Czy faceci myślą o swoich byłych??

Jak w tytule, nic dodać nic ująć :]
korina

Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: korina »

Hej. Zastanawiam się czy mężczyźni myślą, wspominają o swoich byłych dziewczynach? Lub o dobrych koleżankach, z którymi zawsze było fajnie, ale na koleżeństwie zostało i kontakt się po jakimś czasie urwał, tak po prostu.
Znam takich, którzy o tym nie myślą, nie wracają do tego, mimo że rozstali się w zgodzie, bez ciężkich słów.
Zapraszam wszystkich do dyskusji :)
Żużel
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 8 marca 2012, 18:43
Lokalizacja: Szczecin/Zaragoza- na emigracji :)

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Żużel »

Bez wyjątku. Nie przyznają się może ale myślą. Pierwsza miłość to taka, dla której facet rzuciłby wszystko nawet po 20 latach
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: oth »

Zwłaszcza żonę po 20 latach małżeństwa :rotfl:

A tak serio to często myślę o swojej pierwszej dziewczynie, w ten sam sposób w który archeolog myśli o swojej pierwszej jaskini którą dotknął ale nie weszedł
Żużel
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 8 marca 2012, 18:43
Lokalizacja: Szczecin/Zaragoza- na emigracji :)

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Żużel »

oth pisze:Zwłaszcza żonę po 20 latach małżeństwa :rotfl:

A tak serio to często myślę o swojej pierwszej dziewczynie, w ten sam sposób w który archeolog myśli o swojej pierwszej jaskini którą dotknął ale nie weszedł
Oczywiście miało znaczyć rzuciłby gdyby mógł.

A co do drugiej częsci Twojego posta- idealnie opisane
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Łysy »

Osobiście zdarza mi się pomyśleć o byłych i czasem wspomnieć coś na ich temat. Więc uważam , że więkoszość facetów czasem pomyśli o swoich byłych , chyba , że rozstali się w nienawiści. W końcu kiedyś z Nimi byliśmy i spędziliśmy miłe chwile.

PS: Pewnie się zastanawiasz korina czy twój były o Tobie myśli? :oczami:
gumis138
Guru
Guru
Posty: 151
Rejestracja: 9 września 2011, 11:23

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: gumis138 »

Ja cały czas myślę o mojej pierwej miłości bo ta "pierwsza miłość" niedługo zostanie moją żoną :ok:
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: nitro »

Raczej każdemu facetowi zdarza się myśleć o byłych kobietach niewiem jak dziewczyną....?? ja czasem pomyśle ;)
Mysia84
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 4 lipca 2011, 10:12

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Mysia84 »

Moim zdaniem jest tak samo w drugą stronę... tylko mężczyźni rzadziej się do tego przyznają przed swoimi obecnymi partnerkami...

Pozdrawiam wszystkich swoich byłych ;)
korina

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: korina »

--> Łysy: pytam raczej dlatego, czy mój obecny myśli o swoich byłych:):) twierdzi, że nigdy mu się nie zdarzyło od kiedy jest ze mną.. :) więc pytam z czystej ciekawości ;)
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Tenshi »

Hmm, a po co go o to w ogóle pytasz? :hyhy:
Jeśli pytasz "Kochanie, a myślisz o swojej byłej", to możesz być pewna, że właśnie o którejś z nich pomyślał. Sama niechcący, bo niechcący, ale go do tego "prowokujesz".
Poza tym, to przecież nic złego jeśli pomyśli, co u niej, jak żyje... Kiedyś była/były to najważniejsza/e kobieta/y w jego życiu i nie ma się o co gniewać, czy strzelać fochy z pancernikiem, czy przytupem, jak robi to większość dziewczyn, ważne, że jest z Tobą i patrz przed siebie, a nie za siebie :) Teraz ma Ciebie i to Ty jesteś dla niego najważniejsza.

Buziak! :serce:
Awatar użytkownika
demon666
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 12:07

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: demon666 »

A ja powiem że myślę czasem o swojej byłej :) bo do dziś twierdzę że jest to super dziewczyna :) złego słowa o niej nie powiem :) niestety w życiu różnie bywa i nie zawsze można być razem :) jak bym miał wymienić dziewczyny które najbardziej szanuje i lubię była by na pewno w czołówce :)
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: nitro »

Ja akurat swoją uważam za ostatnią sz...te :) ale i tak się zdarza , że pomyśle o niej lepiej, chociaż raczej na to nie zasługuje ;) a co do autorki to właśnie nie rób wyrzutów i nie pokazuj zazdrości bo potem będą problemy.... A jak jest z Tobą to widocznie chce :hyhy:
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: Grunwald »

Ja uwżam że wszystko zalezy od tego jakie to rozstanie bylo i w jaki spoósb się ta byla zachowała ..
"Wspomienie nigdy nie zginie tak jak wpsomnienie po pierwszej dziewczynie " - cos w tym jednak jest.
A tutaj mozna porównac to do kobiet one tez wspominaja do konca zycia tego 1 z którym no :P
bizon
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 27 lutego 2012, 07:38

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: bizon »

Myślą gdy idą płacić alimenty. ;)
Awatar użytkownika
aff
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 204
Rejestracja: 24 maja 2010, 21:10

Re: Czy faceci myślą o swoich byłych??

Post autor: aff »

korina pisze:Hej. Zastanawiam się czy mężczyźni myślą, wspominają o swoich byłych dziewczynach?
W ogóle nie myślę o byłych.
ODPOWIEDZ