stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

O wszystkim, czyli o niczym...
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: aleczka »

od przyszłego roku stawkę vat na ubrania dziecięce i akcesoria podnoszą z 8% na 23 % powiedzcie jak sobie wyobrażacie życie w takiej polsce,jak można mieć 2lub 3 dzieci skoro na jedno nie będzie kasy żeby go ubrać nasz wspaniały rząd broni się że to unia naciskała ale przecież anglia też jest w unii a oni mają zerową stawkę procentową -gdyby byli bardziej asertywni też przecież moglibysmy zostać przy 8% stawce. czy gdyby premier wygłosił takie expose przed wyborami zostałby premierem ???!!! jak wogóle żyć skoro rząd jest taki zakłamany i zamiast pomagać biednym wysyła pieniądze do grecji bo oni przeżywają kryzys..a przecież w polsce miliony ludzi codziennie przeżywa kryzys bo nie ma co do garnka włożyć.....
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: kbolek194 »

To jest straszne co teraz się wyprawia w tym chorym kraju!!!!
Awatar użytkownika
roman_kosecki
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 27 stycznia 2012, 10:48
Lokalizacja: Jasła okolice

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: roman_kosecki »

jania pisze:Ale to wcale nie podwyższyło cen ubranek. Przykład? Choćby przeceny Mariquita.
Jest tak samo - https://www.kolorowemarzenia.pl/search/?p=sales&mode=p tanio ;-)
Wejdzie ACTA to sobie kupisz "oryginalne" tylko to ci uśmiech z tważy zniknie :)
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: Laura Diaz »

jania pisze:Ale to wcale nie podwyższyło cen ubranek. Przykład? Choćby przeceny Mariquita.
Jest tak samo - https://www.kolorowemarzenia.pl/search/?p=sales&mode=p tanio ;-)
Bo to są ciuchy, zakupione przez nich jeszcze w tamtym roku po starych cenach, stąd takie właśnie ceny dla klientów i promocje :) Na nową kolekcję, zakupioną przez firmę w 2012 już z nowym Vatem, pewnie ceny będą wyższe :luka: A swoją drogą, fajne rzeczy mają, nie powiem :P
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: Wojtq »

Na razie nawet głupie Pepco jedzie na asortymencie z ubiegłego roku. Ale jak się skończą zapasy to wejdzie towar z nowym VATem i będzie jazda.
To na prawdę przestaje być śmieszne. Każdy wie jak dzieci szybko rosną i jak zdzierają ciuchy. Więc jest to dla rządu kolejna żyłka złota na załatanie niedosytu. Tylko niech się zastanowią choć przez chwilę kto na tym najbardziej cierpi. Bo każdy taki pomysł wali prosto w kieszeń tego co albo żyje z pomocy społecznej bo nie ma zatrudnienia ani on ani żona (jak w moim przypadku) albo jedna osoba zarobi marny 1000zł i za to trzeba przeżyć i się ubrać. Przecież to się płakać nad tym chce.
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: aleczka »

tak szczerze powiedziawszy to w pepco nie ma nic ciekawego dla starszaków,ciuszki mają fajne dla dzieci malutkich ale ja dla mojego 4-latka nie mogę nic wybrać a jak kupiłam spodnie to po pierwszym praniu nadawały się aby na misia ubrać a nie na dziecko szajs i tyle :/
Awatar użytkownika
monisia4you
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 17 listopada 2011, 12:10

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: monisia4you »

Przepraszam bardzo a kto do jasnej cho(..)lery wybierał ten rząd ? Chcieliście Tuska to go macie. Więc teraz nie narzekajcie ! Połowa z was nawet nie ruszyła du(..)pska i nie poszła na wybory a teraz wielce pretensje macie :wsciekly: daliście im pozwolenie na to by robili z nami co chcą :wsciekly: stąd podwyżki cen ubranek, paliw... :wsciekly: nic tylko pretensje i pretensje :wsciekly: trzeba było wcześniej myśleć :wsciekly:
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: luki666 »

monisia4you pisze:Przepraszam bardzo a kto do jasnej cho(..)lery wybierał ten rząd ? Chcieliście Tuska to go macie. Więc teraz nie narzekajcie ! Połowa z was nawet nie ruszyła du(..)pska i nie poszła na wybory a teraz wielce pretensje macie :wsciekly: daliście im pozwolenie na to by robili z nami co chcą :wsciekly: stąd podwyżki cen ubranek, paliw... :wsciekly: nic tylko pretensje i pretensje :wsciekly: trzeba było wcześniej myśleć :wsciekly:
a Pani glosowala na PiS ,wiec to samo by bylo ... nie wazne kto wygra wybory,wazne aby usroj sie zmienil ;) bo swinie przy korycie beda takie same :rotfl:
Awatar użytkownika
monisia4you
Guru
Guru
Posty: 188
Rejestracja: 17 listopada 2011, 12:10

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: monisia4you »

luki666 pisze:
monisia4you pisze:Przepraszam bardzo a kto do jasnej cho(..)lery wybierał ten rząd ? Chcieliście Tuska to go macie. Więc teraz nie narzekajcie ! Połowa z was nawet nie ruszyła du(..)pska i nie poszła na wybory a teraz wielce pretensje macie :wsciekly: daliście im pozwolenie na to by robili z nami co chcą :wsciekly: stąd podwyżki cen ubranek, paliw... :wsciekly: nic tylko pretensje i pretensje :wsciekly: trzeba było wcześniej myśleć :wsciekly:
a Pani glosowala na PiS ,wiec to samo by bylo ... nie wazne kto wygra wybory,wazne aby usroj sie zmienil ;) bo swinie przy korycie beda takie same :rotfl:
Nie pisz mi per pani bo staro się czuję. Nie głosowałam na PIS . Dla mnie te 2 partie powinny zniknąć ze sceny politycznej . Nic mądrego nam nie dali prócz większych podatków i podwyżek aczkolwiek za czasów Kaczyńskiego nie dało się tego aż tak odczuć.A Żeby oderwać ich od koryta to trzeba do rządu wpuścić młodych, ambitnych bez układów i jeszcze nie przeżartych myślą o wzbogaceniu się. Tylko tacy mogą coś zrobić , cokolwiek zdziałać, cokolwiek zmienić
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: Anuskaaa18 »

Ja też mam powyżej uszu tej "specyficznej" polityki prorodzinnej rządu! Właśnie kończę kompletować wyprawkę dla niemowlaka i podsumowując jestem w szoku ile to wszystko kosztowało! Oglądaliśmy w sklepie przed świętami wanienki do kąpieli to były po 20 zł, tak się złożyło, że nie mieliśmy kasy w starym roku i kupiłam niedawno.. za gąbkę i wanienkę wyszło 47 zł (!!) że nie wspomnę o tym, że nowa lista leków refundowanych ponoć nie zawiera już mleka dla niemowląt z alergią (a jak wiemy trudno teraz o dzieciaka, który nie byłby na cokolwiek uczulony).
Nóż się w kieszeni otwiera :krzeslem: zwłaszcza jak ogląda się tv i mówią ile wynosi becikowe i jakie są przywileje w innych europejskich krajach, a Bronek wychodzi i mówi, że "na polskiej rodzinie NIE WOLNO oszczędzać!".
Awatar użytkownika
roman_kosecki
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 27 stycznia 2012, 10:48
Lokalizacja: Jasła okolice

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: roman_kosecki »

Anuskaaa18 pisze:Ja też mam powyżej uszu tej "specyficznej" polityki prorodzinnej rządu! Właśnie kończę kompletować wyprawkę dla niemowlaka i podsumowując jestem w szoku ile to wszystko kosztowało! Oglądaliśmy w sklepie przed świętami wanienki do kąpieli to były po 20 zł, tak się złożyło, że nie mieliśmy kasy w starym roku i kupiłam niedawno.. za gąbkę i wanienkę wyszło 47 zł (!!) że nie wspomnę o tym, że nowa lista leków refundowanych ponoć nie zawiera już mleka dla niemowląt z alergią (a jak wiemy trudno teraz o dzieciaka, który nie byłby na cokolwiek uczulony).
Nóż się w kieszeni otwiera :krzeslem: zwłaszcza jak ogląda się tv i mówią ile wynosi becikowe i jakie są przywileje w innych europejskich krajach, a Bronek wychodzi i mówi, że "na polskiej rodzinie NIE WOLNO oszczędzać!".
Teraz przejrzałaś? a na wyborach podreptałaś zagłosować na Donusia bo taki dobrotliwy w TV wypadał :cisza:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18421
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: dragoness »

A dlaczego p. roman_kosecki sugeruje, ze tu wszyscy głosowali na PO albo na PiS? To innych partii już nie ma? Na przykład Nowa Prawica?
Awatar użytkownika
roman_kosecki
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 27 stycznia 2012, 10:48
Lokalizacja: Jasła okolice

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: roman_kosecki »

dragoness pisze:A dlaczego p. roman_kosecki sugeruje, ze tu wszyscy głosowali na PO albo na PiS? To innych partii już nie ma? Na przykład Nowa Prawica?
Sam głosowałem na NP, choć Korwin mnie wkurza. Teraz coraz więcej ludzi pisze wszędzie że głosowali na NP i korwina, bo im wstyd że dali się nabrać komunistom: Tuskowi, Kaczyńskiemu i Pawlakowi. :suchy:
Awatar użytkownika
luki666
VIP
VIP
Posty: 697
Rejestracja: 5 czerwca 2010, 23:49
Lokalizacja: okolice Jasla

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: luki666 »

dragoness pisze:A dlaczego p. roman_kosecki sugeruje, ze tu wszyscy głosowali na PO albo na PiS? To innych partii już nie ma? Na przykład Nowa Prawica?
wystarczy sprawdzic krosninski obwod wyborczy :rotfl: PiS i PO ,reszta to procent mniejszosci ,wiec nie trudno sie domyslec ze "łykali" haselka Tuska jak mlode pelikany ,a glosy mu oddali :hyhy:
zgodze sie,ze nie wszyscy ,ale wiekszosc tak zrobila . TV zrobilo to co mialo zrobic-oglupilo narod tym samym doprowadzajac do wygrania Tuska i jego ekipy ;)
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: stawka vat na ubranka dla dzieci i nieudolny rząd

Post autor: Anuskaaa18 »

roman_kosecki pisze:Teraz przejrzałaś? a na wyborach podreptałaś zagłosować na Donusia bo taki dobrotliwy w TV wypadał :cisza:
:wstyd: Milczenie jest złotem.
ODPOWIEDZ