watek dr Zamorski

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

ODPOWIEDZ
164
Debiutant
Debiutant

Re: watek dr Zamorski

Post autor: 164 » 3 grudnia 2014, 11:24

to może najwyższy czas się wrócić do niego bo problemy robisz rzeczwyiście takie jak w przedszkolu

kuskus
Weteran
Weteran

Post autor: kuskus » 3 grudnia 2014, 11:28

kto tu sie powinien wrocic... ja ww przeciwienstwie do ciebie mysle o konsekwencjach a ty idziesz po trupach do celu najwidoczniej bo nie obchodzi cie jakie beda skutki tylko na sile chcesz powrotu lekarza tylko zeby skutek nie byl odwrotny dzieki takim napalencom jak ty

164
Debiutant
Debiutant

Post autor: 164 » 3 grudnia 2014, 11:31

nie idę po trupach do celu bo wiem że ta petycja doktorowi nie zaszkodzi. tyle w tym temacie.

161
Bywalec
Bywalec

Post autor: 161 » 3 grudnia 2014, 11:50

Witam jeszcze raz. przypominam że jutro jest czwartek i czekamy na Was od godziny 14 do 15 w rynku koło fontanny.MAM NADZIEJE ŻE BEDZIE WAS SPORO . POZDRAWIAM

P.S. MASZ RACJĘ 164 :super:

poziomki80
Początkujący
Początkujący

Post autor: poziomki80 » 3 grudnia 2014, 12:07

164 pisze:wiesz co przymkne się ale i innego powodu nie będę z Tobą już dyskutować bo nie warto, tylko nie myśl sobie że odpuszczam.
Odbiegając od tematu chciałam poinformować,że mam do sprzedania mate edukacyjną od 0-7mieaięcy w bardzo dobrym stanie a moje dziecko już wyrosło koszt maty z przesyłka 80zł.Zainteresowanych proszę dzwonić pod nr telefonu 607380942.Zdęcia maty wyśle tylko na email.

daisyxyz
Początkujący
Początkujący

Post autor: daisyxyz » 3 grudnia 2014, 12:39

Dziewczyny ja się zgadzam co do petycji, uważam ze w żaden sposób ona nie zaszkodzi, być może nawet nic nie zdziała ale przynajmniej temat zostanie poruszony na wyższym szczeblu i nie zostanie przemilczany!

poziomki80
Początkujący
Początkujący

Post autor: poziomki80 » 3 grudnia 2014, 12:59

daisyxyz pisze:Dziewczyny ja się zgadzam co do petycji, uważam ze w żaden sposób ona nie zaszkodzi, być może nawet nic nie zdziała ale przynajmniej temat zostanie poruszony na wyższym szczeblu i nie zostanie przemilczany!
popieram w 100 procentach

anuk
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: anuk » 3 grudnia 2014, 13:13

i myślicie, że jeżeli złożycie petycje ordynatorowi to on pokiwa głową przyzna wam rację i powie "no dobrze, niech dr zamorski od nowa przyjmuje"? Ile macie lat? ... Znacie w ogóle funkcjonowanie świata? Chcecie mu pomóc czy się wybić i przy następnej wizycie powiedzieć "Prosze popatrzeć panie doktorze! Byłam pierwszą która się podpisała! Cieszy się Pan?" Która z Was tak naprawdę zna dr Zamorskiego?? Sprawa jest poważna chyba zdajecie sobie z tego sprawe.. Wszystkim ginekologom w Jaśle przeszkadzało, że doktor jest lubiany i jest dobry, wiec naprawde myslicie że petycja załatwi sprawę? Dolejecie oliwy do ognia. I nikt nie mówi, że mamy czekać dwa lata. Sama jestem zapisana do niego na wizyte do lutego, i usłyszałam że PAN DOKTOR BARDZO SIĘ STARA WRÓCIĆ... chcecie mu zaszkodzić? naprawdę swoimi dziecinnymi, nieprzemyślanymi ruchami myślicie że cos zdziałacie? ... Wszystkim nam biją hormony... ale układy to układy, prawo to prawo...
Jeżeli zaszkodzicie Panu Doktorowi to będziecie wtedy mogły za to winić tylko siebie.

161
Bywalec
Bywalec

Post autor: 161 » 3 grudnia 2014, 13:14

WAŻNE!!!!!!!!!!!

dziewczyny jest taka sprawa, że jutro zbierzemy od 14 do 14.30 te podpisy które są zebrane, a nowych już nie będziemy zbierać. Sytuacja się skomplikowała i lepiej żeby ta sprawa na razie przycichła, bo przecież nie chcemy zaszkodzić panu Michałowi. jutro jest ostateczny termin na zebranie tych podpisów i w późniejszym czasnie już nie będą zbierane. nie zostawiajcie żadnych petycji w przychodniach. Na tym akcja się kończy. Podpisy nie zginą a może kiedyś jeszcze się przydadzą. Dobrze wiecie że chcę jak najlepiej więc proszę nie składajcie żadnych petycji na własną rękę. SYTUACJA ZMIENIŁA SIĘ Z DNA NA DZIEŃ.

164
Debiutant
Debiutant

Post autor: 164 » 3 grudnia 2014, 13:21

to w takim razie ja jutro przywioze te podpisy i skoro tak przedstawiasz sytuacje to nie wyssałaś sobie tego z palca bo widziałam że ci zależało. masz rację, nie możemy zaszko0dzić panu doktorowi.

kuskus
Weteran
Weteran

Post autor: kuskus » 3 grudnia 2014, 13:50

161nie z dnia na dzien tylko probuje ci to powiedziec od dawna ale bylas madrzejsza!!!! na przyszlosc odloz emocje na bok zanim zrobisz o krok za daleko... brak mi slow naprawde potrafilas tylko nakakiwac ze wali mnie jego dobro ale widze w koncu zasiegnelas wiedzy ktora ja mam od kilku dni i dalas na wstrzymanie lepiej pozno niz wcale... choc i tak pewnie znajda sie kolejne matki polki ktore nie beda zwazac na nic i beda robic dalej swoje

karluska93
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: karluska93 » 3 grudnia 2014, 14:03

Moglaby mi któraś z pań napisać w prywatnej wiadomości jak wyglada sprawa z doktorem na dzień dzisiejszy bo miałam iść na wizyte a tu dowiaduje sie ze nic z tego i nie wiem czy moge liczyc ze w najblizszym czasie zacznie przyjmować czy nie, bo nie na reke mi szukac kogos innego bo prawde mowiac wiekszosc jasielskich specjalistow mnie zbyło i do dr Zamorskiego mam zaufanie.

kuskus
Weteran
Weteran

Post autor: kuskus » 3 grudnia 2014, 14:05

niestety nie ma co liczyc w najblizszym czasie, od siebie mogę polecic dr Mejzę jedyna jeszcze ludzka w jasle poza dr Zamorskim

161
Bywalec
Bywalec

Post autor: 161 » 3 grudnia 2014, 14:07

wiedziałam ze sie odezwiesz pierwsza ... szczerze to mam cie w ...
osoby które mnie znaja wiedzą że nie chce źle i że to wszystko zrobiłam dla PANA MICHAŁA.

kuskus
Weteran
Weteran

Post autor: kuskus » 3 grudnia 2014, 14:16

no popatrz jaka ty nagle bystra jestes :) widac jak dla niego jak ci sie mowilo to od paru stron ale tak to jest jak sie nie umie trzezwo spojrzec na sytuacje tylko dziala sie na przekor i wbrew wszystkiemu...pisalam od poczatku zebys odpuscila bo nie wiem tego z powietrza ze to zaszkodzi to szlas w zaparte

ps taka duza ją masz ze sie tam zmieszcze? ;)

ODPOWIEDZ