Poród w szpitalu jasielskim???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: domikresko »

Panie! Urodzić to jest :rotfl: pikuś , zrobić to jest ;) sztuka!
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: mila »

sa dwa sposoby- narkoza albo zastrzyk i wtedy jestes swiadoma, z sali mojej 3na 5 dziewczyn bylo pytanych co wybieraja, ja osobiscie nie, podejerzewam ze z dwoch powodow- albo dlatego ze tak sie darlam po ponad 20h rodzenia (czytaj: klnelam juz na wszystkich i chceli w koncu zebym sie juz zamknela) albo bylam tak roztrzesiona przez skurcze co sekunde, ze nie utrzymaliby mnie w bezruchu- co jest neizbedne przy zastrzyku...wiec od razy przytkali mi cos do buzi i odplynelam... co do meza, to wpadl od razu jak mnie przywiezli, ale za wielka prosba mojej mamy, bo laske robili, ze jeszcze sie do konca nei wybudzilam, ale dzieciatka nam nie przyniesli- ja generalnei nie wiedzialam jeszcze o co chodzi, bo faktycznie bylam polprzytomna, wiec nawet nie myslalam o tym , zeby poprosic, ale obserwujac kolejne dni podobne obrazki ze znajomymi pielegniarek, to same oferowaly ze przyniosa dziecko i maz mogl sobei stac i foty robic.. mojego wygonili po 5 minutach, a na drugi dzien (bo to byl wieczor),jak juz mnie pionowali, to mimo lez i placzu, ze nie dojde do korytarza, ryja na mnie wydarly i powiedzialy ze jak nie dojde, to maz nie zobacy dziecka... wiec doszlam i do dzis sie moj smieje ze moja minna byla bezcenna, jak szlam ten dluuuuugi korytarz- z jedej str radosc, ze mui wioze dzidka, a z drugiej wkur... na idaca obok pielegniere... takze wszystko zalezy na kogo trafisz..., najlepiej, by maz sie domagal wszystkiego...
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: kasiuńcia »

domikresko pisze:Panie! Urodzić to jest :rotfl: pikuś , zrobić to jest ;) sztuka!
No chyba odwrotnie Proszę Pana ( jestem pewna, że autor tego posta to mężczyzna ;) )
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: domikresko »

kasiuńcia pisze:
domikresko pisze:Panie! Urodzić to jest :rotfl: pikuś , zrobić to jest ;) sztuka!
No chyba odwrotnie Proszę Pana ( jestem pewna, że autor tego posta to mężczyzna ;) )
Oj nie kobieto nie masz ;) racji.Wiesz ile trzeba się o "dziubać" :rotfl: a potu ile trzeba wylać. :D
alli
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 grudnia 2011, 21:59

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: alli »

męski punkt widzenia ....
blondi366
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 24
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 19:59

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: blondi366 »

witam wszystkich serdecznie mieszkam wjasle od niedawna i mialam zamiar rodzic w waszym szpitalu mojego drugiego dzidzia ale po tym co tu przeczytalam to wole rodzic u siebie w debicy tam sa wszyscy ok mile polozne i doktorzy synka rodzilam przy muzyce polozna przychodzila co chwile i mnie pytala czy wszystko ok i badala daly mi pilke a co do tego maz byl przy porodzie i nie music zadnych zaswiadczen ze szkoly rodzenia lekarz powiedzial ze jak chce to maz mozesz byc przy mnie i byl po porodzie kazaly mi sobie zjesc i zrobily mi herbate dzidiusia dostalam dopiero o 6 rano bo nie chcialy mi go dawac w nocy
Awatar użytkownika
Laura Diaz
VIP
VIP
Posty: 500
Rejestracja: 10 października 2007, 11:45
Lokalizacja: Jasło

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Laura Diaz »

blondi366 pisze:witam wszystkich serdecznie mieszkam wjasle od niedawna i mialam zamiar rodzic w waszym szpitalu mojego drugiego dzidzia ale po tym co tu przeczytalam to wole rodzic u siebie w debicy tam sa wszyscy ok mile polozne i doktorzy synka rodzilam przy muzyce polozna przychodzila co chwile i mnie pytala czy wszystko ok i badala daly mi pilke a co do tego maz byl przy porodzie i nie music zadnych zaswiadczen ze szkoly rodzenia lekarz powiedzial ze jak chce to maz mozesz byc przy mnie i byl po porodzie kazaly mi sobie zjesc i zrobily mi herbate dzidiusia dostalam dopiero o 6 rano bo nie chcialy mi go dawac w nocy
No to powodzenia :P
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: mila »

blondi366 pisze:witam wszystkich serdecznie mieszkam wjasle od niedawna i mialam zamiar rodzic w waszym szpitalu mojego drugiego dzidzia ale po tym co tu przeczytalam to wole rodzic u siebie w debicy tam sa wszyscy ok mile polozne i doktorzy synka rodzilam przy muzyce polozna przychodzila co chwile i mnie pytala czy wszystko ok i badala daly mi pilke a co do tego maz byl przy porodzie i nie music zadnych zaswiadczen ze szkoly rodzenia lekarz powiedzial ze jak chce to maz mozesz byc przy mnie i byl po porodzie kazaly mi sobie zjesc i zrobily mi herbate dzidiusia dostalam dopiero o 6 rano bo nie chcialy mi go dawac w nocy
slusznie!
aguska
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 lipca 2009, 20:27

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: aguska »

ehh niedługo dowiem się i ja, jaka panuje atmosfera na porodówce. Zastanawia mnie tylko jedno, czy teraz także trzeba miec zaświadczenie do porodu rodzinnego, czy minęła już ta głupota????
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: ewela1591 »

I ja również niedługo się przekonam jak to jest w tym naszym jasielskim szpitalu... Podobno trzeba mieć ale najlepiej się dowiedzieć u źródła:)
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Anuskaaa18 »

aguska pisze:ehh niedługo dowiem się i ja, jaka panuje atmosfera na porodówce. Zastanawia mnie tylko jedno, czy teraz także trzeba miec zaświadczenie do porodu rodzinnego, czy minęła już ta głupota????
Niestety nie minęła :zakrecony: Dwa tygodnie temu się kontaktowałam z położną w tej sprawie.
Strasznie to jest irytujące, bo my bardzo chcielismy rodzic razem, a niestety moj facet ze względu na prace nie miał najmniejszej możliwości uczestniczenia w szkole rodzenia, no chyba zeby tygodniami siedział na urlopie, ale skąd wtedy kasę wziąć na wyprawkę?
Ehh.. Ostatecznie i tak nam się problem rozwiązał, bo będę miec cc..
A jeśli będziesz rodzić wcześniej niż w marcu to bardzo proszę o podzielenia się "wrażeniami" w wolnej chwili ;)
Życzę powodzenia i dużo zdrówka!
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: natali »

Dziewczyny powiem tak miałam tą przyjemność być na porodówce miesiąc temu i cóż wrażenia są różne od pozytywnych po negatywne, zależy to od zmiany pielęgniarek, większość tych nie miłych, nie poruszając tematu o pielęgniarkach z noworodków, z nimi lepiej nie zaczynać, wystrzegać się czarnej z kucem :wsciekly: taka jest. Jedzenie Bleeeeee ale jak się jest na głodzie idzie wszystko przeżyć. Ale sama akcja porodu jest katastrofą - dzieję się to za szybko wymagają od Ciebie zbyt dużo a w tych nerwach ie jest się w stanie nad tym zapanować, jedna pielęgniarka mówi zrób tak inna inaczej i szum w głowie pomimo bólów, skurczów masakra POWODZENIA DLA PRZYSZŁYCH RODZĄCYCH :super: !!!
aguska
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 26 lipca 2009, 20:27

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: aguska »

Anuskaaa18 pisze: Niestety nie minęła :zakrecony: Dwa tygodnie temu się kontaktowałam z położną w tej sprawie.
Strasznie to jest irytujące, bo my bardzo chcielismy rodzic razem, a niestety moj facet ze względu na prace nie miał najmniejszej możliwości uczestniczenia w szkole rodzenia, no chyba zeby tygodniami siedział na urlopie, ale skąd wtedy kasę wziąć na wyprawkę?
Ehh.. Ostatecznie i tak nam się problem rozwiązał, bo będę miec cc..
A jeśli będziesz rodzić wcześniej niż w marcu to bardzo proszę o podzielenia się "wrażeniami" w wolnej chwili ;)
Życzę powodzenia i dużo zdrówka!
no to lipa z tym zaświadczeniem jest:(
termin mam za tydzień wyznaczony więc jeśli nie zapomnę napiszę jak mi poszło...
ewela1591
Ekspert
Ekspert
Posty: 87
Rejestracja: 17 marca 2009, 16:10
Lokalizacja: Jasło

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: ewela1591 »

aguska to Ty wcześniej nieco niż ja się przekonasz:) W piątek będzie 39 tydzień a ja już bym chciała urodzić:)
Anuskaaa18 a Ty na kiedy masz termin??
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Poród w szpitalu jasielskim???

Post autor: Anuskaaa18 »

ewela1591 pisze:aguska to Ty wcześniej nieco niż ja się przekonasz:) W piątek będzie 39 tydzień a ja już bym chciała urodzić:)
Anuskaaa18 a Ty na kiedy masz termin??
To Wy już Dziewczyny na ostatniej prostej widze :P Zazdroszczę Wam, bo pomimo że jestem dopiero w 32 tygodniu to już czuję się strasznie ociężała i ciężko mi normalnie funkcjonować. Termin z OM mam na 21 marca, ale z racji że będę mieć cc to pewno cos wcześniej sie mi uda rozwiązać :)
ODPOWIEDZ