Ile kasy na bierzmowanie?

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
dragon
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 202
Rejestracja: 19 lutego 2010, 22:29

Re: Ile kasy na bierzmowanie?

Post autor: dragon »

piotrek pisze:Kler to jedyna instytucja w POlsce która może brać nieopodatkowaną kasę w kopercie i NIKT (policja, Urząd Skarbowy) nie ma do tego uwag. Chory kraj
Przeczytaj o czym temat, a potem pisz ... Strasznie rajcują Cię tematy, gdzie można obsmarować księży, ale ten wątek nie ten temat. Myślę, że w wątku "Ksiądz po kolędzie" napisałeś już wszystko co myślisz, więc nie musisz się już wysilać. Zainteresowanych lepiej odesłać tam, a Ty nie nabijaj sobie licznika ilości napisanych postów - powtarzasz się bezsensownie!
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: Ile kasy na bierzmowanie?

Post autor: pipi86 »

pieniądze na bierzmowanie? ;-o ja kilka lat temu dostałam książkę autorstwa JP II i tyyyle
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Ile kasy na bierzmowanie?

Post autor: marzenka24 »

Kasa? :szok:

ja nic nie dostałam i moi znajomi też nic nie dostawali. Fakt, było to kilka dobrych lat temu ale.... bez przesady.... ewentualnie jeśli chcecie komuś coś kupić to proponuje jakiś słownik albo coś przydatne do szkoły... dużo nie kosztuje a zawsze coś...
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Ile kasy na bierzmowanie?

Post autor: piotrek »

dragon pisze:
piotrek pisze:Kler to jedyna instytucja w POlsce która może brać nieopodatkowaną kasę w kopercie i NIKT (policja, Urząd Skarbowy) nie ma do tego uwag. Chory kraj
Przeczytaj o czym temat, a potem pisz ... Strasznie rajcują Cię tematy, gdzie można obsmarować księży, ale ten wątek nie ten temat. Myślę, że w wątku "Ksiądz po kolędzie" napisałeś już wszystko co myślisz, więc nie musisz się już wysilać. Zainteresowanych lepiej odesłać tam, a Ty nie nabijaj sobie licznika ilości napisanych postów - powtarzasz się bezsensownie!
Dziękuję za kulturalną odpowiedź :) nie nabijam sobie jakichś tam liczników - jedynie czasem punkty jako kierowca. Ale grzecznie zapytam co masz do tego mojego posta? jest tam jakaś nieprawda? Piszę co myślę ja, i większość Polaków - jeśli coś w powyższym cytowanym zdaniu jest nie tak, to proszę napisz. POzdrawiam.

Ponadto piszę na temat "ile kasy na bierzmowanie" i o pieniądzach w kopertach dla kleru. I to jest nie na temat?. Proszę, nie ubliżaj swojej inteligencji gdy takie coś piszesz. Każdy xiądz powinien dostać jakiś cenny podarunek, myślę że spokojnie to może być jakiś święty obrazek jaki ostatnio zostawił po kolędzie :rotfl:
ODPOWIEDZ