Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

stop agresji
Guru
Guru

Re: Mieszkaniec Skołyszyna nagrwa kierowców i donosi

Post autor: stop agresji » 23 marca 2015, 00:30

Hackenbush pisze:o czym ty do mnie mówisz? jakie stop agresji na drogach, jkie ujawnianie i skończ z tym policjantem bo to śmieszne

cOS NIESKŁADNIE PISZESZ DENERWUJESZ SIĘ????????PANIE MILICJANCIE

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 23 marca 2015, 00:37

walidziura pisze:
Hackenbush pisze:nigdy nie groziłem ci pobiciem, krytykowałem nagrywanie ludzi jeżdżących bez świateł, bo tych co wyprzedzają na podwójnej nie bronię
nie mówię ze TY tylko dziesiątki jak nie setki mieszkańców tego miasteczka... A jeśli istotnie - masz świadomość że wyprzedzanie na zakazie czy przejściu dla pieszych stanowi zagrożenie to dlaczego nie napiszesz tu - słuchajcie ludzie, tak robić nie wolno, to jest niebezpieczne... Sam wiesz jakie filmy wysyłam więc wiesz też doskonale że nie ma tam wyprzedzania rowerzysty i nie jadę 30 na godzinę tylko 50 w zabudowanym albo deczko więcej... Nikogo nie prowokuję żeby mnie wyprzedził, to też na filmach widać, prędkość jest stała więc dlaczego nie napiszesz prawdy tylko popierasz kłamstwa i bijesz pianę ??? Owszem, było kilka filmów z jazdą bez świateł, ale - po pierwsze to też jest wykroczenie, a po drugie - zazwyczaj dotyczyło użytkowników VW i Audi na których jestem uczulony :rotfl: Natomiast takich filmów z jazdą bez świateł to mam pewnie ze 100 jak nie więcej a wysłałem może z 5...

POPIERAM W 100% NAGRYWANIE I NIECH SIE ZAJMUJA TYM ODPOWIEDZIALNI I POLICJANCI Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA A NIE JACYŚ STAŚKI Z RANCZA JAK TOMASZ M

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 23 marca 2015, 00:39

walidziura pisze:
Hackenbush pisze:he he, ja skądże, a te twoje śledztwa na wątkach to mało warte są bo z tego nicku korzysta trzy osoby, które się wypowiadają, ale w tym wątku ja mówię:-)
Ciekawe skąd żona, syn czy siostra albo mama wiedziały by że czasem jeżdżę pożyczonym samochodem... Ktoś z Tarnowca ma wiedzieć o kimś z Brzostka czyim autem jedzie... Chyba by musiał zapytać wróżbitę macieja :)

MILICJANCINA SIE JUZ GUBI

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 23 marca 2015, 00:40

Hackenbush pisze:niestety twoja sława jest coraz większa i ludzi słyszą o tobie, a to że jest gość z brzostku co nagrywa to już każdy wie chyba. Ja nie wiem jakie filmy wysyłasz ale znam gościa który był wezwany przez ciebie do jasła za pasy i jeden za światłą!

NOI PRAWIDŁOWO A TO NIE JEST WYKROCZENIE????????SKAD TYS SIE ZNALAZŁ W TEJ INSTYTUCJI????????/ :super: :super: :super: :super: :super: :super:

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 23 marca 2015, 00:42

Hackenbush pisze:człowieku nie obrażaj policjantów cytując ich inicjały i sugerując gdzie pracują! To przestępsto.

JA NIE OBRAŻAM POLICJANTÓW ,PATRZ MI NA USTA POLICJANTÓW

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 23 marca 2015, 00:47

Hackenbush pisze:nie jestem policjantem człowieku!

OJ NIE ŁADNIE NIE ŁADNIE ---OSOBA PRACUJACA W TAKIEJ INSTYTUCJI I TAKIE RZECZY WYPISUJE??? A TAK APROPO BLIŻEJ PRACY NIE MIAŁEŚ TYLKO TYLE KILOMETRÓW GONIĆ??????

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 23 marca 2015, 01:15

http://www.tvp.info/14449604/policja-ap ... rozliczymy

Tak sie wypowiadają PRAWDZIWI policjanci a nie jacyś przebierańcy haken bery

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 23 marca 2015, 12:42

Jak jakis pirat drogowy przejedzie twoje dziecko lub kogoś bliskiego to zobaczymy czy tez będziesz taki patriota,i przestańciue bredzić że ktoś wyprzedził traktor albo rower i dostał mandat bo z takimi piertdołami [...] policji nie zawraca,choć nie widziałem na zakazie wyprzedzania że "NIE DOTYCZY TRAKTORÓW I ROWERÓW" :)

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 23 marca 2015, 13:32

Nie splunie to moze w twoim kierunku bo cię moze juz nie będzie jak tak bedziesz brawurowo jeździł,weź cos na uspokojenie i naprawde dasz rade jechać tak jak znaki pokazują,ludzie sie leczą i zyja z tym :)

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 23 marca 2015, 13:52

No ale jak to mówią "LEPIEJ SIE DWA RAZY ZASTANOWIĆ ZANIM SIĘ COŚ ZROBI" bo potem można oglądać słonka zza krat :)

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 23 marca 2015, 14:13

To wystarczy patrzeć na znaki to chyba oczywiste.Do mnie masz pretensje ze ktoś prawo jazdy dostał za masło a droga to tor wyscigowy???? To chyba nie tedy droga,bo jak sam se łeb urwie to pół biedy tylko gorzej jak jak kogos zabije,z wami dyskusja to jak grochem o ściane i tak bedziecie pisac że jeżdżenie brawurowo jest cacy

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 24 marca 2015, 10:34

Ty to chyba tak wygladasz jak na tym zdjeciu kulfonie,wode to ty se pij mendo jedna

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 24 marca 2015, 10:37

Jak bym widział za kierownicą taka morde jak twoją to choc byś krowe wyprzedzał to bym wysłał film (o ile masz prawo jazdy w co wątpie)

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 24 marca 2015, 10:38

wibar pisze:
stop agresji pisze:Jak jakis pirat drogowy przejedzie twoje dziecko lub kogoś bliskiego to zobaczymy czy tez będziesz taki patriota,i przestańciue bredzić że ktoś wyprzedził traktor albo rower i dostał mandat bo z takimi piertdołami [...] policji nie zawraca,choć nie widziałem na zakazie wyprzedzania że "NIE DOTYCZY TRAKTORÓW I ROWERÓW" :)
Jak tak dobrze znasz przepisy ruchu drogowego,to powinieneś wiedzieć że znak "zakaz wyprzedzania" dotyczy POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH.A ciągnik rolniczy,rower,wózek czy furmanka nie należy do tej kategorii i można je wyprzedzać na zakazie wyprzedzania,pod warunkiem że nie przekroczy się linii ciągłej.

To jak chcesz te TO cos wyprzedzić zeby lini nie przekroczyć bo to za bardzo nie mozliwe :)

stop agresji
Guru
Guru

Post autor: stop agresji » 24 marca 2015, 12:15

walidziura pisze:
wibar pisze:W powyższym poście chyba popełniłem błąd-ciągnika rolniczego chyba nie można wyprzedzać, ale nie jestem pewny.Ale pozostałe w/w pojazdy można wyprzedzać. :padam:
Wyszczególnienie dotyczy pojazdów mechanicznych, i jedyna dodatkowa reguła to znak B-26 zakaz wyprzedzania PRZEZ samochody ciężarowe, gdzie Ty - osobówką możesz, a kierowca tira już nie może :) (zresztą oni zazwyczaj nie mogą :rotfl: bo jak się 9 godzin siedzi na siodełku a potem śpi w kabinie to niewiele można :rotfl: )
Zapewne skojarzenie nasunęło Ci się ze znakami zakaz wjazdu gdzie istotnie jest wyszczególnione - pojazdy silnikowe z wyjątkiem motocykli, motocykle, samochody ciężarowe, ciągniki rolnicze, pojazdy zaprzęgowe itp. itd...

I ciekawa sprawa co pisze pan hakenbush (lub podobnie) - o filmie z jazdą bez pasów... Cóż... To chyba by ktoś musiał jechać kabrioletem w białej koszulce, zapewne stać na przeciwko na światłach i słońce żeby świeciło z tyłu "nagrywającego" - wprost na kierowcę kabrioletu, to wtedy owszem, MOŻE było by widać że nie ma zapiętych pasów... No chyba że jakiś "konfident" ma super ultra full HD 4K kamerę za 100 tyś to być może udało by się mu takim sprzętem uchwycić takie detale...
Kolejna ściema jak z tym rowerzystą na początku... Akurat w kwestii jazdy bez pasów to "co to kogo obchodzi", takim działaniem nie powoduje ŻADNEGO zagrożenia dla innych, jedynie DLA SIEBIE... Jak chce zginąć w wypadku - jego sprawa... Niektórzy twierdzą że jazda bez pasów ratuje życie bo wypadł przez przednią szybę - a tak - zginął by w aucie :rotfl: czasami bywa i tak...
Dokładnie tak jak piszesz ,zawsze sie trafi jakis dziwny powód a to ze jechał 30 (choc nikt tego nie udowodnił ) a to ze rower a to traktor ale mało kto pisze ze jakis pirat powoduje zagrozenie na drodze i na takich donosic trzeba bo jak zapłaci to zmądrzeje chyba ze jeździ beeemka lub hondą i wtedy bezpieczeństwo wzrasta

ODPOWIEDZ