Michał "Miszel" Szpak

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
wojciech
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 20:36

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: wojciech »

Bez jaj. Kto w ogóle pisze takie bzdury i pozwala je upublicznić?
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: lenkamii »

http://www.pudelek.pl/artykul/33366/jas ... pedalow/2/


To jest właśnie Jasło!! pokazaliście co potraficie !!!
Teraz możecie się wsytdzić swojej głupoty cała Polska się śmieje jhaha
przem0
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 9 maja 2011, 23:57

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: przem0 »

poplacz sie, że wreszcie zdrowy rozsadek wziął góre i kolorowy ptak jak szybko "wzlecial" tak spadl z wielkim hukiem, oo przepraszam spod, bo przeciez Jaslo to ciemnogród i dresami stoi hehe
TWPC
Guru
Guru
Posty: 110
Rejestracja: 8 listopada 2008, 20:22
Lokalizacja: JAsło

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: TWPC »

Zawiść i tyle ...Wkur*** mnie to już, każdy decyduje o sobie..Wszyscy się spinają jakby nie wiem o co chodziło. Przynajmniej coś osiągnął a inni komentują to bezsensownie.Osobiscie nie jestem jego fanem, ale nie neguje go... :mur:
konto usunięte

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: konto usunięte »

zawiść??? jaka zawiść??? nie mogę patrzeć na kolesia (?) i tyle, nie zazdroszczę mu żadnej kariery...

Jasło ciemnogród??? Jasło to nie San Francisco czy Amsterdam. Dobrze że Interia itd napisały że w Jaśle ludzie się do niego nie przyznają, cieszę się! Pozdrawiam wszystkich którzy go nie lubią.
asiusia
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 16 marca 2010, 14:51

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: asiusia »

Ja też kolesia nie trawie !!!Oglądałam XFactor nie cieszył mnie fakt ,że Jaślanin jest w scisłej czołówce raczej było mi wstyd! Kibicowałam od samego początku Gienkowi ,bo miałam straszną awersję do tego niezidentyfikowanego obiektu jakim jest Szpak skrzęczący wsród gęstowi czereśni:):):):) porażka a co do Dni Jasła był beznadziejno niedojrzały ,monotematyczny....to jego ''generalnie''i eeeee krzywe zęby i szyderczy smiech powodują odruch wymiotny!!!!!pozdro antyyyyyyyfanka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! artykuły na pudelku,plotku i innych nie poważnych portalach są kompromitujące ,i śmieszne.
bieska
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 25 września 2010, 15:38

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: bieska »

Nie wiem o co wam wszystkim chodzi,dlaczego oceniacie chłopaka tylko pod względem jego wyglądu,inności!Oczywiście łatwiej jest kogoś takiego oceniać niż np głupich złych ludzi którzy bija ,mordują
Czy on cokolwiek takiego zrobił,jako jedyny śpiewał polskie piosenki w x factorze kiedy inny wyli Whitney Houston!Głos ma niesamowity,ale skoro wolicie dode!
Po prostu dajcie mu spokój,ja go osobiście nie zanim ale go tez nie oceniam,a jak nie chce go oglądać to po prostu zamykam oczy i tylko słucham jak śpiewa!

I jeszcze chciałam pogratulować tępej jaślance która tak pięknie zrobiła sama Jasło miastem nie pedałów a debilów i nietolerancyjnych ludzi
przem0
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 9 maja 2011, 23:57

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: przem0 »

bukiet kwiatow dla tej Pani!
Awatar użytkownika
aff
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:10

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: aff »

Obrazek
sekel
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 29 czerwca 2011, 09:04

Re: mieszkani dla szpaka NIE

Post autor: sekel »

suzi6611 pisze:ja nie rozumiem czemu ma dostac mieszkanie za udzial w x-faktorze powinen sobie na nie zapracowac tak jak inni na to ciezko charuja niech jaslo zajmie sie lepiej tymi co naprawde tego potrzebyja a nie rozdawac mieszkania za udzial w jakims programie zenada
Nie rozumiem za bardzo,dlaczego Michał Szpak miałby dostac mieszkanie od Burmistrza? To utalentowany chłopak,rozsławiony na świat,chyba stac go na to,zeby nie tylko zarobic na siebie,ale i na wlasne mieszkanie? W naszym miescie jest tylu ludzi,ktorzy nie mają własnego kąta,nikt się tym za bardzo nie przejmuje.To niesprawiedliwe.
I wcale sie nie zdziwie,jesli dostanie to mieszkanie...dzieki sms-om,ktore tak wysylacie...
Nie mam nic do tego chłopaka.Ma talent do śpiewania,to niech sobie śpiewa.W inne sprawy nie wnikam - to jego osobista sprawa jaką ma orientację i styl.Ale niech zarabia na siebie tak jak inni,ciężką pracą,a nie ustawia sie tylko dlatego,że robi "wrażenie".
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: medvedik »

wiolka666
VIP
VIP
Posty: 512
Rejestracja: 8 grudnia 2010, 11:34

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: wiolka666 »

on na premiera...weźcie ale sie ci ludzie osłabiaja prezydentem go zróbcie odrazu a co tam
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: piotrek »

medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Michał "Miszel" Szpak

Post autor: medvedik »

A dziś można poczytać o jak wiadomo kim http://adrianinos.bloog.pl/id,330405562 ... caid=6d1ad
ODPOWIEDZ