peeling kawitacyjny

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
greta25
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 4 kwietnia 2012, 16:42

peeling kawitacyjny

Post autor: greta25 »

Witam,w najbliższym czasie planuje wizyte w salonie kosmetycznym,chodzi mi o peeling kawitacyjny dziewczyny napiszcie mi jakie są ceny w Jaśle i czy warto w taki zabieg zainwestować.Pozdrawiam :)
natali
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 11 maja 2011, 16:36

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: natali »

warto warto...
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: ananasek »

Też nurtuje mnie to pytanie ;)
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: sebastiano19 »

dziewczny 3lata pracowalam w salonie kosmetycznym-peeling kawitacyjny to PIC NA WODE!!!!!!!! Pojezdzi Wam Kosmetyczka 10-15min po twarzy MEGA PIEKNIE WYGLADAJACYM URZADZENIEM..pokituje jak to zajebiscie dziala..nastepnie nalozy na twarz 'ZWIEKSZAJACE EFEKT'(taaaaa!)maseczki (kupione w sklepie kosmetycznym za rogiem) i wyjdziedzie w poczuciu jak to macie odswiezona cere... NIC BARDZIEN MYLNEGO,peeling ten NIE PRZYNOSI zadnych 'namacalnych'efektow-jedynie ZLUDZENIE i poczucie komfortu,ze 'bylo sie u kosmetyczki'..SZKODA KASY!!!kupcie sobie zwykly peeling gruboziarnisty w drogerii i efekt bedzie taki sam (jesli nie lepszy)..pozdr.!
kasiek0011
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 28 października 2011, 08:20

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: kasiek0011 »

sebastiano19 pisze:dziewczny 3lata pracowalam w salonie kosmetycznym-peeling kawitacyjny to PIC NA WODE!!!!!!!! Pojezdzi Wam Kosmetyczka 10-15min po twarzy MEGA PIEKNIE WYGLADAJACYM URZADZENIEM..pokituje jak to zajebiscie dziala..nastepnie nalozy na twarz 'ZWIEKSZAJACE EFEKT'(taaaaa!)maseczki (kupione w sklepie kosmetycznym za rogiem) i wyjdziedzie w poczuciu jak to macie odswiezona cere... NIC BARDZIEN MYLNEGO,peeling ten NIE PRZYNOSI zadnych 'namacalnych'efektow-jedynie ZLUDZENIE i poczucie komfortu,ze 'bylo sie u kosmetyczki'..SZKODA KASY!!!kupcie sobie zwykly peeling gruboziarnisty w drogerii i efekt bedzie taki sam (jesli nie lepszy)..pozdr.!
Aż samo ciśnie się na usta- w jakim salonie Ty pracowałaś, że używałaś maseczek ze sklepu za rogiem :mur:

Oczywiście, jeśli peeling kawitacyjny wykonany jest nieumiejętnie, do tego używa się produktów o jakich piszesz, to efektów nie będzie żadnych. Sprawa jest prosta.

Znam się na tym i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że naprawdę warto, pod warunkiem, że zabieg wykonany będzie rzetelnie, przez osobę odpowiedzialną i przy użyciu dobrej jakości kosmetyków.
Pozdrawiam
impreska_:)
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 4 kwietnia 2012, 20:48

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: impreska_:) »

Ja byłam niedawno 2 razy, efekty są zauważalne, choć jeszcze cera nie jest jeszcze całkowicie wyczyszczona.
Wybieram się trzeci raz i myślę, że po 3 wizycie powinno już być ok. Jak najbardziej polecam.
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: mila »

kasiek0011 pisze:
sebastiano19 pisze:dziewczny 3lata pracowalam w salonie kosmetycznym-peeling kawitacyjny to PIC NA WODE!!!!!!!! Pojezdzi Wam Kosmetyczka 10-15min po twarzy MEGA PIEKNIE WYGLADAJACYM URZADZENIEM..pokituje jak to zajebiscie dziala..nastepnie nalozy na twarz 'ZWIEKSZAJACE EFEKT'(taaaaa!)maseczki (kupione w sklepie kosmetycznym za rogiem) i wyjdziedzie w poczuciu jak to macie odswiezona cere... NIC BARDZIEN MYLNEGO,peeling ten NIE PRZYNOSI zadnych 'namacalnych'efektow-jedynie ZLUDZENIE i poczucie komfortu,ze 'bylo sie u kosmetyczki'..SZKODA KASY!!!kupcie sobie zwykly peeling gruboziarnisty w drogerii i efekt bedzie taki sam (jesli nie lepszy)..pozdr.!
Aż samo ciśnie się na usta- w jakim salonie Ty pracowałaś, że używałaś maseczek ze sklepu za rogiem :mur:
Podejrzewam, ze KAZDY JEDEN salon w Jasle stosuje te praktyki:) Nie ma co sie napinac, ludzi oszukuja na kazdym kroku:)
kasiek0011
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 28 października 2011, 08:20

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: kasiek0011 »

mila pisze:
kasiek0011 pisze:
sebastiano19 pisze:dziewczny 3lata pracowalam w salonie kosmetycznym-peeling kawitacyjny to PIC NA WODE!!!!!!!! Pojezdzi Wam Kosmetyczka 10-15min po twarzy MEGA PIEKNIE WYGLADAJACYM URZADZENIEM..pokituje jak to zajebiscie dziala..nastepnie nalozy na twarz 'ZWIEKSZAJACE EFEKT'(taaaaa!)maseczki (kupione w sklepie kosmetycznym za rogiem) i wyjdziedzie w poczuciu jak to macie odswiezona cere... NIC BARDZIEN MYLNEGO,peeling ten NIE PRZYNOSI zadnych 'namacalnych'efektow-jedynie ZLUDZENIE i poczucie komfortu,ze 'bylo sie u kosmetyczki'..SZKODA KASY!!!kupcie sobie zwykly peeling gruboziarnisty w drogerii i efekt bedzie taki sam (jesli nie lepszy)..pozdr.!
Aż samo ciśnie się na usta- w jakim salonie Ty pracowałaś, że używałaś maseczek ze sklepu za rogiem :mur:
Podejrzewam, ze KAZDY JEDEN salon w Jasle stosuje te praktyki:) Nie ma co sie napinac, ludzi oszukuja na kazdym kroku:)
wiesz, z tym że każdy- to jednak bym nie przesadzała ;) ale większość zdecydowanie wciska kit. Jednak są i takie, które nie robią klienta w bambuko.
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: mila »

No OK, prawie kazdy:) ale niestety na niewiedzy sie najlepiej bogaci...
greta25
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 4 kwietnia 2012, 16:42

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: greta25 »

dziewczyny,podajcie mi cenę i w jakim salonie byłyście,bo chcę mieć porównanie
tweexi25
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 2 stycznia 2014, 20:13

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: tweexi25 »

ja razem z siostrą robiłyśmy w studio Obsesja, ja co prawda robiłam mikrodermabrazje a siostra właśnie peeling, była już 2 razy i jest zadowolona bo ewidentnie są efekty do tego mają promocje cena peelingu 55zł.
marzena90
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 22 listopada 2013, 14:21

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: marzena90 »

M. Shine Studio- peeling kawitacyjny 50 zł z maską algową :)
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: marley »

A jak wyglądała wasza cera po zabiegu ? też miałyście takie zaczerwienione krostki?
Awatar użytkownika
landri101
Guru
Guru
Posty: 196
Rejestracja: 8 stycznia 2009, 23:00

Re: peeling kawitacyjny

Post autor: landri101 »

sam peeling kawitacyjny ma działanie delikatnie złuszczające, jednie kombinacje z innymi metodami daje fajne efekty, peeling ten w moim miejscu pracy wykonuje się przed głównym zabiegiem, żeby zlikwidować barierę skórną i pomóc wchłanianiu kosmetyków. np. peeling + ampułka wprowadzana sonoforezą plus maska i krem, da lepsze dzialanie nawilżające, lub peeling + oczyszcznie manualne plus maski + maska algowa z ampułką + darsonval da fajny zabieg oczyszczający i wyciszające. Ceny mogą być różne, od 30-100zł, warto się dowiedzieć wcześniej po kolei jak wykonywany jest zabieg, gdyż można nazwać coś peelingiem kaw. a właściwie to część składna pełnego zabiegu lub może się okazać, że zapłacimy 100zł a pani 10-15 min przejedzie nam po twarzy urządzeniem i nałoży krem... SAM PEELING wspomaga reszte zabiegu, sam nie da oczekiwanego efektu. Mocniejsza jest mikrodermabrazja, mezoterapia bardziej nas zliftinguje ;)
ODPOWIEDZ