Wymiana sprzęgła, gdzie?

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

borsuk 1.8
VIP
VIP

Re: Wymiana sprzęgła, gdzie?

Post autor: borsuk 1.8 » 31 marca 2015, 21:10

Kulfon moze ty jestes ten tego

Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Kulfon » 31 marca 2015, 21:44

rikow, głupcze, błaźnisz się ty, latasz po necie i wklejasz jakieś chu*owe linki, masz dużo czasu to wklej coś jeszcze ciekawego. i pamiętaj Kulfon jest tylko jeden :hyhy:
a ja nadal czekam aż użytkownik fermec1 wrzuci coś na potwierdzenie tego co napisał. ja nie jestem taki stronniczy i łatwowierny jak ty więc muszę to zobaczyć.

borsuk - chociaż raz w życiu sklecił byś jakieś sensowne zdanie bo nie wiadomo o co ci chodzi

RIKOW
Guru
Guru

Post autor: RIKOW » 31 marca 2015, 21:50

przed chwila napisałes cartech co o mnie sądzisz i szybko usunąłeś post...teraz piszesz z konta kulfona oj boże boże

marco12
Początkujący
Początkujący

Post autor: marco12 » 31 marca 2015, 21:58

to już nie pierwsza akcja z udziałem POLICJI w garażu pana łaski to o czymś świadczy :dobani:

RIKOW
Guru
Guru

Post autor: RIKOW » 31 marca 2015, 21:59

Kulfon pisze:rikow, głupcze, błaźnisz się ty, latasz po necie i wklejasz jakieś chu*owe linki, masz dużo czasu to wklej coś jeszcze ciekawego.
Się robi,wszystkiego zapewne dowiesz się w sądzie na rozprawie jak krzychu cię pojedzie,Czego się tak obawiasz przecież masz OC na zakład i nic ciebie kosztować nie będzie,Aha jakby ktoś szukał jakiegoś bezwypadkowego wozu nie klepanego ;) to brać http://autogam.otomoto.pl/osobowe :)

borsuk 1.8
VIP
VIP

Post autor: borsuk 1.8 » 31 marca 2015, 22:19

Idiota z niego

Awatar użytkownika
cartech
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Post autor: cartech » 31 marca 2015, 22:31

RIKOW pisze:...
słuchaj błaźnie, zniżę się do twojego poziomu
masz jakis problem? chętnie cię poznam - widzę ze coś wiesz o OC warsztatu - jak znam życie sam taki prowadzisz? co chwila dopisujesz jakieś brednie na temat mojego serwisu - powiedz kim ty właściwie jestes?
borsuk 1.8 pisze:Idiota z niego
borsuk masz za dużo zębów?

Awatar użytkownika
Kulfon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Kulfon » 31 marca 2015, 22:46

z mojego konta piszę tylko ja, a rikow ty chyba jesteś były pracownik który działa pod paroma nickami :hyhy: tak z tego wynika

borsuk 1.8
VIP
VIP

Post autor: borsuk 1.8 » 1 kwietnia 2015, 07:16

cartech pisze:
RIKOW pisze:...
słuchaj błaźnie, zniżę się do twojego poziomu
masz jakis problem? chętnie cię poznam - widzę ze coś wiesz o OC warsztatu - jak znam życie sam taki prowadzisz? co chwila dopisujesz jakieś brednie na temat mojego serwisu - powiedz kim ty właściwie jestes?
borsuk 1.8 pisze:Idiota z niego
borsuk masz za dużo zębów?
W sam raz

RIKOW
Guru
Guru

Post autor: RIKOW » 2 kwietnia 2015, 20:05

fermec1 pisze:
RIKOW pisze:o tym marcinie z auto-gam to już całe jasło wie co to za cwaniaczek,przecież tak nie można klientów traktować.ale to jego sprawa,kiedys może podjade i opiszę jakie wrażenia
Dokładnie tak jak piszesz miałem osobiście z nim kontakt nie dość że mnie oszukał i próbował wyłudzić dodatkową kasę za usługę to jeszcze oskarżył mnie o kradzież ŻENADA .Nie podaruję mu tego i zapłaci za wszystko .Umówiłem się z nim na montaż haka i czujników tył przód ( mój hak plus wiązka ,moje czujniki) miało to kosztować wraz z podpięciem elektrycznym 320 zł po przyjeździe do pseudo warsztatu pan Łaska Marcin obejrzał czujki i hak i podniósł się o 80 zł to razem 400 zł
miało to być zrobione w 1 dzień auto przestało pól dnia pod drzwiami warsztatu w efekcie czego nie zdążył wykonać usługi.Prowizorycznie poskładał mój samochód i powiedział żebym przyjechał na drugi dzień rano po czym kazał zapłacić omówioną kwotę 400 zł tłumacząc to tym iż na drugi dzień mógłbym już nie przyjechać do niego a zostało tylko podpiąć instalację i tak się stało.Rano drugiego dnia jeden pracownik pól dnia próbował poprawić to co było żle zamontowane dnia poprzedniego a drugie pól dnia nieudolnie próbował podłączyć instalacje.Po upływie kolejnej dniówki auto nadal nie skończone i rozebrane wtedy pan Łaska oznajmił mi że zamyka warsztat i auto nie będzie skończone a za dzisiejszą pracę pseudo mechanika ,mam dopłacić 250 zł w przeciwnym razie nie wyda mi auta i nie wypuści z posesji. Wezwałem Policję i po przyjeździe Policji pan Marcin łaska postanowił odwrócić kota ogonem że nie chce żadnej dopłaty i że to ja nie chcę opuścić warsztatu a żeby tego było mało oskarżył o kradzież jakiś kluczyków .Policja oczywiście nie znalazła przy mnie żadnych kluczyków i oskarżenia w tym momencie były bezpodstawne a za które Pan Łaska odpowie przed sądem, ponieważ założyłem pozew przeciw niemu, odpowie również za to, że w wyniku nieudolnej pracy przy moim aucie , uszkodził mi moje auto .Od samego początku Pan Łaska traktował mnie z góry i miałem złe przeczucia co do jego intencji ale gdyby nie fakt iż w niedzielę trzeciego dnia miałem jechać do Niemiec i auto wraz z hakiem było mi potrzebne odpuścił bym sobie ten warsztat .Finał był taki że gdyby nie policja to auta by mi nie wydał ale po przejechaniu około 12 kilometrów z wiązki elektrycznej wydobywał się dym w efekcie czego auta zgasło .Dalsza jazda była niemożliwa więc wezwałem pomoc drogową .Auto odwiedziło dwa specjalizowane warsztaty ponieważ została uszkodzona wiązka elektryczna i konieczna była wymiana jej wraz ze spalonymi dywanikami ponieważ kable na zwarciu przepaliły je.Wizyta w pseudo warsztacie Auto Gam Marcina Łaski okazała się bardzo kosztowna ;Dwie Opinie biegłego rzeczoznawcy w zakresie motoryzacji - 500 zł .Naprawa Mojego samochodu wraz z holowaniem 4500 zł. RAZEM 5000 ZŁ .Do tego dochodzą straty moralne z racji niesłusznego oskarżenia .Nie wiem jak taki warsztat może tak funkcjonować skoro, w tak sposób traktuje swoich klientów. NIE POLECAM
Fermec1 dostałeś wiadomość na PW? Daj znać jak sprawy się mają.Żadnego skanu nie wysyłaj niech cymbałowi gul skacze.Cały tydzień chyba nie robi bo od rana do nocy go tu widać :hyhy:

fermec1
Początkujący
Początkujący

Post autor: fermec1 » 2 kwietnia 2015, 22:18

Panie Pseudo mechaniku Lasko nie mam zamiaru się nikomu tłumaczyć .Napisałem tylko to co mnie spotkało w twoim psełdo warsztacie. Twoja wersja jest żałosna i kłamliwa .Tłumaczysz się jak dziecko . Udało ci się mnie naciągnąć na dodatkowe koszty bardzo duże koszty o czym przekonasz się w swoim czasie.Nie mam zamiaru prowadzić z tobą na forum wojny bo musiałbym zniżyć się do twojego poziomu a to oznacza żebym musiał prowadzić wojnę na leżąco .Ja napisałem tylko jak było naprawdę i nie miałem żadnego innego powodu ażeby cokolwiek zmyślić, natomiast boli cię to ,że nie dopłaciłem ci 250 zł za usługę za którą już zapłaciłem 400 zł dzień wcześniej i z stąd wymyśliłeś sobie jakąś kradzież kluczyków. Znam kilu gości których potraktowałeś bardzo podobnie .Reklamując się na portalach musisz pamiętać że nie wolno ci traktować tak swoich klientów .OLAŁEŚ MNIE TOTALNIE KŁAMIESZ pisząc że tylko miałeś montować hak a czujniki wyskoczyły w trakcie{ oczywiście zestaw VALEO ZA 1000 ZŁ wyskoczył z bagażnika z znienacka}, żenada .Nie podołałeś temu zadaniu ,przerosła cię robota i przyznaj to .Po co reklamujesz się ,że takie usługi prowadzisz jak nie umaiłeś nawet poprawnie zamontować czujek -zła wysokość, za małe odstępy , każda patrzy gdzie indziej .Życzę ci w te święta wielkanocne takich wielkich jaj ,jakie sam mi zgotowałeś. PS .MONTAŻ CZUJNIKÓW VALEO - System do pierwszej zabudowy Toyota przód tył -producent podaje czas wykonania usługi około 5 h wraz z podpięciem Hak Thule Wraz z wiązką dedykowany to Auris -producent podaje czas 4 h = RAZEM 9 h U pana laski 15 h żle zamontowane czujki hak tylko wisi na 4 śrubkach auto uszkodzone .Wnioski proszę sami wyciągnięcie.

fermec1
Początkujący
Początkujący

Post autor: fermec1 » 3 kwietnia 2015, 00:41

Nie zamierzam nic nikomu przesyłać i zniżać się do poziomu pana laski bo musiał bym się położyć na ziemię ażby być na jego poziomie intelektualnym. Napisałem to co mi się przydarzyło w pseudo warsztacie na Mickiewicza ku przestrodze dla innych. Pan Laska niech się zastanowi bo sam się gubi najpierw oskarżył mnie o kradzież potem o zniszczenie mienia .Tym samym pogarsza swoją sytuacje bo Spotka się ze mną w sądzie wielokrotnie i to z powództwa cywilnego gdzie odpowie za niesłuszne oskarżenia .Bracia Grimm to przy nim pestka - biedny bajkopisarz .Nie poradził sobie z tak banalną usługą .Czas montażu czujników VALEO 5 H TAK PODAJE PRODUCENT I NIE MA ZNACZENIA W JAKIM AUCIE A JUŻ na pewno W MOJEJ TOYOCIE CZAS MONTAŻU HAKA THULE TO 4 H WRAZ Z PODPIĘCIEM ELEKTRYCZNYM Razem 9 h - U pana Laski 15 godzin i jeszcze mu zabrakło- umówiliśmy się na 320 zł a on podniósł się na 400 i zapłaciłem potem chciał się podnieść o kolejne 250 myśląc że klient głupi i zapłaci bo inaczej mu auta nie poskładam i nie wydam .Nie wyszło Panie laska .Zamknąłeś mnie w swoim warsztacie a potem odwróciłeś kota ogonem że niby nie i że nie chciałeś żadnej dopłaty iże w ogóle rzygać mi się chce z twoich zeznań, wymyśliłeś na biegu kradzież w zamian za to że nie dopłaciłem za usługę która i tak nawet gdyby wg twojego paragonu jest żłe wykonana - Czujki żle zamontowane za wysoko za małe odstępy od siebie - każda patrzy gdzie indziej - hak nie podłączony -auto uszkodzone .Przerosła cię robota biedaku.Życzę ci w te święta wielkanocne takich śmierdzących jaj jakie ty narobiłeś sobie . PS. SKORO TAK JUŻ UDOSTĘPNIASZ MOJE DANE I PARAGON I NAWET DASZ NR TEL,POLICJANTA, TO UDOSTĘPNIJ MATERIAŁ z kamery, KTÓRY RZEKOMO NAGRAŁ KRADZIEŻ KLUCZYKÓW .ŻENADA

fermec1
Początkujący
Początkujący

Post autor: fermec1 » 3 kwietnia 2015, 00:43

fermec1 pisze:Panie Pseudo mechaniku Lasko nie mam zamiaru się nikomu tłumaczyć .Napisałem tylko to co mnie spotkało w twoim psełdo warsztacie. Twoja wersja jest żałosna i kłamliwa .Tłumaczysz się jak dziecko . Udało ci się mnie naciągnąć na dodatkowe koszty bardzo duże koszty o czym przekonasz się w swoim czasie.Nie mam zamiaru prowadzić z tobą na forum wojny bo musiałbym zniżyć się do twojego poziomu a to oznacza żebym musiał prowadzić wojnę na leżąco .Ja napisałem tylko jak było naprawdę i nie miałem żadnego innego powodu ażeby cokolwiek zmyślić, natomiast boli cię to ,że nie dopłaciłem ci 250 zł za usługę za którą już zapłaciłem 400 zł dzień wcześniej i z stąd wymyśliłeś sobie jakąś kradzież kluczyków. Znam kilu gości których potraktowałeś bardzo podobnie .Reklamując się na portalach musisz pamiętać że nie wolno ci traktować tak swoich klientów .OLAŁEŚ MNIE TOTALNIE KŁAMIESZ pisząc że tylko miałeś montować hak a czujniki wyskoczyły w trakcie{ oczywiście zestaw VALEO ZA 1000 ZŁ wyskoczył z bagażnika z znienacka}, żenada .Nie podołałeś temu zadaniu ,przerosła cię robota i przyznaj to .Po co reklamujesz się ,że takie usługi prowadzisz jak nie umaiłeś nawet poprawnie zamontować czujek -zła wysokość, za małe odstępy , każda patrzy gdzie indziej .Życzę ci w te święta wielkanocne takich wielkich jaj ,jakie sam mi zgotowałeś. PS .MONTAŻ CZUJNIKÓW VALEO - System do pierwszej zabudowy Toyota przód tył -producent podaje czas wykonania usługi około 5 h wraz z podpięciem Hak Thule Wraz z wiązką dedykowany to Auris -producent podaje czas 4 h = RAZEM 9 h U pana laski 15 h żle zamontowane czujki hak tylko wisi na 4 śrubkach auto uszkodzone .Wnioski proszę sami wyciągnięcie.

fermec1
Początkujący
Początkujący

Post autor: fermec1 » 3 kwietnia 2015, 00:43

fermec1 pisze:Nie zamierzam nic nikomu przesyłać i zniżać się do poziomu pana laski bo musiał bym się położyć na ziemię ażby być na jego poziomie intelektualnym. Napisałem to co mi się przydarzyło w pseudo warsztacie na Mickiewicza ku przestrodze dla innych. Pan Laska niech się zastanowi bo sam się gubi najpierw oskarżył mnie o kradzież potem o zniszczenie mienia .Tym samym pogarsza swoją sytuacje bo Spotka się ze mną w sądzie wielokrotnie i to z powództwa cywilnego gdzie odpowie za niesłuszne oskarżenia .Bracia Grimm to przy nim pestka - biedny bajkopisarz .Nie poradził sobie z tak banalną usługą .Czas montażu czujników VALEO 5 H TAK PODAJE PRODUCENT I NIE MA ZNACZENIA W JAKIM AUCIE A JUŻ na pewno W MOJEJ TOYOCIE CZAS MONTAŻU HAKA THULE TO 4 H WRAZ Z PODPIĘCIEM ELEKTRYCZNYM Razem 9 h - U pana Laski 15 godzin i jeszcze mu zabrakło- umówiliśmy się na 320 zł a on podniósł się na 400 i zapłaciłem potem chciał się podnieść o kolejne 250 myśląc że klient głupi i zapłaci bo inaczej mu auta nie poskładam i nie wydam .Nie wyszło Panie laska .Zamknąłeś mnie w swoim warsztacie a potem odwróciłeś kota ogonem że niby nie i że nie chciałeś żadnej dopłaty iże w ogóle rzygać mi się chce z twoich zeznań, wymyśliłeś na biegu kradzież w zamian za to że nie dopłaciłem za usługę która i tak nawet gdyby wg twojego paragonu jest żłe wykonana - Czujki żle zamontowane za wysoko za małe odstępy od siebie - każda patrzy gdzie indziej - hak nie podłączony -auto uszkodzone .Przerosła cię robota biedaku.Życzę ci w te święta wielkanocne takich śmierdzących jaj jakie ty narobiłeś sobie . PS. SKORO TAK JUŻ UDOSTĘPNIASZ MOJE DANE I PARAGON I NAWET DASZ NR TEL,POLICJANTA, TO UDOSTĘPNIJ MATERIAŁ z kamery, KTÓRY RZEKOMO NAGRAŁ KRADZIEŻ KLUCZYKÓW .ŻENADA

Awatar użytkownika
cartech
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Post autor: cartech » 3 kwietnia 2015, 07:26

fermec1 pisze: żle zamontowane czujki hak tylko wisi na 4 śrubkach auto uszkodzone .Wnioski proszę sami wyciągnięcie.

no to się może podnieś z poziomu podłogi i zamieść zdjęcia haka wiszącego na 4 śrubkach, źle zamontowanych czujników, spalonej instalacji, protokołu rzeczoznawcy, nie podłączonej instalacji od haka ( wtyczka nie wpięta do lampy?), rachunku za 4,5k na naprawę wozu, daj cokolwiek w co mógłbym uwierzyć... bo na razie tylko bredzisz
aaa i jeszcze tych zderzaków które ci poniszczyli pracownicy kopiąc je po podłodze jak to się przy policji tłumaczyłeś, potem jeszcze napisz o tej sprawie którą starałeś się wnieść przeciwko mnie że chciałem cię zabić i spalić samochód, chłopie zacznij się leczyć

ODPOWIEDZ