TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polaków

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: antykieckowy »

Mnie wszystko kojarzy się z Krk a tobie z Palikotem :] Bez nerwów, to tylko forum.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6276
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: Sun Tzu »

Wątek - tak dla przypomnienia - jest o TVN i wpływie tej stacji na życie polityczne. To trudny temat, więc skup się nad odpowiedzią...
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: Drapichrust »

A jaka telewizja nie jest opiniotwórcza. Każda telewizja prywatna będzie realizować czyjeś cele. A i żadna telewizja, która opiera swój byt na datkach reklamodawców nie można nazwać niezależną telewizją. najlepiej ograniczyć oglądanie do minimum. Ja tak zrobiłem, dla mnie TV może nie istnieć. Mam więcej czasu:) Polecam!
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: loginspl »

kocham tvn za top model no i za dzoane :) :serce:
Awatar użytkownika
slaveq71
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 7 lipca 2010, 19:27

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: slaveq71 »

TVN kocham za Marcina Prokopa-ten gość wymiata wszystkich i kropka.
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: aleczka »

dzisiaj oglądając DDTVN byłam świadkiem jak p pieńkowska i p węglarczyk nabijali się z "prezesa" moim zdaniem było to nie na miejscu- ja też nie jestem jego zwolenniczką ale za tuskiem też nie przepadam-- sądzę że tak można sobie rozmawiać po za anteną każdy ma prawo do swojego zdania ale prezenterzy powinni być chociaż trochę obiektywni.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: lato »

...sądzę że tak można sobie rozmawiać po za anteną każdy ma prawo do swojego zdania ale prezenterzy powinni być chociaż trochę obiektywni....to jest telewizja prywatna waltera,i zatrudnieni dziennikarze informują o rzeczywistości w taki sposób jak tego chce i widzi ją właściciel,który im płaci a nie w taki jak chcieli by widzowie.KTO MA MEDIA TEN MA WŁADZĘ.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: dragoness »

aleczka pisze:dzisiaj oglądając DDTVN byłam świadkiem jak p pieńkowska i p węglarczyk nabijali się z "prezesa" moim zdaniem było to nie na miejscu- ja też nie jestem jego zwolenniczką ale za tuskiem też nie przepadam-- sądzę że tak można sobie rozmawiać po za anteną każdy ma prawo do swojego zdania ale prezenterzy powinni być chociaż trochę obiektywni.
To już nie jest kwestia obiektywizmu, ale kultury chyba.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polak

Post autor: CYNGIEL »

aleczka pisze:dzisiaj oglądając DDTVN byłam świadkiem jak p pieńkowska i p węglarczyk nabijali się z "prezesa" moim zdaniem było to nie na miejscu- ja też nie jestem jego zwolenniczką ale za tuskiem też nie przepadam-- sądzę że tak można sobie rozmawiać po za anteną każdy ma prawo do swojego zdania ale prezenterzy powinni być chociaż trochę obiektywni.
Chociaż nabijali się z "prezesa",to nie upoważnia do pisania ich nazwisk z małej litery. ;)
j-23
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 20 lipca 2011, 08:09

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polaków

Post autor: j-23 »

Wniosek o odebranie koncesji telewizyjnej stacją TVN i TVN 24 w związku z nieprawidłowościami z ich funkcjonowaniu....https://www.petycjeonline.com/petycja_o ... vn_i_tvn24
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polaków

Post autor: Mosznicki »

Niepodpisane :D


„stacją”... I wszystko jasne. :ok:

PS A jakie te nieprawidłowości? Nieuleganie naciskom, niesprzyjanie władzy i rzetelność?
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polaków

Post autor: dragoness »

j-23 pisze: 25 kwietnia 2020, 19:09 Wniosek o odebranie koncesji telewizyjnej stacją TVN i TVN 24 w związku z nieprawidłowościami z ich funkcjonowaniu....https://www.petycjeonline.com/petycja_o ... vn_i_tvn24
A do pani ambasador USA też wyślecie? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
j-23
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 20 lipca 2011, 08:09

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polaków

Post autor: j-23 »

Stacja TVN szkodzi Polsce, stosuje podwójne standardy. Przekazy są pełne kłamstw i oszczerstw, zwłaszcza skierowanych do polityków partii rządzącej.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18363
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polaków

Post autor: dragoness »

j-23 pisze: 25 kwietnia 2020, 19:41 Stacja TVN szkodzi Polsce, stosuje podwójne standardy. Przekazy są pełne kłamstw i oszczerstw, zwłaszcza skierowanych do polityków partii rządzącej.
Stacja TVP szkodzi Polsce, stosuje podwójne standardy. Przekazy są pełne kłamstw i oszczerstw, zwłaszcza skierowanych do polityków partii opozycyjnych.
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9458
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: TVN - Tele-Vizja Nienawidzona coraz bardziej przez polaków

Post autor: Mosznicki »

dragoness pisze: 25 kwietnia 2020, 19:44 Stacja TVP szkodzi Polsce, stosuje podwójne standardy. Przekazy są pełne kłamstw i oszczerstw, zwłaszcza skierowanych do polityków partii opozycyjnych.
I to akurat łatwo udowodnić.
ODPOWIEDZ