Dobry mechanik samochodowy

Dział w którym znajdują się usunięte tematy. Tematy i posty umieszczone w tym dziale nie są wyświetlane na stronie głównej portalu, w wyszukiwarce, oraz nie zwiększają licznika postów.

Moderator: paul_proteus

ODPOWIEDZ
borsuk 1.8
VIP
VIP

Re: Dobry mechanik samochodowy

Post autor: borsuk 1.8 » 26 lutego 2015, 22:35

Widze że dyskusja trwa w najlepsze

jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: jozek z bagien » 27 lutego 2015, 00:37

cartech pisze:
marco12 pisze:marcinku jak nie oddajesz części to skąd mam pewność że ją wymieniłeś,proste i logiczne :krzeslem:
nie musiał byś się tak reklamować jak byś był uczciwy chłopcze.
Olej w silniku sam wymieniasz? masz jakiś problem z podaniem informacji o które pytałem powyżej?
RIKOW pisze:
marco12 pisze:marcinku jak nie oddajesz części...
Z tym facetem to rzeczywiście jest coś nie halo
znamy się ? jak nie to chętnie bym cie poznał...z butem w du.pie źle ci się będzie jeździło nawet w tak wygodnym samochodzie jakim jest laguna

pzdrw
marcin
http://www.autogam.pl
ALE DNO... Z BUTEM W [...] TO TY SIE LEPIEJ WROC DO SZKOLY PANIE MECHANIKU Z BOZEJ ŁASKI :cenzura:

karolina11
Debiutant
Debiutant

Post autor: karolina11 » 27 lutego 2015, 09:21

rkoh pisze:Ja nie polecam warsztatu za rondem jak się jedzie w stronę Żółkowa (po lewej stronie). Auto było tam kilka godzin i ukradli mi z niego pewną rzecz. Dodam tylko, że wcześniej auto było prawie miesiąc w innym warsztacie i nic nie zginęło, więc nigdy nikomu nie polecę tych złodziei.
Może konkretniej, bo tam są trzy warsztaty samochodowe. Pisząc w ten sposób oskarżasz niewinnych.

RIKOW
Guru
Guru

Post autor: RIKOW » 27 lutego 2015, 13:29

ALE DNO... Z BUTEM W [...] TO TY SIE LEPIEJ WROC DO SZKOLY PANIE MECHANIKU Z BOZEJ ŁASKI :cenzura:[/quote][/quote][/quote]
Potwierdzam,facet ma jakieś zaburzenia emocjonalne,albo cierpi na syndrom bezrobocia :mad:

Alladyn
Stały bywalec
Stały bywalec

Post autor: Alladyn » 27 lutego 2015, 14:11

Z czystym sumieniem mogę polecić P.Betleja z Gąsówki, jest prze fiks rzadkiej maści, miałem problem z autem było u 5 mechaników i nic a on znalazł usterkę i zrobił po pieniądzach, że tak powiem wirtuoz w swoim fachu... naprawiam u niego auta od 4 lat i jestem zadowolony co do kasy to też bez tragedii, czasem jest problem z czasem bo ma dość dużo aut ale jak już się zajmie autem to wiadomo że będzie git, w razie kontaktu proszę o prv. Nie obrażając wielkich salonów naprawczych ale zazwyczaj w takich miejscach jest jeden mechanik i stado praktykantów lub stażystów... tyle w temacie...

rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: rkoh » 27 lutego 2015, 14:21

karolina11 pisze:
rkoh pisze:Ja nie polecam warsztatu za rondem jak się jedzie w stronę Żółkowa (po lewej stronie). Auto było tam kilka godzin i ukradli mi z niego pewną rzecz. Dodam tylko, że wcześniej auto było prawie miesiąc w innym warsztacie i nic nie zginęło, więc nigdy nikomu nie polecę tych złodziei.
Może konkretniej, bo tam są trzy warsztaty samochodowe. Pisząc w ten sposób oskarżasz niewinnych.
Ten naprzeciwko Hotelu Imperial. Oddałem auto rok temu, mała usterka, zapłaciłem niecałe 50zł. Do wykonanej pracy nie mam zastrzeżeń. Auto przyjmował młody chłopak. Nie wiem, kto tam jest właścicielem. Zwinęli mi ze schowka okulary sportowe marki Polaroid warte dokładnie 269zł. Oczywiście mój błąd, ale nie zakładam automatycznie, że wszędzie kradną. Teraz to moje słowo przeciwko tamtym. Najwyraźniej trzeba sporządzać listę rzeczy w samochodzie i dawać odbiorcy do podpisu.

Awatar użytkownika
cartech
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Post autor: cartech » 28 lutego 2015, 15:14

RIKOW pisze:
facet ma jakieś zaburzenia emocjonalne,albo cierpi na syndrom bezrobocia :mad:[/quote]

znowu ty? przecież nigdy nie korzystałeś z naszych usług, tak ty jak i ten matoł powyżej, który nie potrafi powiedzieć co mu się stało, jaki ma samochód, kiedy u nas był...
A w temacie bezrobocia... masz tu idioto zdjęcia z parkingu dziś(sobota po zamknięciu serwisu),
Obrazek
Obrazek
potrzebujesz jeszcze zdjęć ze środka?, więcej nie zniżę się do twojego poziomu odpowiadając na wyssane z d..y anonimy, chcesz porozmawiać - przyjedź na serwis - jestem tu codziennie, mamy teraz w gratisie breloczki castrola ;)

pozdrawiam
Marcin
http://www.autogam.pl
https://www.facebook.com/pages/AutoGAM/459625997454146

marco12
Początkujący
Początkujący

Post autor: marco12 » 28 lutego 2015, 19:05

chłopcze traktujesz klientów tak jak produkujesz się na forum... powodzenia :ok: ,a te zdjęcia zachowaj na pamiątkę w archiwum :hyhy:

dawid.jaslo
Początkujący
Początkujący

Post autor: dawid.jaslo » 28 lutego 2015, 19:37

marco12 pisze:chłopcze traktujesz klientów tak jak produkujesz się na forum... powodzenia :ok: ,a te zdjęcia zachowaj na pamiątkę w archiwum :hyhy:
Dokładnie, jaki Pan taki Kram. Więcej kultury, nawet jak źle na Ciebie mówią odbieraj to z pokorą a nie z mordą.

darek74
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się

Post autor: darek74 » 28 lutego 2015, 20:04

[...]-tech,dalej nie odpowiedziałeś mi na zadane pytanie w dziale "Blacharz",opisałem sytuacje,markę sam.oraz diagnozę jaką postawiłeś,ale twierdzisz że nie pamiętasz tego zdarzenia.Teraz krytykujesz osoby które piszą żle o tobie.Sprawdz w zleceniach mój przypadek,i opisz w kilku słowach jak to było GA.MONIU!!! a breloczek wsadz se w du .pe

Awatar użytkownika
cartech
Ekspert
Ekspert
Kontakt:

Post autor: cartech » 28 lutego 2015, 21:53

darek74 pisze:[...]-tech,dalej nie odpowiedziałeś mi na zadane pytanie w dziale "Blacharz",opisałem sytuacje,markę sam.oraz diagnozę jaką postawiłeś,ale twierdzisz że nie pamiętasz tego zdarzenia.Teraz krytykujesz osoby które piszą żle o tobie.Sprawdz w zleceniach mój przypadek,i opisz w kilku słowach jak to było GA.MONIU!!! a breloczek wsadz se w du .pe
nom a teraz się zalogujesz jako jakubek?
Trochę się wysypałeś bo nie trzeba być szerlokiem żeby stwierdzić że :
Konta derek74, jakubek1983, marco12 i jeszcze kilka których nie pamiętam w tym momencie to konta jednej osoby, wszystko założone na przełomie stycznia/lutego 2014r kiedy to też strasznie krytykowałeś mój serwis ( wtedy za to że źle zdiagnozowaliśmy twój alternator , teraz rozrusznik - zapewne sam się zamotałeś w swoich kłamstwach)

konto derek74 założone 29 stycznia 2014, 15:50 16 postów w tym 9 bluzgających po moim serwisie...

Postprzez darek74 » 29 stycznia 2014, 15:56

witam wszystkich...byłem raz u tego pana w gamracie z autem bo slabo ladowal akumulator..diagnoza uszkodzony alternator wymiana na nowy kilka stowek.pojechalem do domu isam zaczolem szukac i znalazlem luzny przewod masowy...ale to juz było kilka miesiecy temu moze sie juz cos nauczyl. :cisza:

Postprzez darek74 » 20 lutego 2015, 10:04

Przypomnij sobie Audi i ten nieszczęsny rozrusznik który chciałeś na siłę wymienić na nowy,ponieważ nie zgodziłem się na na to,więc kazałes mi płacić za demontaż i montaz 200zł.A heniek pod szopą wymienił mi kabel do statora za dwie dychy :) A gamoń to cię żona na obiad woła!

:super:

Łatwo stwierdzić że ściemniasz albo masz sklerozę, chyba że 2 razy dałeś się "naciąć"

konto jakubek1981 założone 30 stycznia 2014, 18:36 8 postów w tym 4 x brednie na autogam
konto marco12 założone 14 lutego 2014, 18:25 5 postów w tym 4 negatywne na autogam
jest jeszcze kilka kont , część z nich została usunięta w zeszłym roku gdy przypuściłeś niezłą batalię na mój serwis, rozbujałeś sobie to na tyle że część z osób na forum zaczęła ci wierzyć i nawet jakichś klakierów miałeś, ale taki już urok for internetowych.

teraz znowu świeże konto do przyklaskiwania samemu sobie dawid.jaslo - nagle nawaliłeś postów w byle jakich tematach by być bardziej wiarygodnym .... eeh

A więc teraz już sam sobie możesz odpowiedzieć dlaczego nie pamiętałem twojego przypadku i dlaczego nie mam go w zleceniach ( tak tego z rozrusznikiem jak i tego z alternatorem )
Podejrzewam że jesteś pracownikiem który wyleciał z roboty bądź właścicielem jednego samochodu, który chciał nas naciągnąć na koszty reklamacją, która nie była spowodowana naszą naprawą, sprawa została zgłoszona na policję a właściciel wyszedł na błazna

powiem ci że sam zgłupiałem po tym temacie z rozrusznikiem, nie mogłem sobie za nic tematu przypomnieć, teraz dopiero po tych trzech powyższych wpisach ( nagle trzech niezadowolonych klientów siedzi na forum praktycznie w tym samym czasie marco/dawid i derek) coś mi się zabłysło. Głównie przez to że byłem zalogowany i na zmianę zmieniał się status ONLINE przy tych trzech kontach -chłopina zalogowywał się i wylogowywał na coraz to inne konta

i ten [...]-tech :super: chyba za wiele lat nie masz ... ?
może teraz się spotkamy? zapraszam - jestem dostępny pon-pt 7:30-17:00 sobota 8-13 na mickiewicza 158a jak ci nie pasuje (np nie masz jeszcze samochodu żeby dojechać - przyjadę do ciebie - powiedz tylko gdzie
pozdrawiam
Marcin
autogam.pl

borsuk 1.8
VIP
VIP

Post autor: borsuk 1.8 » 1 marca 2015, 11:25

Pany orientujćie sie kakie są koszta serwisu klimy,chodzi o napełnienie,ozonowanie i odgrzybianie.Druga sprawa jakie powinno byc ładowanie turbiny na biegu jałowym

jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: jozek z bagien » 1 marca 2015, 11:25

łaska sam sobie zrobił kolo [...] w tym momencie wyzywajac od matołow ... powodzenia :krzeslem:

borsuk 1.8
VIP
VIP

Post autor: borsuk 1.8 » 1 marca 2015, 11:33

Chłop się broni jak może

BodeineBrazy
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: BodeineBrazy » 1 marca 2015, 14:14

Przepraszam serdecznie. Mam dwa pytania.
Po pierwsze kim jest ten baran z cartechu i po drugie czy to ten zakład z jasielskiej strefy ekonomicznej w Gamracie koło drukarni Kosiby?

ODPOWIEDZ