TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polaków

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: aleczka »

A ja lubię tvn ...w szczególności za .....prokopa :rotfl:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: juve_fan »

Owszem. Nie me mediów obiektywnych, ale udział w rynku tych "opozycyjnych" w tym momencie jest niszowy. I to jest jeden z większych problemów polskiej demokracji.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: oth »

Mnie TVN jest obojętny, za to wkur***a mnie TVP, bo muszę płacić za to ścierwo, żeby aktorzyny typu Karolak czy Kożuchowska miały 10tyś zł za dzień zdjęciowy do cuchnącego serialiku promującego wartości rodzinne, katolickie i firmę windykacyjną Kruk.
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: antykieckowy »

Mnie generalnie irytuje to, że mimo tego, że nie posiadam RTV to będę musiał płacić abonament bo planują go wsadzić do rachunku za prąd.
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: oth »

Teraz szmaciarze i złodzieje zmienili ko0ncepcję, aktualna opiera sie na tym, że jeśli masz prąd, to masz możliwość odbioru drogocennego sygnału publicznej tv i radia. A co z tymi co ich nie stac na prąd? Tą lukę można wypełnić dodając że każdy musi płacić, nawet bezdomny bo może ukraść baterię i zdobyć kieszonkowe radio i kraść sygnał. Abonament to jest wielki skandal dla mnie, ale ludzie tak się przyzwyczaili że nikt nie protestuje.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: dragoness »

http://www.youtube.com/watch?v=G45d9qzR ... ture=share A tego to żadna stacja nie pokaże. W życiu! http://biznes.interia.pl/finanse-osobis ... ez,1731392 Jednym słowem kolejne kłamstwo Tuska, który nawoływał do niepłacenia abonamentu, a teraz odbierze to sobie z odsetkami.
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: mila »

Co do TVNu to co można powiedzieć dobrego o telewizji towarzysza Waltera? Jednostronność przekazu, żałośni dziennikarze bez warsztatu i nieśmiertelni "eksperci", którzy sprzedają się nie mniej od panienek z Palmy de Mirette. Są osoby, które jeszcze się nie połapały, co łatwo rozszyfrować, bo retoryka GW i TVN w ustach zwykłych śmiertelników jest często bardzo widoczna. Jak dla mnie TVN będzie radził sobie nadal całkiem nieźle, bo są w Polsce środowiska, które będą bronić tej propagandowej tuby jak niepodległości, a dodatkowo przy pomocy miłościwie nam panujących ekspansja i tworzenie "rządu dusz" będzie procesem pogłębiającym się, a nie na odwrót. Ludzie są zbyt leniwi i posiadają aż nadto rozbudowany tomiwisizm, by rozpocząć poszukiwanie różnych przekazów i analizę "medialnych faktów".
100% za! madrze i prawdziwie!
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: dragoness »

Przede wszystkim, znakomita większość nie ogląda wiadomości, czy programów publicystycznych (dzisiejszy dziennikarz przeważnie nie wie, co to jest). Telewizja ma być jedynie żródłem rozrywki i tę rolę TVN spełnia świetnie. A że manipuluje? Jak każda stacja.
Awatar użytkownika
Maximus
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 25 września 2011, 11:51

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: Maximus »

Czy to TVN, czy TVP - jedno wielkie szambo i kłamstwo... a co do drugiego to i złodziejstwo
[email protected]
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 13:00

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: [email protected] »

czwarta wladza = wielka manipulacja, zal mi naiwnych ludzi ktorzy wierza we wszystko co oni przekazuja!!! ;/;/ pozniej mamy taki a nie inny wynik wyborow ;/;/;/;/;/;/;/ kompletna klapa
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: CYNGIEL »

Wiadomości w TVN i TVP oglądam rzadko raczej słucham w radiu <trójka,Z >ale one się pokrywają ,stąd wniosek ,że wszyscy kłamią ,oprócz prezesa Jarka i Ojca Dyrektora. ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: dragoness »

CYNGIEL pisze:Wiadomości w TVN i TVP oglądam rzadko raczej słucham w radiu <trójka,Z >ale one się pokrywają ,stąd wniosek ,że wszyscy kłamią ,oprócz prezesa Jarka i Ojca Dyrektora. ;)
Wszystkie należy traktować z przymrużeniem oka. To nie tyle kłamstwa, co barwna interpretacja faktów, u Prezesa i Ojca Dyrektora też.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: Sun Tzu »

http://www.batory.org.pl/programy_opera ... rnych_2011

Większość z was jest inteligentnymi ludźmi, więc polecam raport z moniotoringu mediów. To interesująca lektura polecana zwłaszcza tym, którzy uważają, że media elektroniczne w Polsce nie manipuluja opinią publiczną. Przy okazji dowiecie się komu zawdzięcza sukces wyborczy pan Janusz Palikot i jego menażeria...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: antykieckowy »

Sun Tzu pisze:http://www.batory.org.pl/programy_opera ... rnych_2011

Większość z was jest inteligentnymi ludźmi, więc polecam raport z moniotoringu mediów. To interesująca lektura polecana zwłaszcza tym, którzy uważają, że media elektroniczne w Polsce nie manipuluja opinią publiczną. Przy okazji dowiecie się komu zawdzięcza sukces wyborczy pan Janusz Palikot i jego menażeria...
Przecież PREZES wyraził się już wystarczająco jasno. Palikot dostał się do sejmu dzięki głosom marginesu społecznego, tego najgorszego.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: Sun Tzu »

To fascynujące, że wszystko kojarzy Ci się albo z Kościołem katolickim albo panem Jarosławem Kaczyńskim ale to jest wątek o telewizji TVN a nie o Twoich fobiach. Jak koniecznie chcesz o sobie i swoich kompleksach porozmawiać to załóż osobny wątek a nie zanudzaj swoim kompleksami wszystkich forumowiczów...
ODPOWIEDZ