Internet - Sigma vs AP Media

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
hosekable
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 listopada 2011, 18:53

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: hosekable »

witam ja mam sigmę jakiś rok awarie ze trzy transfer ok cena też polecam
hosekable
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 listopada 2011, 18:53

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: hosekable »

awarie są szybko usuwane
hosekable
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 14 listopada 2011, 18:53

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: hosekable »

SIGMA :hurra:
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: Ryś »

www.telgam.pl ma lepsza ofertę jak widać.
zolty17
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 13 listopada 2011, 17:34

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: zolty17 »

Witam posiadałem Internet z Sigmy ok 3-4 lat . Lata Stracone ściągało mi bo 300 b/s a o grze przez interent nie mówiąc.
Najśmieszniejsze jest to ze jak dzwoniłem do nich informowali mnie ze to moze byc winna serwera na ktorym gram i w ogóle nie przyjmowali do wiadomości ze to jest ich winna Wystarczy poczytac wypowiedzi graczy o sigmie ;).Co mialem zrobic zmienilem dostawce na Vegawlan i za 3 mb place tylko 30 zl ;) a o pingu nie wspomnę jedno cyfrowy.
Polecałbym AP-MEDIA poniewaz ma Technologia światłowodowa Ktora bije wszystkich dostawców internetu na głowę (w jasle) ;)
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: pablo »

Ryś pisze:http://www.telgam.pl ma lepsza ofertę jak widać.
może i na dzień dzisiejszy ma, ale pokrycie w Jaśle jakie ma ? 50 Mb/s dostępne jedynie w Gamracie, Sigma o takiej prędkości po radiu może sobie pomarzyć :rotfl:
AP-Media z tego co się orientowałem ma w większości osiedli Jasielskich i kamienic światłowody a co się z tym wiąże stabilny, niski ping a prędkości do 50mbit i wiecej. Radiowo po okolicznych miejscowościach te dwie firmy jeszcze mogę się liczyć z AP-Media, wiadomo po radiu to różnie bywa, jednemu działa drugiemu drzewo urosło, ale w aglomeracji miejskiej ich możliwości techniczne można porównać do konia biegnącego za Ferrari ;) pozdrawiam.
joseph1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 listopada 2011, 18:42

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: joseph1234 »

Nie zgodzę się z wami SIGMA mi hula jak tralala mam pakiet 4Mbit non stop już nie ma rozgraniczeń czy noc czy dzień zawsze jest tyle samo .Co do obsługi miła i kompetentna jak siądzie coś "a zdarza się to niezwykle rzadko" szybko reperują bez względu na dzień tygodnia .POLECAM!!!! :hyhy:
joseph1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 listopada 2011, 18:42

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: joseph1234 »

zolty17 pisze:Witam posiadałem Internet z Sigmy ok 3-4 lat . Lata Stracone ściągało mi bo 300 b/s a o grze przez interent nie mówiąc.
Najśmieszniejsze jest to ze jak dzwoniłem do nich informowali mnie ze to moze byc winna serwera na ktorym gram i w ogóle nie przyjmowali do wiadomości ze to jest ich winna Wystarczy poczytac wypowiedzi graczy o sigmie ;).Co mialem zrobic zmienilem dostawce na Vegawlan i za 3 mb place tylko 30 zl ;) a o pingu nie wspomnę jedno cyfrowy.
Polecałbym AP-MEDIA poniewaz ma Technologia światłowodowa Ktora bije wszystkich dostawców internetu na głowę (w jasle) ;)
Zapomniałeś napisać jaki pakiet miałeś wykupiony w SIGMIE 0.5mbit czy mniej.
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: Ryś »

pablo pisze:
Ryś pisze:http://www.telgam.pl ma lepsza ofertę jak widać.
może i na dzień dzisiejszy ma, ale pokrycie w Jaśle jakie ma ? 50 Mb/s dostępne jedynie w Gamracie, Sigma o takiej prędkości po radiu może sobie pomarzyć :rotfl:
AP-Media z tego co się orientowałem ma w większości osiedli Jasielskich i kamienic światłowody a co się z tym wiąże stabilny, niski ping a prędkości do 50mbit i wiecej. Radiowo po okolicznych miejscowościach te dwie firmy jeszcze mogę się liczyć z AP-Media, wiadomo po radiu to różnie bywa, jednemu działa drugiemu drzewo urosło, ale w aglomeracji miejskiej ich możliwości techniczne można porównać do konia biegnącego za Ferrari ;) pozdrawiam.

po co komuś 50 mb/s ? to zwykły chwyt marketingowy, chyba że ktoś sam jest operatorem.

Zwykły użytkownik potrzebuje 4-6 Mb/s aby oglądać stabilnie np http://www.youtube.com/?gl=PL&hl=pl, wystawiać aukcje na allegro, ściągać pocztę, robić zakupy w sklepach internetowych czy czytać www.

A nader wszystko w dobie kryzysu ważna jest cena, a tu prowadzi http://www.telgam.pl mając przy tym dobrą jakość.

Co do radia to wypiera przewodowe instalacje, bo są tańsze i bardziej elastyczne, a i technicznie coraz doskonalsze. A taki światłowód przerwie koparka albo złamie się i po internecie na długo.

ps.
Jak chcesz jeździć ferrari to ładuj w ten plastik kupę kasy :) tylko zaraz będziesz musiał zajechać do warsztatu i na stacje paliw :) i oddać komuś jeszcze więcej kasy :krzeslem: Bo za te błyski trzeba będzie odebrać jakoś kasę :)
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: baflo »

Ryś pisze:
pablo pisze:
Ryś pisze:http://www.telgam.pl ma lepsza ofertę jak widać.
może i na dzień dzisiejszy ma, ale pokrycie w Jaśle jakie ma ? 50 Mb/s dostępne jedynie w Gamracie, Sigma o takiej prędkości po radiu może sobie pomarzyć :rotfl:
AP-Media z tego co się orientowałem ma w większości osiedli Jasielskich i kamienic światłowody a co się z tym wiąże stabilny, niski ping a prędkości do 50mbit i wiecej. Radiowo po okolicznych miejscowościach te dwie firmy jeszcze mogę się liczyć z AP-Media, wiadomo po radiu to różnie bywa, jednemu działa drugiemu drzewo urosło, ale w aglomeracji miejskiej ich możliwości techniczne można porównać do konia biegnącego za Ferrari ;) pozdrawiam.

po co komuś 50 mb/s ? to zwykły chwyt marketingowy, chyba że ktoś sam jest operatorem.

Zwykły użytkownik potrzebuje 4-6 Mb/s aby oglądać stabilnie np http://www.youtube.com/?gl=PL&hl=pl, wystawiać aukcje na allegro, ściągać pocztę, robić zakupy w sklepach internetowych czy czytać www.

A nader wszystko w dobie kryzysu ważna jest cena, a tu prowadzi http://www.telgam.pl mając przy tym dobrą jakość.

Co do radia to wypiera przewodowe instalacje, bo są tańsze i bardziej elastyczne, a i technicznie coraz doskonalsze. A taki światłowód przerwie koparka albo złamie się i po internecie na długo.

ps.
Jak chcesz jeździć ferrari to ładuj w ten plastik kupę kasy :) tylko zaraz będziesz musiał zajechać do warsztatu i na stacje paliw :) i oddać komuś jeszcze więcej kasy :krzeslem: Bo za te błyski trzeba będzie odebrać jakoś kasę :)

ryś zachwalasz ten telgam jak byś tam pracował człowieku daj już spokój swoim wywodom na temat telgamu to co piszesz mija sie z sensem. piszesz o aukcjach poczcie i zakupach przez neta z tą prędkością o której mówisz ok a co jeśli chce jednocześnie oglądać yotube albo jakiś film w necie robić zakupy i sprawdzać pocztę i wszystko szarpie łącze tak ze wszystko się muli. mam z ap-media 50mbit i jestem zadowolony nie wyobrażam sobie że teraz przechodzę na opcje np 6 mb chyba bym wszystkie włosy z głowy wyrwał z powodu zdenerwowania ze to tak wolno chodzi
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: baflo »

aaaa i jeszcze jedno co do jakości telgamu mam znajomego który nie dawno założył sobie neta z ap-media drogą radiową płąci 45 zł za 4 mbit/s a w telgamie płacił 42 za 256 kbit/s :wstyd:
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: Ryś »

baflo pisze:aaaa i jeszcze jedno co do jakości telgamu mam znajomego który nie dawno założył sobie neta z ap-media drogą radiową płąci 45 zł za 4 mbit/s a w telgamie płacił 42 za 256 kbit/s :wstyd:

nie pracuje cennik jest na stronie http://telgam.pl/wiadomosc/promocja-po- ... elgam.html wiec nie pisz głupot jakiś, chyba że nie potrafisz czytać.

ps.

jak sprawdzasz na raz poczte, oglądasz film, wystawiasz aucje to jesteś cyborg :D 50 Mb/s to nonsens każdy to wie dlatego większość kupuje usługę 4-6 Mb/s i to jest norma.

Pewnie pracujesz w tym ap-media i naganiasz na ten ich drogi net , to ja dla równowagi ponaganiam na tani i dobry TELGAM :hyhy:
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: baflo »

Ryś pisze:
baflo pisze:aaaa i jeszcze jedno co do jakości telgamu mam znajomego który nie dawno założył sobie neta z ap-media drogą radiową płąci 45 zł za 4 mbit/s a w telgamie płacił 42 za 256 kbit/s :wstyd:

nie pracuje cennik jest na stronie http://telgam.pl/wiadomosc/promocja-po- ... elgam.html wiec nie pisz głupot jakiś, chyba że nie potrafisz czytać.

ps.

jak sprawdzasz na raz poczte, oglądasz film, wystawiasz aucje to jesteś cyborg :D 50 Mb/s to nonsens każdy to wie dlatego większość kupuje usługę 4-6 Mb/s i to jest norma.

Pewnie pracujesz w tym ap-media i naganiasz na ten ich drogi net , to ja dla równowagi ponaganiam na tani i dobry TELGAM :hyhy:
po prostu jestem abonentem sieci ap-media i bardzo sobie chwale usługę 50 mbit/s i nie wyobrazam sobie mniejszej prędkosci w tej chwili a jeżeli jestes po za zasięgiem ap-media to możesz tylko pisac te swoje wypociny o telgamie :spi: jaki to on jest rewelacyjny :super:

ale co klient to inna opinia
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: Ryś »

No wiesz , ja cię nie obrażam. Jestem w zasiegu ich sieci ale nie ma sensu aby płacić AP Media 100 zł i na raz w jednym czasie oglądać YU, poczte i www :rotfl:
Wole płacić miesięcznie ok 40 zł Telgamowi i mieć funkcjonalnie dokładnie to samo co ty :oczami: i nie mam zamiaru nikogo obrażać przez to. :szok:
Na tym można skończyć tą dyskusje, bo widzę że technicznie nie masz nic do powiedzenia.
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Internet - SIGMA vs AP MEDIA

Post autor: baflo »

spoko. możemy zakończyć ale jak uważasz ze radio ma większą siłę przebicia niż "błyskotka" to nie podejmuje dalej tematu :mur: ;)
ODPOWIEDZ