzęgle, a o mechanikach jest zdaje się osobny...

Awatar użytkownika
cartech
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Post autor: cartech » 31 marca 2015, 14:42

fermec1 pisze: NIE POLECAM
Panie Krysztofie Dutka
Zapłaciłeś pan 400pln za to co masz na paragonie tj:
montaż haka 80pln
naprawa gwintów haka ( zgnite) 60pln
demontaż/montaż zderzaka przód wiercenie otworów montaż czujników rozprowadzenie wiązek 120pln
demontaż zderzaka tył montaż 4czujników montaż zderzaka rozprowadzenie wiązek 120pln
wymiana żarówek 20pln
umówił pan się na montaż haka ( 80pln ), czujniki nowe w bagażniku, nie byliśmy umówieni na montaż stąd nie wykonaliśmy tego w czasie którym panu się wydawało , że to wykonamy.
Nikt po pracy nie będzie zostawał aby kończyć pana samochód - każdy ma swoje życie - chyba jasne?
Nie pan zadzwonił po policję tylko ja po tym jak zwinął pan kluczyki z lady i stwierdził że jeśli nie skończymy w sobotę tego samochodu to odjedzie pan innym :)
Nie pan założył sprawę tylko ja o kradzież kluczyków.
Samochód nie został panu wydany do momentu przyjazdu policji
Po przyjeździe policji samochód został poskładany, pojechałeś pan nim na komisariat celem przeszukania ( pana i samochodu) kluczyków oczywiście tam nie było - pewnie jakby istniała możliwość przeszukania na miejscu - kluczyki by się znalazły.
Są świadkowie... jest kamera... a pan sam pogarsza swoją sytuację - nikt panu ceny nie podnosił - umówiony był pan TYLKO na montaż haka...
Biedaku nic ci się nie spaliło, próbujesz wszystkich możliwych chwytów po tym jak nic ci nie wyszło z oskarżeń o chęć zabójstwa i spalenia twojej toyoty ;) poniżej zamieszczam paragon, chętnie podam też kontakt do policjanta prowadzącego sprawę - ale to już raczej na priv
Co do dopłaty - resztę pieniędzy + równowartość skradzionych kluczyków, pilota oraz za wymianę zamków dopłaci pan już niedługo...
Poza tym czemu dopiero po 3 miesiącach pan o tym pisze? - doszło pismo z prokuratury? kluczyki warte ponad 1000pln z kodowaniem a to już nie wykroczenie... trzeba liczyć się z konsekwencjami własnej głupoty i braku wyobraźni
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/735 ... 2eaea.html

RIKOW
Guru
Guru

Post autor: RIKOW » 31 marca 2015, 16:36

fermec1 pisze: Dokładnie tak jak piszesz miałem osobiście z nim kontakt nie dość że mnie oszukał i próbował wyłudzić dodatkową kasę za usługę to jeszcze oskarżył mnie o kradzież ŻENADA .Nie podaruję mu tego i zapłaci za wszystko .Umówiłem się z nim na montaż haka i czujników tył przód ( mój hak plus wiązka ,moje czujniki) miało to kosztować wraz z podpięciem elektrycznym 320 zł po przyjeździe do pseudo warsztatu pan Łaska Marcin obejrzał czujki i hak i podniósł się o 80 zł to razem 400 zł
miało to być zrobione w 1 dzień auto przestało pól dnia pod drzwiami warsztatu w efekcie czego nie zdążył wykonać usługi.Prowizorycznie poskładał mój samochód i powiedział żebym przyjechał na drugi dzień rano po czym kazał zapłacić omówioną kwotę 400 zł tłumacząc to tym iż na drugi dzień mógłbym już nie przyjechać do niego a zostało tylko podpiąć instalację i tak się stało.Rano drugiego dnia jeden pracownik pól dnia próbował poprawić to co było żle zamontowane dnia poprzedniego a drugie pól dnia nieudolnie próbował podłączyć instalacje.Po upływie kolejnej dniówki auto nadal nie skończone i rozebrane wtedy pan Łaska oznajmił mi że zamyka warsztat i auto nie będzie skończone a za dzisiejszą pracę pseudo mechanika ,mam dopłacić 250 zł w przeciwnym razie nie wyda mi auta i nie wypuści z posesji. Wezwałem Policję i po przyjeździe Policji pan Marcin łaska postanowił odwrócić kota ogonem że nie chce żadnej dopłaty i że to ja nie chcę opuścić warsztatu a żeby tego było mało oskarżył o kradzież jakiś kluczyków .Policja oczywiście nie znalazła przy mnie żadnych kluczyków i oskarżenia w tym momencie były bezpodstawne a za które Pan Łaska odpowie przed sądem, ponieważ założyłem pozew przeciw niemu, odpowie również za to, że w wyniku nieudolnej pracy przy moim aucie , uszkodził mi moje auto .Od samego początku Pan Łaska traktował mnie z góry i miałem złe przeczucia co do jego intencji ale gdyby nie fakt iż w niedzielę trzeciego dnia miałem jechać do Niemiec i auto wraz z hakiem było mi potrzebne odpuścił bym sobie ten warsztat .Finał był taki że gdyby nie policja to auta by mi nie wydał ale po przejechaniu około 12 kilometrów z wiązki elektrycznej wydobywał się dym w efekcie czego auta zgasło .Dalsza jazda była niemożliwa więc wezwałem pomoc drogową .Auto odwiedziło dwa specjalizowane warsztaty ponieważ została uszkodzona wiązka elektryczna i konieczna była wymiana jej wraz ze spalonymi dywanikami ponieważ kable na zwarciu przepaliły je.Wizyta w pseudo warsztacie Auto Gam Marcina Łaski okazała się bardzo kosztowna ;Dwie Opinie biegłego rzeczoznawcy w zakresie motoryzacji - 500 zł .Naprawa Mojego samochodu wraz z holowaniem 4500 zł. RAZEM 5000 ZŁ .Do tego dochodzą straty moralne z racji niesłusznego oskarżenia .Nie wiem jak taki warsztat może tak funkcjonować skoro, w tak sposób traktuje swoich klientów. NIE POLECAM
Tak myślałem że się odezwiesz.Na twoim miejscu wziął bym sobie jakąś dobrą kancelarie adwokacką,. Zastanowił bym się jeszcze nad art.189kk.,również powiadomiłbym Federację konsumentów.Myślę że sprawę masz już wygraną,a szef to teraz będzie miał już z górki!prześlę ci link na PW
Ostatnio zmieniony 31 marca 2015, 17:26 przez RIKOW, łącznie zmieniany 1 raz.

borsuk 1.8
VIP
VIP

Post autor: borsuk 1.8 » 31 marca 2015, 16:59

VISCA EL BARCA pisze:no to teraz czekac tylko na ustosunkowanie sie do sprawy samego PANA ŁASKI z Auto-Gam :)
A chłop lubi się ostro tłumaczyć

Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Kulfon » 31 marca 2015, 20:12

jak widać paragon za usługę jest, to teraz czekamy na rewanż aż użytkownik fermec1 wrzuci skan faktury za rzeczoznawcę, holowanie i naprawę auta na opisaną kwotę 5000zł. skoro to prawda i posiadasz te rachunki to wklej niech wszyscy zobaczą, co ci szkodzi? :hyhy:

RIKOW
Guru
Guru

Post autor: RIKOW » 31 marca 2015, 20:45

Kulfon ty to naprawdę jesteś szefem z gamratu,błaźnisz się tymi komentarzami,paragon to chyba pierwszy raz w tym roku dałeś komuś i tak się chwalisz.Prawda jest taka że strzeliłeś sobie już w dwa kolana na raz! tu też ci nie idzie http://allegro.pl/show_user.php?uid=227 ... _recvd_neg :)

ODPOWIEDZ