Bieganie czas zacząć

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
dfbhd
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 marca 2012, 18:24

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: dfbhd »

Ja biegam trasa oś Rafineryjne - most gądki płytami obok wału wychodzi 5,5km w obie strony, trasa rewelacyjna na początek.
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: mała111 »

oth pisze:Hmm nie wiem czy grupowe bieganie jest dobrym pomysłem. Każdy ma swoją kondycję, tempo, ilość odpoczynków etc.
Nie ma nic bardziej demotywującego jak oglądać kogoś plecy, jak robią sie coraz mniejsze i znikają za horyzontem hahaa. A taki scenariusz z moimi 105kg jest bardzo oczywisty
:rotfl: nie martw sie u mnie kondycja też :dobani: i najchętniej bym robiła przerwy przegryzając batonikiem dlatego proponuje na początek szybszy spacer w zasadzie chciała bym zrzucic kilka kg. przy okazji :wstyd: po zimie przybyło fałdek :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: dragoness »

Bieganie to nie dla mnie, raczej. Ja poczekam na lepszą pogodę i wyciągne kijki, a poza tym trzy razy w tygodniu zumba.
Tenshi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 337
Rejestracja: 9 lutego 2012, 13:37

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: Tenshi »

Tak, zumba!!! Świetna jest :)
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: oth »

mała111 pisze:
oth pisze:Hmm nie wiem czy grupowe bieganie jest dobrym pomysłem. Każdy ma swoją kondycję, tempo, ilość odpoczynków etc.
Nie ma nic bardziej demotywującego jak oglądać kogoś plecy, jak robią sie coraz mniejsze i znikają za horyzontem hahaa. A taki scenariusz z moimi 105kg jest bardzo oczywisty
:rotfl: nie martw sie u mnie kondycja też :dobani: i najchętniej bym robiła przerwy przegryzając batonikiem dlatego proponuje na początek szybszy spacer w zasadzie chciała bym zrzucic kilka kg. przy okazji :wstyd: po zimie przybyło fałdek :D
Kondycja u mnie dośc dobra, bo ćwiczę 4 razy w tygodniu z odważnikami, ale dużo wolneij biegam niż 60 kilowy człowiek:)
I bardzo przeklinam po 20 minutach :rotfl:

C o to jest zumba do cholery, w ostatnich dniach słyszę to wszędzie a wcześniej wogóle!
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: mała111 »

oth pisze: Kondycja u mnie dośc dobra, bo ćwiczę 4 razy w tygodniu z odważnikami, ale dużo wolneij biegam niż 60 kilowy człowiek:)
I bardzo przeklinam po 20 minutach :rotfl:!
Ja również ćwiczę codziennie w domciu,ale z tym przeklinaniem to może być problem :padam: chociaż znam już języki obce to mogę się i łaciny nauczyc aczkolwiek nie jest mi obca :padam: myślę że więcej kalorii spaliłabym śmiejąc się niż biegnąc :rotfl:

P.S a tak na marginesie Twój post o plecach zmniejszających się aż w końcu zamieniających w czarna kropkę znikającą za horyzontem rozbawił mnie do łez już to widzę oczyma wyobraźni :super: w tym tygodniu "quote of the week " :D
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: edaa10 »

dfbhd pisze:Ja biegam trasa oś Rafineryjne - most gądki płytami obok wału wychodzi 5,5km w obie strony, trasa rewelacyjna na początek.
aż się łezka w oku kręci :P też tak zaczynałam! ;) a teraz, już na studiach, śmigam po Błoniach. Wszystkim biegaczom życzę pary w nogach i wiatru w plecy :D
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18361
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: dragoness »

C o to jest zumba do cholery, w ostatnich dniach słyszę to wszędzie a wcześniej wogóle!
Aerobic z elementami tańców latynoamerykańskich. Daje w kość!
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: obiektywnyObserwator »

mała111 pisze:
obiektywnyObserwator pisze:A z chęcią bym się tam jeszcze przebiegł i zobaczył któż to "mala111" co tak ze mną często na forum dyskutuje :hyhy:
:super:
Właśnie dlatego proponuje zorganizowanie większej grupy bez przedstawiania się nickami z forum :D by byc nadal wielką zagadką dla Obiektywnego obserwatora :padam: a pozatym ciekawość to pierwszy stopień do piekła a przecież w nie wierzysz :rotfl: czyż nie??? aż tak Cię zaintrygowałam??? to całkiem jak Twoje obiektywne wypowiedzi mnie :D ale Twój upadek z fotela powalił by mnie zapewne na kolana :padam:
Też bym wolał niektórych jednak nie poznawać z imienia i nazwiska, a nóż byśmy się jeszcze z kimś pobili odnośnie odmiennych poglądów :hyhy:
O jakim upadku z fotela mówisz bo coś nie łapie? :P
A biegać to i tak wole sam, a to dlatego, że nie muszę się do nikogo dostosowywać. Chodzi mi o tempo biegania, jedni wolniej drudzy szybciej
a ja wole swoim tempem. No i jak biegam to jakoś nie lubię rozmawiać, wolę przyrody w lecie słuchać, ewentualnie odtwarzacza mp3 ;)
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: mała111 »

obiektywnyObserwator pisze:
mała111 pisze:
obiektywnyObserwator pisze:A z chęcią bym się tam jeszcze przebiegł i zobaczył któż to "mala111" co tak ze mną często na forum dyskutuje :hyhy:
:super:
Właśnie dlatego proponuje zorganizowanie większej grupy bez przedstawiania się nickami z forum :D by byc nadal wielką zagadką dla Obiektywnego obserwatora :padam: a pozatym ciekawość to pierwszy stopień do piekła a przecież w nie wierzysz :rotfl: czyż nie??? aż tak Cię zaintrygowałam??? to całkiem jak Twoje obiektywne wypowiedzi mnie :D ale Twój upadek z fotela powalił by mnie zapewne na kolana :padam:
Też bym wolał niektórych jednak nie poznawać z imienia i nazwiska, a nóż byśmy się jeszcze z kimś pobili odnośnie odmiennych poglądów :hyhy:
O jakim upadku z fotela mówisz bo coś nie łapie? :P
A biegać to i tak wole sam, a to dlatego, że nie muszę się do nikogo dostosowywać. Chodzi mi o tempo biegania, jedni wolniej drudzy szybciej
a ja wole swoim tempem. No i jak biegam to jakoś nie lubię rozmawiać, wolę przyrody w lecie słuchać, ewentualnie odtwarzacza mp3 ;)
obiektywny obserwatorze mówisz masz :padam:
obiektywnyObserwator pisze: Jesteś dajmy na to z Nowego Jorku z tak oświeconej rodziny, że postanowili dać Ci wolną wolę czy przyjmiesz jakąś wiarę czy nie?
I z tej okazji, wybierając ateizm, przyjechałaś tutaj oświecać nas w jasielskim grajdołku?
Nie rozśmieszaj mnie bo spadnę z fotela, proszę..
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: obiektywnyObserwator »

aaa już wszystko wiem, dziękuję za przypomnienie :padam:
A myślałem, że w miarę kojarzę swoje posty, co to będzie jak ich z tysiak naprodukuje :szok:
Tylko że na bieganie fotela bym nie zabrał, więc możesz po wałach biegać spokojnie.
A na kolana to uważaj bo jak wpadniesz w jakąś dziurę to wtedy faktycznie możesz na nie paść ;)
mała111
VIP
VIP
Posty: 532
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:23

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: mała111 »

więc jak obiektywny obserwatorzez tym bieganiem :hyhy: oczywiście grupowym by mała111 nadal była dla Ciebie wieeelką zagadką :rotfl:
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: obiektywnyObserwator »

Bieganie jak najbardziej.
Ale już widzę te tłumy z forum, które umawiają się na wały i na wspólne bieganie.
Dlatego pewnie dalej będę sam swoim tempem po lasach i polach biegał :hyhy:
kurczebalde
Guru
Guru
Posty: 145
Rejestracja: 14 maja 2011, 19:17

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: kurczebalde »

Ja też chętnie bym pobiegała. Podajcie miejsce i godzinę, a stawię się. No i datę oczywiście. :super:
Pauliś22
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 9 marca 2012, 15:44

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: Pauliś22 »

Ja na grupowe bieganie raczej się nie piszę :) tak jak wcześniej zostało zauważone, prędzej na moim etapie bym się zdemotywowała Waszymi plecami ;p hehehe. Biegam sobie, co prawda jeszcze nie regularnie, ale przynajmniej 3 razy w tygodniu i jest na razie ok. Czytam dużo o tej tematyce i staram się robić to z głową, dzięki za rady. Swoją drogą, ciekawa dyskusja się rozwinęła ;) Pozdrawiam
ODPOWIEDZ