watek dr Zamorski

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

ODPOWIEDZ
basiuuulenka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Re: watek dr Zamorski

Post autor: basiuuulenka » 2 grudnia 2014, 17:32

Popieram poziomkę, nie dam rady być w czwartek, a chciałabym złożyć podpis

164
Debiutant
Debiutant

Post autor: 164 » 2 grudnia 2014, 18:00

skoro "161" twierdzi że zna sprawę i wie ze to doktorowi nie zaszkodzi to ja też będę zbierać podpisy bo jestem w 6 miesiącu ciąży i zostałam bez lekarza prowadzącego a nie chce chodzić do nikogo innego bo byłam już chyba u wszystkich jasielskich ginekologów i nie ma porównania ....

ona sylwia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: ona sylwia » 2 grudnia 2014, 18:55

ja mam petycje i bede w piatek na szopena o 10 jesli mozecie przyjdzcie bede pod głownymi drzwiami czekała kazdy podpis sie liczy im wiecej tym lepiej jesli ktos moze przyjdzcie i fakt porownania nie ma z innymi

Awatar użytkownika
ayyoy
Początkujący
Początkujący

Post autor: ayyoy » 2 grudnia 2014, 19:54

Moim subiektywnym zdaniem...
Koleżanki dobrze myślą, ale radzę zrobić kopię podpisów i petycji... i wysyłając do dyrektora (umyślnie z małej litery) szpitala, dać do wiadomości NFZ a także instancję wyżej.
Dobrze ktoś wpisał wcześniej, jeśli nie wiadomo o co chodzi TO CHODZI O KASĘ. I myślę że to właśnie kasa niektórym uciekała.
Widocznie jasielscy lekarzy mieli za wysoko podniesioną poprzeczkę przez młodszego asystenta i sięgnęli po broń ostateczną.
Moja żona była u lekarza pacjentką, przed ciążą, w trakcie ciąży i po ciąży...nie jest jedyna bo twierdzi że nie ma w Jaśle drugiego takiego lekarza.
Niestety w życiu jak i w polityce, są betony nie do ruszenia i bardzo dobrze że dziewczyny biorą sprawę w swoje ręce.
Takich lekarzy (jak dr Zamorski) ze świecą szukać (dosłownie), a ordynator w końcu pokazał swoją prawdziwą twarz!

164
Debiutant
Debiutant

Post autor: 164 » 2 grudnia 2014, 20:09

to może umówmy się tak ze ja i tak przyjadę w czwartek na tą umówioną godzinę i kto będzie chciał to złoży podpis lub przyniesie podpisane listy a w poniedziałek wszystkie te co te listy zbierały i tam u masteja i w ogóle które nie mogły w czwartek spotkamy się w poniedziałek, skserujemy le listy żeby miec podkładkę i złożymy w poniedziałek w szpitalu... to musi być szybka akcja żeby nie odwlekła się za bardzo w czasie

poziomki80
Początkujący
Początkujący

Post autor: poziomki80 » 2 grudnia 2014, 21:28

poziomki80 pisze:
kuskus pisze:i widze malo wiesz o powiazaniach w jasle miedzy lekarzami... realia sa ci dalekie, mam tylko nadzieje ze te ktore maja teraz taki zapal beda go mialy jak trzeba bedzie podpisac ta odpowiednia petycje
Ja uważam,że odniosło by to pozytywny skutek liste zostawic w przychodni u Masteja i napewno wszystkie ciężarne i nie tylko podpisały by sie bez problemu.przecież to jest inicjatywa społeczna jeżeli juz jest taka lista proszę odpisać
szanowne panie co myślicie że pan doktor napisze wam ze zgadzam się zbierajcie podpisy a inni oskarżą go że nas do tego zmusza i to by dopiero miało zły wpływ na jego sytuacje lepiej aby o tym nie wiedział. To my PACJENTKI JESTEŚMY TYM ZAINTERESOWANE żeby pan doktor przyjmował tak jak to było do tej pory.

Jowita
Ekspert
Ekspert

Post autor: Jowita » 2 grudnia 2014, 23:08

A czy Wam się wydaje, że doktor Zamorski oraz inni lekarze nie mają kontaktu ze światem i do nikogo nie dociera to, co się wokół tej sprawy dzieje? I czy Szanowne Panie myślą, że teraz na pewno nikt nie posądzi go o cokolwiek i nie będzie to miało złego wpływu na jego sytuację?
Pójdą Panie do przychodni i w inne miejsca i myślą Panie, że nikt nikomu nic nie przekazuje? Każdy ma znajomych, znajomi znajomych itd.
My jesteśmy tym zainteresowane żeby doktor przyjmował jak do tej pory. No tak. Tylko trzeba być jeszcze (a nawet przede wszystkim) zainteresowanym tym, czy doktorowi nie zaszkodzimy.
A czy możemy? Możemy. Jak ktoś napisał wcześniej - są betony nie do ruszenia. Więc jeśli nie do ruszenia, to pomyślmy czy ruszymy, a jeśli nie to co wtedy?
Każda z nas chce powrotu doktora, ale teraz chyba nie tylko to jest ważne. Pytanie, czy w tej sprawie dobro pacjentek = dobro doktora?

anuk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: anuk » 3 grudnia 2014, 00:58

Tu nie chodzi o to, że nie chcemy pomóc doktorowi, sama petycje podpisze jeśli tylko będę wiedziała, że dr Zamorski sobie tego życzy. Nieprzemyślanymi ruchami możemy mu tylko zaszkodzić a przecież chyba nie to ma ta akcja na celu? I naprawdę myślicie że zebranie podpisów coś pomoże w tym, że doktor zacznie przyjmować tak jak do tej pory? Jesteśmy chyba wielkimi optymistkami... Jak dla mnie musimy poczekać, aż zrobi specjalizacje. Teraz pospolitym ruszeniem możemy doprowadzić do tego, że w ogóle zostanie zwolniony ze szpitala. Tego chcemy?

164
Debiutant
Debiutant

Post autor: 164 » 3 grudnia 2014, 08:54

Wiadomo ze mu to nie zaszkodzi tylko moze pomoc wiec warto sprobowac a jak ktos ma watpliwosci niech sie nie podpisuje jego sprawa ... ja z kolezanka mamy juz ponad 300 podpisow , jak zlaczymy sily z innymi dziewczynami to moze sie na prawde ich sporo uzbierac .... najlepiej jest krytykoac ... pisalam juz wczesniej ze jestem 6 miesiacu ciazy i zostalam bez lekarza prowadzacego i jezeli moga pomoc te podpisy to je bede zbierac, na pewno jest wiecej dziewczyn w takiej damej sytuacji jak ja i dla tego cos trzeba z tym zrobic

poziomki80
Początkujący
Początkujący

Post autor: poziomki80 » 3 grudnia 2014, 09:04

164 pisze:Wiadomo ze mu to nie zaszkodzi tylko moze pomoc wiec warto sprobowac a jak ktos ma watpliwosci niech sie nie podpisuje jego sprawa ... ja z kolezanka mamy juz ponad 300 podpisow , jak zlaczymy sily z innymi dziewczynami to moze sie na prawde ich sporo uzbierac .... najlepiej jest krytykoac ... pisalam juz wczesniej ze jestem 6 miesiacu ciazy i zostalam bez lekarza prowadzacego i jezeli moga pomoc te podpisy to je bede zbierac, na pewno jest wiecej dziewczyn w takiej damej sytuacji jak ja i dla tego cos trzeba z tym zrobic
masz racje trzeba podpisac i niby czego mieli by go ze szpitala zwolnić przeciez nic złego nie zrobił

anuk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: anuk » 3 grudnia 2014, 09:07

Tu nie chodzi o krytykę tylko o zdrowy rozsądek. Lecze się u dr zamorskiego po to żeby właśnie ta swoją dz idzie mieć i tylko on poważnie podchodził do problemu i wiedział jak pomoc.. Każda z nas została bez lekarza, bez bardzo dobrego lekarza. Dlatego nie chce szukać go potem w Krakowie, właśnie przez nasze nieprzemyślane do końca decyzje. Myślicie ze szanowny PAN T ... Który zawsze sprawiał wrazenie wchodzącego Boga wzruszył się naszymi podpisami? ... Czy to jeszcze bardziej go podburzy? Skoro to wszystko zaszło tak daleko może zajść dalej dzięki naszej interwencji.....

kuskus
Weteran
Weteran

Post autor: kuskus » 3 grudnia 2014, 09:25

powiem wam tylko jeszcze jedno bo i tak robicie co chcecie nie patrzac na konsekwencje i samego dr Zamorskiego, otóż sam doktor (wiem to z osoby ktoa sie z nim zna) nie zyczy sobie zadnych dzialan prowadzonych w tej sprawie bo chce spokojnie zrobic specjalizacje... tyle mojego w tym temacie. a wy idzcie i szkodzcie mimo sprzeciwu osoby najwazniejszej w tym wszystkim.

poziomki80
Początkujący
Początkujący

Post autor: poziomki80 » 3 grudnia 2014, 09:31

anuk pisze:Tu nie chodzi o krytykę tylko o zdrowy rozsądek. Lecze się u dr zamorskiego po to żeby właśnie ta swoją dz idzie mieć i tylko on poważnie podchodził do problemu i wiedział jak pomoc.. Każda z nas została bez lekarza, bez bardzo dobrego lekarza. Dlatego nie chce szukać go potem w Krakowie, właśnie przez nasze nieprzemyślane do końca decyzje. Myślicie ze szanowny PAN T ... Który zawsze sprawiał wrazenie wchodzącego Boga wzruszył się naszymi podpisami? ... Czy to jeszcze bardziej go podburzy? Skoro to wszystko zaszło tak daleko może zajść dalej dzięki naszej interwencji.....
trzeba byc dobrej mysli ze wszystko sie dobrze skonczy a nie myslec negatywnie

basiuuulenka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: basiuuulenka » 3 grudnia 2014, 09:37

Nie bardzo podejście ludzi, którzy tak bardzo krytykują petycję.... Są betony nie do ruszenia i trudno się z tym nie zgodzić. Ale zastanówcie się... Czy właśnie przez naszą bierność nie przyczynimy się do wysiedlenia stąd Doktora? Zaczęło się od usunięcia go z przychodni.. Myślicie że na tym się skończy?? Milczenie oznacza zgodę i naszą akceptację sytuacji, której tak naprawdę żadna z nas kobiet, ale też Panów, bo Doktor nigdy nie umniejszał praw ojców do uczestniczenia w ciąży - nie akceptuje i nigdy nie zaakceptuje. Piszecie, że dobro Doktora nie równa się naszemu dobru... Jakim cudem? Przecież między tym istnieje ogromnie silna zależność.. Doktor zawsze dbał o nasze dobro i robiłby to nadal gdzyby nie zaistniała sytuacja. Piszecie "zaczekajmy te 2 lata". Myślicie, że do tej pory wszystko się uspokoi i będzie tak jak dawniej?? Doktor nadal będzie zagrożeniem i konkurencją dla kolegów.. Do tego czasu znajdą sposób by pozbyć się go na stałe. I co wtedy też powiecie "zaczekajmy może wróci?" . Łatwo jest wypowiadać się komuś kto może te dwa lata zaczekać. Mnie na razie nic nie dolega, ale petycje zamierzam podpisać, bo co zrobię jeżeli będę potrzebować pomocy? Byłam w takiej sytuacji i powiem szczerze, że wszyscy mnie olewali z góry na dół.. Oprócz Doktora. Postawcie si w sytuacji ciezarnych... wybor lekarza ginekologa jest najwazniejszy, dlatego że tutaj już nie chodzi o nas samych tylko powierzenie komuś dobra swojego dziecka... one wszystkie zaufaly Doktorowi nie bez powodu i zostały nagle na lodzie.. Niejedna ma dlemat do kogo pójść i to dylemat słuszny, bo tutaj nie ma dobrego rozwiązania i tak naprawde z nikogo już nie będą tak zadowolone jak z Doktora Michała.. Współczuję Wam bardzo tej sytuacji... A swoją potawą ordynator udowodnił że tak naprawdę dobro pacjentek ma głęboko gdzieś...

basiuuulenka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: basiuuulenka » 3 grudnia 2014, 09:42

Gdyby Doktorowi chodziło o specjalizację i sam podjął taką decyzję nie zostawiłby pacjentek tak z dnia na dzień... Sam do ostatnich dni nie wiedział jak to się zakończy o czym swiadczy zachowanie ludzi w przychodni którzy do ostatnich dni nie chcieli się wypowiadać na ten temat..Sama Pani położna powiedziała że nie wiadomo jeszcze "jak to się wszystko rozwiąże.. "

ODPOWIEDZ