Serwis klimatyzacji samochodowej w Jaśle.

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

danielo
Weteran
Weteran

Re: Serwis klimatyzacji samochodowej w Jaśle.

Post autor: danielo » 1 kwietnia 2015, 15:37

mateusz2566 pisze:
borsuk 1.8 pisze:
cartech pisze:rikow straszny z ciebie pajac, widzę że bardzo się mną interesujesz, zastanawiam się kim ty jesteś i czym się zajmujesz...bo mateusza2566 ( nazwisko kozubal ) już ogarnałem - trochę słabo rozgarnięty "mechanik" któremu podziękowałem za współpracę, trochę się spłoszył ostatnio jak przestał być anonimowy
Po co udostępniacie publicznie nazwiska
Jak najbardziej na to jest paragraf . Ten pan mojej zgody nie uzyskal na rozpowszechnianie danych.A po drugie dlaczego ktos by miał sie ukrywać...
ok nie becz już tak i przestań być anonimowy, ja wciąż nie widzę żebyś był skory do udzielenia informacji gdzie pracujesz, cartech zdaje się wie, ale nie bede nikomu wiadomości na priv wysyłał zeby się tego dowiedzieć :hyhy: dowiemy się tego w końcu od ciebie ?
Ostatnio zmieniony 1 kwietnia 2015, 15:38 przez danielo, łącznie zmieniany 1 raz.

mateusz2566
Guru
Guru

Post autor: mateusz2566 » 1 kwietnia 2015, 15:38

ruda33 pisze:Przestan facet już jechac z tym gamratem bo się to już nudne robi nie chcesz tam jechac to niejedz ,wszyscy sto razy już to słyszeli a ty dalej mielesz temat .
Nie miele tematu kolego. Sprawdz aktywność moich wypowiedzi na temat tego zakładu.

Awatar użytkownika
cartech
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Post autor: cartech » 1 kwietnia 2015, 15:38

mateusz2566 pisze:A ploszysz to się chlopie ty i pamięta ze w Polsce obowiązuje zasada - jaka placa taka praca. Po drugie doświadczenia trzeba nabierać na bledach panie rozgarnięty:) nikt nie jest idealny:)
no popatrz jak się nagle ujawniłeś :) ...
To nabieraj doświadczenia na błędach w autostrefie, ja niestety sobie na to nie mogę pozwolić, nie zrezygnowałeś z pracy ze względu na złe warunki finansowe tylko dyplomatycznie z niej na pysk wyleciałeś boś się do niczego nie nadawał...Kolega R.M. poprawiał twoje błędy... zrezygnował z pracy u mnie gdyż dostał lepszą ofertę w całkiem innym zawodzie, szkoda bo miło go wspominam. Co do D.B. - podobnie jak z tobą - pracował potem w kilku innych miejscach ale jakoś miejsca nie zagrzał - w CV różne rzeczy ludzie piszą a potem w praniu wychodzi
I gów.iarzu nie pyskuj bo zobaczę jeszcze jeden twój głupi wpis to załatwimy sprawę inaczej
Ostatnio zmieniony 1 kwietnia 2015, 15:41 przez cartech, łącznie zmieniany 1 raz.

mateusz2566
Guru
Guru

Post autor: mateusz2566 » 1 kwietnia 2015, 15:40

Czyżbym miał być zastraszany?

danielo
Weteran
Weteran

Post autor: danielo » 1 kwietnia 2015, 15:42

zaraz cała konkurencja napiszę że cartech zalogował się z 5 innych komputerów w jednym czasie :rotfl:

danielo
Weteran
Weteran

Post autor: danielo » 1 kwietnia 2015, 15:53

mateusz2566 pisze:Czyżbym miał być zastraszany?
ile szef ekstra płaci za bazgranie tych bzdur na forum, przyznaj się lepiej herbatniku :rotfl:

mateusz2566
Guru
Guru

Post autor: mateusz2566 » 1 kwietnia 2015, 15:59

Powiem ci danielo tylko tyle ze ktos ma stare informacje:)

Awatar użytkownika
cartech
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Post autor: cartech » 1 kwietnia 2015, 16:29

mateusz2566 pisze:Powiem ci danielo tylko tyle ze ktos ma stare informacje:)

w autostrefie też ci za mało płacili i z własnej woli odszedłeś dzięciole? :hyhy:
Ostatnio zmieniony 1 kwietnia 2015, 16:33 przez cartech, łącznie zmieniany 1 raz.

mateusz2566
Guru
Guru

Post autor: mateusz2566 » 1 kwietnia 2015, 16:30

Masz bledne Informacje dudku :)

mateusz2566
Guru
Guru

Post autor: mateusz2566 » 1 kwietnia 2015, 16:34

Znajdź lepszy serwis jak Auto Strefa to będzie super:) I lepszego prowadzacego jak wlasciciel tego zakładu

danielo
Weteran
Weteran

Post autor: danielo » 1 kwietnia 2015, 16:39

mateusz2566 pisze:Powiem ci danielo tylko tyle ze ktos ma stare informacje:)
a ja ci powiem że czuje iż znów niewiele pomyliłem się w swoich osadach, kto po co i z jakim zamiarem bagrze te wszystkie bzdety :rotfl: . mało tego miałem przyjemność współpracy z autostrefą i nie chce tu robić im reklamy ani anty reklamy, bo nie chce mi się nawet wynaturzać przed komputerem i męczyć klawiatury. generalnie moja noga tam już nie postanie (od momentu kiedy jeden warsztat przeniósł się), podobnie jak i z całą towarową, jest dla mnie utopiona, nie pisze tylko o moim przypadku i nie twierdzę, że wszyscy co tam pracują to partacze i oszuści. napiszcie jeden z drugim gdzie pracujecie i skoro jesteście tacy zajebiści, bystrzy, przedsiębiorczy i tani to chętnie zostawię wam swój, żony samochód i polecę innym z czystym sumieniem. :hyhy: w co i tak szczerze wątpię, tylko szczekać zza klawiatury potraficie :rotfl:

danielo
Weteran
Weteran

Post autor: danielo » 1 kwietnia 2015, 16:47

mateusz2566 pisze:Znajdź lepszy serwis jak Auto Strefa to będzie super:) I lepszego prowadzacego jak wlasciciel tego zakładu
hahaha jebłem z krzesła :rotfl: to spytaj szefa czy pamieta srebrnego seata 1.9 tdi w którym silnik nie palił jak postał dłużej na słońcu i czy 700 stówek zainkasowane w kieszeń za brak usunięcia usterki i zbywanie klienta podczas reklamacji jest ok, dodam tylko że to nie mój samochód a znajomego a mechanik ze mnie żaden :rotfl:

borsuk 1.8
VIP
VIP

Post autor: borsuk 1.8 » 1 kwietnia 2015, 17:46

Oooo widze że cartech ma nowego pieska

danielo
Weteran
Weteran

Post autor: danielo » 1 kwietnia 2015, 18:19

borsuk 1.8 pisze:Oooo widze że cartech ma nowego pieska
pies na ciebie matka woła jak do stołu nakryje

stokrotka99
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: stokrotka99 » 1 kwietnia 2015, 18:48

borsuk 1.8 pisze:Oooo widze że cartech ma nowego pieska
Dokładnie,nie tak dawno zachwalał swòj garaż,jaki on wiarygodny ciepitole

ODPOWIEDZ