Zespol weselny, opinie

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: Mysia84 »

... a czy u kogos gral zespol Kayman ?? prosze o opinie
mario1562
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 15 października 2010, 15:40

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: mario1562 »

a czy wie ktos czy w nablizszym czasie bedzie gdzies na jakims festynue grał zespół RAFA?? jesli tak prosze o info gdzie i kiedy.pozdr
meloman80
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 08:44

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: meloman80 »

Mysia84 pisze:... a czy u kogos gral zespol Kayman ?? prosze o opinie
Ja bawiłem się na weselu, na którym oni grali. Jestem bardzo zadowolony - to jest moja opinia. Chłopaki widać, że mają doświadczenie, nie robią długich przerw, co jest rzeczą ważną (przynajmniej dla mnie). No i trzeba im przyznać, że potrafią poderwać do tańca :). Zauważyłem, że grają dużo piosenek biesiadnych, na ludowo, Baciary itp. Ktoś sobie zażyczył dwie piosenki zespołu Dżem, no i ku mojemu zaskoszeniu (a grali na żywo bo widziałem) wykonali je perfekcyjnie, ze szczegółami, jak oryginał.
Nie wiem jakie są opinie innych osób, ale ja (a trochę znam się na muzyce) mogę z czystym sumieniem polecić ten zespół.
słonecznik
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 23 lipca 2011, 22:28

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: słonecznik »

Jestem nowy na tym forum, więc znając życie zostanę posądzony o stronniczość. Jednak chcę wyrazić swoją opinię na temat zespołów weselnych z Jasła i okolic. Szczerze polecałbym zespół TEQUILA z Jasła.Byłem na weselu na którym grał ten właśnie zespól. Impreza była prowadzona na wysokim poziomie, Mają bardzo dobry sprzęt nagłaśniający więc odbiór był super, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Cała sala tańczących gości do samego rana. Polecam ten zespół.
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: trus »

a ja polecam bardzo zespół silver, wszystko sami organizują, świetnie grają, wszystkim się podobało:)
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: Szeherezada »

Słyszałam wiele pochlebnych opinii o zespole Imperial z Sowiny.
oli
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 25 lipca 2011, 11:08

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: oli »

Nie wiecie czy zespół Benett nie gra w najbliższym czasie na jakiejś imprezie plenerowej, festynie ? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za szczegóły :)
Awatar użytkownika
mentol
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 10:42

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: mentol »

oli pisze:Nie wiecie czy zespół Benett nie gra w najbliższym czasie na jakiejś imprezie plenerowej, festynie ? Jeśli tak to byłbym wdzięczny za szczegóły :)
Z tego co wiem, to zespół Benett nie bawi się raczej w imprezy typu festyny i dancingi, a szkoda bo z chęcią bym ich posłuchał na wolnym powietrzu. Miałem okazję porozmawiać z nimi kilka tygodni temu na weselu mojego kolegi. Chcielibyśmy żeby zagrali na naszym weselu, bo bardzo nam się spodobali. Z resztą nie tylko nam bo chyba nie było na sali osoby która by ich nie chwaliła. W ostatnim czasie dużo naszych znajomych ma wesela, więc co kilka miesięcy mamy okazję pobawić się przy innym zespole ale Benett przebił wszystkich. Grają na prawdę rewelacyjnie a do tego świetnie bawią gości. Myślę, że najlepiej jest zadzwonić i bezpośrednio pytać o szczegóły.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: kasiuńcia »

Ja potwierdzę tylko, że warto dopytać o szczegóły osobiście, szczególnie wokalistki. Swego czasu miałam przyjemność ustalać z nią szczegóły pewnej imprezy, choć byłam dla tej kobiety całkiem obca, potraktowała mnie i moje wymagania jak kogoś z przyjaciół. Podejście do klienta świetne, zachęcające. Na ich stronie internetowej są numery telefonów, numery GG do członków zespołu.
www.benett.pl
Awatar użytkownika
mentol
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 10:42

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: mentol »

Dokładnie kasiuńcia :ok: Zapomniałem dopisać, że podobnie jak Pani Moderator również byłem pod wrażeniem rozmowy z zespołem BENETT. Cały skład uśmiechnięty, a wokalistka i jej mąż mają super kontakt z klientem. Widzę, że to u nich standard. Cieszy mnie, że coś się w naszym kraju zmienia i można trafić na usługodawców, którzy wychodzą na przeciw oczekiwaniom Klienta. Ten zespół to miły i rozrywkowy skład, bez kompleksów ale i bez cwaniactwa, grający jak na weselne realia muzykę na wysokim poziomie. Wokalistka the best! ;) Na uwagę zasługuje fakt, że pomimo tego że termin o który ich pytaliśmy mieli już zajęty, oni pomimo tego poświęcili nam całą przerwę (przeznaczoną na gorące danie) i z chęcią doradzali inne zespoły, fotografów, kamerzystów tak aby dopasować obsługę weselną do naszych wymagań. Na szczęście być może uda nam się zmienić restaurację i wszczelić się w ich grafik :) Na naszym weselu dominować będą młodzi goście, więc jeśli ktoś tak jak my szuka zespołu który będzie dobrze grał nowoczesny repertuar jednocześnie wplatając przeboje pokolenia naszych rodziców i ludowo-biesiadną nutę naszych dziadków to szczerze ich polecam. Jeśli natomiast na Waszym weselu mają dominować starsi goście, lubiący bawić się wyłącznie do walczyków, oberków i innych swojskich potupanek, to wydaje mi się że szkoda marnować ich charyzmy i potencjału. W takim przypadku lepiej wynająć jakiś tradycyjny zespół z "zakurzonym" repertuarem których w okolicy jest na pęczki.
Pozdrawiam wszystkich planujących wesele i doradzam, że warto wcześniej posłuchać kilku zespołów, pooglądać zdjęcia różnych fotografów itp. żeby dokonać właściwego wyboru. Oczywiście poczta pantoflowa akurat w takich sprawach jest niezastąpiona :P Jak wiadomo każdy ma inny gust i oczekiwania ale na szczęście jest teraz dużo firm i usługodawców w których można przebierać :super:
filipek
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 stycznia 2009, 14:35

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: filipek »

i tutaj pojawia się pytanie dlaczego zespół Benett nie gra imprez typu festyn, dancing i poprawin czyżby było coś do ukrycia jak to wspaniale grają?? Padnie zaraz może odpowiedź, że są szanującym się zespołem ale jeśli mam porównywać do konkurencji a nawet troszkę wyżej cenionych zespołów to dema są na stronie i nie mają nic do ukrycia :):) a przede wszystkim nie obawiają się tego typu imprez. Jeśli bierze się adykwatną cenę do tego co się robi to może warta to pokazać innym a nie tylko pocztą pantoflową :P chyba, że obawiamy się krytyki i za kogo to się nie mamy.
Endriu997
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 5 lipca 2010, 07:19

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: Endriu997 »

Filipek, granie po weselach (imprezach) to przede wszystkim zarobek! Wiesz ile Bennet bierze za wesele? Jak nie wiesz to zadzwoń i zapytaj a potem zorientuj się ile płacą za dancing / festyn. Po dancingach i festynach grają zespoły początkujące albo takie co nie mają grania! Szanujący się zdespół nie gra festynów ani dancingów!
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: Mysia84 »

Więc Panowie z waszych wypowiedzi wynika ze zespol typu "Baciary" nie zna sie na muzyce itp. skoro graja na festynach.... och nie zgodzilabym sie z waszym tokiem myslenia....
ŚmIaŁeK
Guru
Guru
Posty: 148
Rejestracja: 20 lipca 2011, 20:06

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: ŚmIaŁeK »

A ja polecam zespól Albatros.
Fajnie grają!!!
Awatar użytkownika
mentol
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 10:42

Re: Zespol weselny, opinie

Post autor: mentol »

filipek pisze:i tutaj pojawia się pytanie dlaczego zespół Benett nie gra imprez typu festyn, dancing i poprawin czyżby było coś do ukrycia jak to wspaniale grają??
filipek, czy ty jesteś świadomy jak bezsensowne teksty piszesz? :mur: Naprawdę nie grając poprawin można tyle rzeczy ukryć, że ho, ho… A dzień wcześniej na weselu to krasnoludki grały :D Z Twojego rozumowania wychodzi na to, że jeśli zespół nie gra na festynach, kamerzysta nie nagrywa na poprawinach a restauracja nie organizuje dancingów to z pewnością mają coś do ukrycia i nie są już tacy wspaniali. Jakoś dziwnie podejrzliwy jesteś - niczym miłośnik Maciarewicza :P Bardzo ciekawe rozumowanie – jestem pod wrażeniem :padam:
Mysia84 pisze:Więc Panowie z waszych wypowiedzi wynika ze zespol typu "Baciary" nie zna sie na muzyce itp. skoro graja na festynach.... och nie zgodzilabym sie z waszym tokiem myslenia....
Mysia84, w swoim toku myślenia musisz wprowadzić "lekką" poprawkę, bo chyba nie do końca zrozumiałaś temat ;) Zespół Baciary którego podajesz jako przykład nie gra dancingów i festynów tylko jako niby gwiazda wieczoru grają koncert podczas festynu. Koncerty zazwyczaj trwają około godziny a zabawa taneczna typu festyn/dancing (o której pisał Endriu997) na której grają lokalne zespoły weselne trwa od wieczora do późnych godzin nocnych.
Zablokowany