Laguna 1.9 dci kopci na czarno

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cartech
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Laguna 1.9 dci kopci na czarno

Post autor: cartech » 19 lutego 2015, 23:49

borsuk 1.8 pisze:Witam mam problem z Laguną stasznie kopci na czarno,zawór EGR wyczszczony.Dodam jeszcze że kopci jak sie nagrzeje i przy dodawaniu gazu,ponadto jest spadek mocy gdy silnik sie dobrze nagrzeje.Może wie ktoś od czego zacząc
od wymiany samochodu :)

borsuk 1.8
VIP
VIP

Re: Laguna 1.9 dci kopci na czarno

Post autor: borsuk 1.8 » 20 lutego 2015, 22:37

cartech pisze:
borsuk 1.8 pisze:Witam mam problem z Laguną stasznie kopci na czarno,zawór EGR wyczszczony.Dodam jeszcze że kopci jak sie nagrzeje i przy dodawaniu gazu,ponadto jest spadek mocy gdy silnik sie dobrze nagrzeje.Może wie ktoś od czego zacząc
Spokojnie napewno go nie zobaczysz

Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: JURT » 21 lutego 2015, 15:58

cartech pisze:
Co za błyskotliwa odpowiedź. Jak się nie znasz to lepiej się głupio nie odzywać, bystrzaku. :wstyd: :krzeslem: :krzeslem:

borsuk 1.8
VIP
VIP

Post autor: borsuk 1.8 » 21 lutego 2015, 17:35

JURT pisze:
cartech pisze:
Co za błyskotliwa odpowiedź. Jak się nie znasz to lepiej się głupio nie odzywać, bystrzaku. :wstyd: :krzeslem: :krzeslem:
Nie pisz tak bo Ci paragraf znajdzie

Awatar użytkownika
cartech
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Post autor: cartech » 22 lutego 2015, 15:27

JURT pisze:
cartech pisze:
hehe tylko borsuka zaczepiam bo mądrego udaje - pierwsza rzecz w takiej sytuacji to diagnostyka komputerowa...a on egr czyści, trza było jeszcze zbieżność ustawić może by pomogło
niewiele się znam, coś mi się tam o uszy obiło...więc możemy pogdybać
zacznij od wtrysków / pompy, silnik cieplejszy ropa rzadsza wtryski nie wydalają... chyba ten tor trza obrać, podłącz pod clipa albo jedź do tego z forum kociamberek czy jak mu tam - ma do renówek jakiś budżetowy tester za 5 dych z alegro to pewnie pomoże :) pozatym specjalista jest to niech posprawdza jeszcze czujniki temperatury, ciśnienia i ten zawór egr czy wogóle żyje bo czyszcząc złoma straciłeś tylko czas..., jak po rozgrzaniu falują dodatkowo obroty to też na regulator ciśnienia bym zerknął...
a tak poza tematem- lamelki na filtrze paliwa niech policzy... hehehe

jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: jozek z bagien » 22 lutego 2015, 16:31

od wymiany samochodu :)[/quote]
Co za błyskotliwa odpowiedź. Jak się nie znasz to lepiej się głupio nie odzywać, bystrzaku. :wstyd: :krzeslem: :krzeslem:[/quote]

hehe tylko borsuka zaczepiam bo mądrego udaje - pierwsza rzecz w takiej sytuacji to diagnostyka komputerowa...a on egr czyści, trza było jeszcze zbieżność ustawić może by pomogło
niewiele się znam, coś mi się tam o uszy obiło...więc możemy pogdybać
zacznij od wtrysków / pompy, silnik cieplejszy ropa rzadsza wtryski nie wydalają... chyba ten tor trza obrać, podłącz pod clipa albo jedź do tego z forum kociamberek czy jak mu tam - ma do renówek jakiś budżetowy tester za 5 dych z alegro to pewnie pomoże :) pozatym specjalista jest to niech posprawdza jeszcze czujniki temperatury, ciśnienia i ten zawór egr czy wogóle żyje bo czyszcząc złoma straciłeś tylko czas..., jak po rozgrzaniu falują dodatkowo obroty to też na regulator ciśnienia bym zerknął...
a tak poza tematem- lamelki na filtrze paliwa niech policzy... hehehe[/quote]
jak czytam te wasze wypociny i docinki to naprawde smiac mi sie tylko chce ... spotkajcie sie najlepiej i dajcie sobie po razie moze wam cisnienie zejdzie :spi:

borsuk 1.8
VIP
VIP

Post autor: borsuk 1.8 » 22 lutego 2015, 17:09

Ty paragraf jeśli nie wiesz to się nie odzywaj ,nie martw sie bo jak bym miał oddać auto do ciebie to tak jak napisałeś wolał bym zmienic.Wiem jaka była przyczyna tego i napisałem,więc za przeproszeniem odwal się ode mnie,bo wogóle nie mam ochoty z tobą dyskutować

Awatar użytkownika
cartech
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Post autor: cartech » 22 lutego 2015, 19:27

borsuk 1.8 pisze:Ty paragraf jeśli nie wiesz to się nie odzywaj ,nie martw sie bo jak bym miał oddać auto do ciebie to tak jak napisałeś wolał bym zmienic.Wiem jaka była przyczyna tego i napisałem,więc za przeproszeniem odwal się ode mnie,bo wogóle nie mam ochoty z tobą dyskutować
cycku jakoś w temacie nie widzę rozwiązania przez ciebie zagadki... piszesz że czyściłęś egr i ic i nie pomogło - bo niby jak miało pomóc... z grzeczności za free podsunąłem ci kilka sensowniejszych rozwiązań więc podziękuj a nie obrażaj ,

borsuk 1.8
VIP
VIP

Post autor: borsuk 1.8 » 22 lutego 2015, 20:52

cartech pisze:
borsuk 1.8 pisze:Ty paragraf jeśli nie wiesz to się nie odzywaj ,nie martw sie bo jak bym miał oddać auto do ciebie to tak jak napisałeś wolał bym zmienic.Wiem jaka była przyczyna tego i napisałem,więc za przeproszeniem odwal się ode mnie,bo wogóle nie mam ochoty z tobą dyskutować
cycku jakoś w temacie nie widzę rozwiązania przez ciebie zagadki... piszesz że czyściłęś egr i ic i nie pomogło - bo niby jak miało pomóc... z grzeczności za free podsunąłem ci kilka sensowniejszych rozwiązań więc podziękuj a nie obrażaj ,
Wow dobrze że mi faktury nie wystawiłeś cycku

borsuk 1.8
VIP
VIP

Post autor: borsuk 1.8 » 22 lutego 2015, 20:54

borsuk 1.8 pisze:Czyszczenie kolektora i Egr oraz IC pomogło
Mówiłem że napisałem

jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: jozek z bagien » 22 lutego 2015, 23:52

czasami lepiej za duzo niegadac bo jak dla mnie panie cartech to sam sobie antyreklame zrobil ja opini oprocz tego co tutaj przeczytałem to na panski temat niesłyszałem ba wogole niewiedziałem o istnieniu takiego zakladu ale po tych wypowiedziach napewno nigdy nie zagladne do tego warsztatu bo niellubie cwaniactwa a pozatym moj mechanik nigdy niepodał mi diagnozy typu "wymiana samochodu" wstyd... dziekuje dobranoc
:spi:

ODPOWIEDZ