Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
sakon11
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 21
Rejestracja: 28 kwietnia 2011, 14:31

Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: sakon11 »

witam !!!

Urwał mi się po lewej stronie zawias w laptopie hp dv9700 w wyniku czego pokrywa laptopa chodzi luźno, dodatkowo jest małe pękniecie na ramce (w tym miejscu gdzie jest właśnie zawias). Chodzi zatem o wymianę zawiasów plus ewentualnie wyciągniecie klawiatury i "przedmuchanie"z różnego rodzaju paprochów. Jest to uszkodzenie mechaniczne i szukam serwisu który sobie z tym poradzi. znalazłem nawet link do strony z instrukcja wymiany zawiasów ale sam sobie z tym raczej nie poradzę.

http://www.21th.pl/?jak-wymienic-uszkod ... dv6000,111

czekam na odpowiedz jaki serwis polecacie.
mort
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 marca 2011, 09:56

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: mort »

też jestem ciekaw bo sam muszę naprawić zawias i gniazdo zasilacza.
Awatar użytkownika
Zralka
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 16 listopada 2010, 19:56

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: Zralka »

Ja polecam firmę ZAMEX na ulicy Bednarskiej
gusia1772
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 19 grudnia 2009, 16:47

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: gusia1772 »

Mobilserwis na Wyspiańskiego 8 :)
darkonel
Guru
Guru
Posty: 150
Rejestracja: 18 lipca 2010, 19:58

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: darkonel »

Jeśli chodzi o naprawę software'ową (system, sterowniki, antywirusy itp itd) to mogę pomóc, mam w tym spore doświadczenie. Ostatnio konfigurowałem Packard Bell-a pod system windows XP. Producent daje sterowniki tylko do Win7, i nie ma możliwości wgrania sterów XP (bo ich nie ma). Ja sobie z tym poradziłem, laptop śmiga aż miło. W razie czego mogę pomóc - pisać na Priv-a. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ziarnko_piasku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 25 września 2010, 14:15
Lokalizacja: Pomiędzy niebem a piekłem

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: ziarnko_piasku »

darkonel pisze:Jeśli chodzi o naprawę software'ową (system, sterowniki, antywirusy itp itd) to mogę pomóc, mam w tym spore doświadczenie. Ostatnio konfigurowałem Packard Bell-a pod system windows XP. Producent daje sterowniki tylko do Win7, i nie ma możliwości wgrania sterów XP (bo ich nie ma). Ja sobie z tym poradziłem, laptop śmiga aż miło. W razie czego mogę pomóc - pisać na Priv-a. Pozdrawiam
Mecyje..Wujek google nie kłamie, i wszystko można znaleźć..Trzeba tylko chcieć :D
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: rabiosa91 »

zapytaj w zamexie na Bednarskiej ... jesli się podejmą napewno zrobią to profesjonalnie
Anek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 270
Rejestracja: 16 listopada 2009, 18:13

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: Anek »

odradzam zamex próbowali nie dawno naprawic kilka moich komputerów skończyło się to wysoką ceną lub brakiem naprawy gdyż stwierdzono że nie da się naprawi po zaniesieniu gdzie indziej działał komputer jak trzeba a i kasa została w kieszeni(faktem jest że kiedyś zamex był firmą profesjonalną nie drogą i znającą sie dobrze na swojej pracy jednak od jakiegoś czasu stało się odwrotnie może jest to związane z odejsciem niektórych pracowników, lub innych przyczyn). Ja polecam http://www.apsdata.pl/kontakt.php jest to firma w której pracują byli pracownicy zamexu z całkowitą odpowiedzialnością mogę ich polecic z ich rąk komputer zawsze wychodził sprawny również gdy pracowali w zamexie)
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: rabiosa91 »

nie wiem mnie zamex nie zawiódł nigdy ...
ostatnio doprowadzili mi do ładu laptopa i jakiś czas temu oddawałem też komputer stacjonarny do naprawy ... Dalej będe korzystał z ich usług. Wiem że czasami z powodu zbyt dużej ilości napraw panowie nie podejmują się bardzej skomplikowanych napraw ... ale to chyba dobrze o nich świadczy bo nie sztuka popsuć coś bardziej ... o tej firmie wyżej 'aps' nie wypowiem się bo nie znam
Awatar użytkownika
KooKoszka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 22 września 2010, 15:55

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: KooKoszka »

Ja swojego hp naprawialam w Mobilserwis na wyspianskiego i jestem zadowolona choc to bylo 2 lata temu.Podejdz i sie zapytaj.
Mam pytanie do kogos kto mial by sprzedac albo pozbyc sie 1 klawisza( literka J) do laptopa hp pavilion dv5000 bo brakuje mi jednego i nie wiem czy dostane go bez problemu czy bede zmuszona zostawic go.
darkonel
Guru
Guru
Posty: 150
Rejestracja: 18 lipca 2010, 19:58

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: darkonel »

ziarnko_piasku pisze:
darkonel pisze:Jeśli chodzi o naprawę software'ową (system, sterowniki, antywirusy itp itd) to mogę pomóc, mam w tym spore doświadczenie. Ostatnio konfigurowałem Packard Bell-a pod system windows XP. Producent daje sterowniki tylko do Win7, i nie ma możliwości wgrania sterów XP (bo ich nie ma). Ja sobie z tym poradziłem, laptop śmiga aż miło. W razie czego mogę pomóc - pisać na Priv-a. Pozdrawiam
Mecyje..Wujek google nie kłamie, i wszystko można znaleźć..Trzeba tylko chcieć :D
A proszę bardzo, konia z rzędem temu, kto przy pomocy Google sobie z tym poradzi! Niech się może wypowie może osoba, która to zrobila (instalacja sterowników pod system XP w laptopie Packard Bell z Media Expert za 800 zł). I nie piszę tutaj o przypuszczeniach wujka Google tylko o KONKRETACH, ktorych tam brakuje. Gdyby nie przystosowanie innych sterów innego producenta, to ta operacja byłaby niewykonalna, i laptop oczywiście dzialał będzie, lecz niestety z rozdzielczoscią 800x600 ;). Życzę powodzenia i owocnego szukania w Google !
niezapominajka
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 17 grudnia 2008, 12:12

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: niezapominajka »

ja polecam serwis pcet z jasła, miły pan przywrócił życie memu komputerkowi..choć jak pytałam gdzie indziej to mówili że się nie da naprawić..serwis sprawdzony więc polecam, tu jest strona www.pcet.com.pl
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: Charlie_P »

Od lat korzystam z usług ZAMEXu i nigdy się nie zawiodłem, zarówno jeżeli chodzi o komputer stacjonarny, jak i laptop. Raz nawet dostałem komputer zastępczy. Znają się na rzeczy i nie zdzierają kasy tak jak to robią co niektórzy w naszym mieście, no i jak naprawią to dają gwarancję.
Jaślanka_1234
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 16 września 2011, 22:30

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: Jaślanka_1234 »

A ja polecam chłopaka z firmy komp-serwis. Już myślałam, że nic nie będzie z mojego laptopa, a jednak dało się naprawić :)
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Gdzie w Jaśle oddac laptopa do serwisu ?

Post autor: Charlie_P »

a co było do naprawienia? Bo nie raz ludzie myślą,że już się nie da nic zrobić, jak np wtyczka od ładowania siadła :D
ODPOWIEDZ