Enzo Jasło

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Re: Enzo Jasło

Post autor: julia1978 » 14 maja 2015, 19:45

laura256 pisze:Nie korzystałam z usług fryzjerskich, ale robiłam tam paznokcie na ślub, niestety na drugi dzień jeden mi się już złamał,a na ślubie ( na szczęście nie swoim) nie miałam już 2 Reszta poszła w tydzień. Obsługa nie przeczę bardzo miła i sprawia profesjonalne wrażenie, niestety z wykonaniem trochę gorzej, albo niska jakość produktów. Nie mniej jednak nie polecam. Dla porównania na ten sam ślub kuzynka robiła paznokcie w jakieś zapyziałej wiosce w salonie i jej się trzymały. :(
Potwierdzam. Robíłam tam raz hybrydy i w ciągu tygodnia poodpadały.

Jasielskikicz
Debiutant
Debiutant

Post autor: Jasielskikicz » 26 września 2015, 12:42

Enzo to porażka Nie polecam!

jaslanka1990
Debiutant
Debiutant

Post autor: jaslanka1990 » 27 września 2015, 01:14

Robiłam w enzo paznokcie ślubne, niestety pierwszy paznokieć odpadł godzine po powrocie do domu, a drugi w czasie wesela. W poniedziałek miałam sesje ślubną i nie chcąc iść bez dwóch paznokci poszłam do enzo z reklamacją. Jak zawsze mily pan wlasciciel powiedział ze da sie to naprawic , po czym kazał zapłacić za usługę. Koleżanka robiła tam również przedłużanie rzęs 1:1( niby w mega promocji ok 100zł) , a na nastepny dzien, podczas wykonywania w innym salonie makijażu, kompetentna kosmetyczka musiała przykleić jej kępki rzęs , ponieważ były łyse. Także nie polecam enzo , zero profosjonalizmu!!!

pysia
Debiutant
Debiutant

Post autor: pysia » 3 listopada 2015, 20:41

Popieram, Enzo- straszna lipa, kto tam w ogóle chodzi? A ten gościu działa na nerwy.

oksa

Post autor: oksa » 5 kwietnia 2016, 21:58

Chcialabym upiecie tylko ktora pania w Enzo polecacie ??

ODPOWIEDZ