watek dr Zamorski

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

ODPOWIEDZ
kuskus
Weteran
Weteran

Re: watek dr Zamorski

Post autor: kuskus » 3 grudnia 2014, 09:50

wam nie przegada jestescie madrzejsze od samego Boga... chocby wam sam doktor osobiscie powiedzial i prosil nie robcie nic bo sie pogorszy to i tak wiedzialybyscie lepiej dlatego widze nie ma sensu tu cokolwiek pisac....

ona sylwia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: ona sylwia » 3 grudnia 2014, 09:51

Kuskus jestes pewien ze doktor sobie tego nie zyczy jakos o tym nie slyszalam jesli by tak bylo skontaktowal by sie z osoba skladajaca petycje i do mieszkancow okolicy gdzie mieszka tez to nie dotarlo bo jakos kazdy sie podpisuje i jest za tym by wrocil wiec zorientuj sie w temacie bo gwarantuje ci ze osoby ktore to robia znaja temat i doktor nie jest im obcy.wiec wiedza co robia to jest moje zdanie

kuskus
Weteran
Weteran

Post autor: kuskus » 3 grudnia 2014, 09:53

mylisz sie ale naprawde nie warto z wami dyskutowac bo wszystko wiecie lepiej.

Jowita
Ekspert
Ekspert

Post autor: Jowita » 3 grudnia 2014, 10:10

Nie nie, to nie tak jak napisano wyżej. Nie przekręcajcie tego, co napisał ktoś inny. Po pierwsze to nie jest krytyka petycji tylko robienia czegokolwiek bez upewnienia się, że to nie zaszkodzi. Nie dowiemy się czy pomoże, ale przynajmniej należałoby się zorientować czy na pewno nie zaszkodzi. Po drugie nie napisałam, że dobro doktora nie równa się dobru naszemu, ale postawiłam pytanie w tej sprawie, a to zasadnicza różnica. Doktor jest na pewno tak samo zainteresowany tym, by móc pracować, tylko czy akurat taką drogą chciałby to załatwiać? Po trzecie, też jestem pacjentką, która aktualnie potrzebuje i będzie potrzebować pomocy doktora i mam nadzieję, że jego powrót nastąpi jak najszybciej. A skoro podejrzewacie, że ktoś może chcieć usunąć doktora na stałe, to należałoby również podejrzewać, że ktoś może chcieć to zrobić wcześniej albo tym bardziej np. po takiej petycji.
A w sprawie informacji od położnych czy braku informacji od doktora, to myślę, że nie świadczy to wcale o tym, że nikt nic nie wiedział do ostatnich dni, ale że nie chciano tego ogłaszać wszem i wobec. A w znajomości niektórych osób tutaj działających i dokładną znajomość tematu szczerze wątpię. No ale mam nadzieję, że nie stanie się nic, co zaszkodziłoby doktorowi, bo na pewno nie zasłużył sobie na to.

torka
Początkujący
Początkujący

Post autor: torka » 3 grudnia 2014, 10:44

Doktor prawdopodobnie został postawiony pod ścianą i nie miał wyboru: musiał odejść z przychodni. Nie znamy do końca prawdy, nie wiemy jak wyglądała rozmowa z ordynatorem, ale na pewno wiemy, że dr z własnej woli nie zostawiłby swoich pacjentek tak z dnia na dzień. Jest to dla niego zapewne ciężka sytuacja. A my jeżeli chcemy mu pomóc musimy dobrze to wszystko przemyśleć. Może któraś z Was ma znajomego prawnika, bo można byłoby zapytać jak to wygląda z punktu widzenia prawa.

ona sylwia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: ona sylwia » 3 grudnia 2014, 10:46

Kus kus odezwij sie na priv to pogadamy i napisz mi z jakiej okolicy jestes bo nikt naprawde niechce zaszkodzic doktorowi

poziomki80
Początkujący
Początkujący

Post autor: poziomki80 » 3 grudnia 2014, 10:51

Jowita pisze:Nie nie, to nie tak jak napisano wyżej. Nie przekręcajcie tego, co napisał ktoś inny. Po pierwsze to nie jest krytyka petycji tylko robienia czegokolwiek bez upewnienia się, że to nie zaszkodzi. Nie dowiemy się czy pomoże, ale przynajmniej należałoby się zorientować czy na pewno nie zaszkodzi. Po drugie nie napisałam, że dobro doktora nie równa się dobru naszemu, ale postawiłam pytanie w tej sprawie, a to zasadnicza różnica. Doktor jest na pewno tak samo zainteresowany tym, by móc pracować, tylko czy akurat taką drogą chciałby to załatwiać? Po trzecie, też jestem pacjentką, która aktualnie potrzebuje i będzie potrzebować pomocy doktora i mam nadzieję, że jego powrót nastąpi jak najszybciej. A skoro podejrzewacie, że ktoś może chcieć usunąć doktora na stałe, to należałoby również podejrzewać, że ktoś może chcieć to zrobić wcześniej albo tym bardziej np. po takiej petycji.
A w sprawie informacji od położnych czy braku informacji od doktora, to myślę, że nie świadczy to wcale o tym, że nikt nic nie wiedział do ostatnich dni, ale że nie chciano tego ogłaszać wszem i wobec. A w znajomości niektórych osób tutaj działających i dokładną znajomość tematu szczerze wątpię. No ale mam nadzieję, że nie stanie się nic, co zaszkodziłoby doktorowi, bo na pewno nie zasłużył sobie na to.
nie mieszajcie w to doktora bo i tak nie macie pojęcia co o tym mysli bo prorokiem nikt z nas nie jest

Jowita
Ekspert
Ekspert

Post autor: Jowita » 3 grudnia 2014, 11:04

poziomki80 pisze:
Jowita pisze:Nie nie, to nie tak jak napisano wyżej. Nie przekręcajcie tego, co napisał ktoś inny. Po pierwsze to nie jest krytyka petycji tylko robienia czegokolwiek bez upewnienia się, że to nie zaszkodzi. Nie dowiemy się czy pomoże, ale przynajmniej należałoby się zorientować czy na pewno nie zaszkodzi. Po drugie nie napisałam, że dobro doktora nie równa się dobru naszemu, ale postawiłam pytanie w tej sprawie, a to zasadnicza różnica. Doktor jest na pewno tak samo zainteresowany tym, by móc pracować, tylko czy akurat taką drogą chciałby to załatwiać? Po trzecie, też jestem pacjentką, która aktualnie potrzebuje i będzie potrzebować pomocy doktora i mam nadzieję, że jego powrót nastąpi jak najszybciej. A skoro podejrzewacie, że ktoś może chcieć usunąć doktora na stałe, to należałoby również podejrzewać, że ktoś może chcieć to zrobić wcześniej albo tym bardziej np. po takiej petycji.
nie mieszajcie w to doktora bo i tak nie macie pojęcia co o tym mysli bo prorokiem nikt z nas nie jest

:) A gdzie tutaj widzisz mieszanie w to doktora? Doktor jest w to niejako odgórnie zamieszany ze względu na to, że cała sprawa właśnie jego dotyczy. Nie widzę w mojej wypowiedzi żadnej próby jakiegoś angażowania w coś doktora, czy mieszania go w cokolwiek dodatkowo.
A tego, o czym ktoś ma pojęcie lub nie, nie wiesz.
Ostatnio zmieniony 3 grudnia 2014, 11:11 przez Jowita, łącznie zmieniany 1 raz.

164
Debiutant
Debiutant

Post autor: 164 » 3 grudnia 2014, 11:08

widzę, że KUSKUS jest strasznie anty aby pomóc naszemu doktorowi, widocznie nie jest jego pacjentką tylko próbuje siać zamęt między tymi, które chcą pomóc. Najlepiej nie mieszać w to doktora. Ta petycja idzie nie do ordynatora oddziału tylko do dyrektora szpitala, który pracą ordynatora nadzoruje.Jeśli ktoś nie chce się podpisać to niech się nie podpisuje nikt go do tego nie zmusza.

kuskus
Weteran
Weteran

Post autor: kuskus » 3 grudnia 2014, 11:11

164 jak nei wiesz to sie nie odzywaj jestem jego pacjentka prowadzil cala moja ciaze i chce zeby prowadzil kolejna dlatego nie mam zamiaru przyczynic sie do czegos co zaszkodzi... skoro sam boi sie o to i byla prosba zeby usuwac nawet watki na forum to chyba cos w tym jest

164
Debiutant
Debiutant

Post autor: 164 » 3 grudnia 2014, 11:15

a skąd wiesz że to na jego prośbę są usuwane wątki? nie wiesz to nie gdybaj ...

kuskus
Weteran
Weteran

Post autor: kuskus » 3 grudnia 2014, 11:17

a skad wiesz ze nie wiem??w przeciwienstwie do ciebie pisze cos co wiem na pewno masz problem i nei wierzysz napisz do redakcji jaslo4u to sie przymkniesz moze w koncu bezsensownym gadaniem

kuskus
Weteran
Weteran

Post autor: kuskus » 3 grudnia 2014, 11:18

ona sylwia wyslalam ale chyba nie doszlo bo mam w dziale do wyslania wiec nie wiem moze Ty napisz

164
Debiutant
Debiutant

Post autor: 164 » 3 grudnia 2014, 11:21

wiesz co przymkne się ale i innego powodu nie będę z Tobą już dyskutować bo nie warto, tylko nie myśl sobie że odpuszczam.

kuskus
Weteran
Weteran

Post autor: kuskus » 3 grudnia 2014, 11:22

nie mysl sobie ze odpuszczam?? rany czuje sie jak w przedszkolu...

ODPOWIEDZ