Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: N_ »

3:1 wygrana Czarnych :ok:
Orzeł zremisował z Wisłoka i mamy już 6 punktów przewagi nad Nimi.

W czwartek 3 maja zapraszam na wyjazd do Jarosławia gdzie doping będzie potrzebny Naszym piłkarzom.
Zbiórka na PKP o godz. 12:00
Koszt wyjazdu 30 pln wraz z biletem na stadion
:super:

http://www.youtube.com/watch?v=KN8jAOUN ... tube_gdata
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2012, 18:28 przez N_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Edek_Zawias
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 64
Rejestracja: 2 lipca 2010, 13:17

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: Edek_Zawias »

Awatar użytkownika
PYSIEK
VIP
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 19:09
Lokalizacja: Jaslo/Gdańsk

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: PYSIEK »

I mój typ wszedł 3;1 pękny dzień
Igloopol Dębica Resovia II Rzeszów 0;0
71 pierwsza minuta
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: Procter »

cieszą kolejne 3 pkt...brawo dla Kukusia za brameczke:) dla reszty chłopaków rowniez brawa i chwała dla Sławka Kwieka za swietny występ w bramce i jeszcze kolejna bramka na swoim koncie... w hura optymizm nie popadajmy bo do awansu jeszcze daleka droga bo przed nami 8 kolejek...i bardzo wazne mecze teraz...za tydz z jaroslawiem musi być zwyciestwo Panowie!! a potem leżajsk u NAS... w tym dwumeczu 4 pkt biore w ciemno:) dziekuje Czarni i nie zwalniac tempa:) :piwo:
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: kuba1975 »

niestety resovia wygrala w debicy
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: _WHISKEY_ »

Coś słabo z komentarzami po naprawdę dobrym meczu.
Granie do przodu wreszcie było, pomimo braku naszego najlepszego strzelca - Dawida.
Przede wszystkim i po pierwsze Kukowski za akcję i wykończenie dostaje u mnie 10/10 i wykrzykników w diabły. Przepiękna akcja , stadiony świata. Kukuś rośnij w siłę chłopie bo masz talent żeby rządzić i dzielić nie w buraczance tylko w wyższej lidze !
Po drugie wreszcie miło się oglądało meczyk naszych chłopaków z małym zastrzeżeniem - do momentu strzelenia trzeciej bramki.
Po trzecie - po utracie gola słabo było, ale cel uświęca środki - jak mówią, zwycięzców się nie sądzi.

Panowie i Panie, w przyszłym roku mamy III LIGĘ !!
CZARNI 1910 JASŁO
AMEN
_
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: Tur »

Tur pisze:Zgadzam się z przed mówcą ,a dodać mogę tyle ,że chciałbym aby nasi zagrali ładny mecz.Typuję 3-1. :ok: Może w końcu zobaczymy 2 napastników.
I znow trafiłem idealnie wynik!!!!!!!!!! :super: Zwycięstwo cieszy ,ale gra dalej nie.Nie wiem co trener widzi w grze Chrząszcza i Szopy :rozpacz: to są najsłabsze ogniwa w drużynie.Bramka Kukusia to bajerka :padam: choć później za bardzo uwierzył w siebie i miał kilka głupich strat.
Konkluzja :7 meczów 7 zwycięstw :szok: takiej serii nie pamietam :ok: Smuda niech przyjedzie na konsultacje do Hapa.
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: areo1234 »

a jak mam takie pytanie z innej paki. Czy Gamrat nadal sponsoruje CZARNYCH??? bo widziałem na koszulkach napis Gamrat, a wcześniej był Geosat
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: _WHISKEY_ »

Te wczorajsze koszulki to lepiej wogóle przemilczeć. Jak można taką syfozę wyprodukować, kolor jak na szarfie pogrzebowej. Syf !
balkon
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 1 marca 2012, 07:20

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: balkon »

_WHISKEY_ pisze:Te wczorajsze koszulki to lepiej wogóle przemilczeć. Jak można taką syfozę wyprodukować, kolor jak na szarfie pogrzebowej. Syf !
Pełna zgoda.SYF,SYF i jeszcze raz SYF. :mur:
Gamrat nie sponoruje Czarnych bo ten nowy prezes chytry jest i grosza nie da.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: Diego Forlan »

Proponuje Wam poczytać strone Rzemieślnika i pseudorecenzje po meczu kogoś kto nie miał się nawet odwagi podpisać za wyjątkiem jednej litery.
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: progres »

wynik fajny ale po stracie bramki gdybym przyszedł na mecz to uciekł bym od razu albo zakopał głęboko ze wstydu, Kukuś najlepszy na boisku, nie pierwszy raz zresztą, wkurw... mnie że po strzeleniu bramek wkrada się dekoncentracja, ktoś napisał że do awansu daleka droga a [...] prawda!! tak krótkiej i prostej drogi nie było już dawno więc nie rozdrabniajmy się kur..!!!!Patrzą na godzinę o której ktoś w Piździe dodał recenzje z meczu to chyba na nim nie był albo jest rodziną ze strusiem pędziwiatrem albo trzecia opcja - pijany strasznie
P.S. Pozdrowienia dla Jana Niezbędnego ;)
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: wi610 »

Rzemieślnik:
Wilczyński, Mroczek (55' Nowak),Pokrywka, Pydych, W.Mędrek(55' Lesiak), Zołotar, Mitek, k.Mędrek, Orzech (72' Szewczyk), Łapa. Drozdowicz.
Bramkę zdobył w 56' Nowak
Czarni wygrali wysoko, ale tylko dzięki sędziom,ponieważ wszystkie 3 bramki dla Jasła nie powinny być uznane a naszej przepięknej bramki Drozdowicza z niewiadomych przyczyn sędzia meczu Pan Chmiel Sławomir z Rzeszowa nie uznał.
Pierwszą bramkę Czarni zdobyli z 3 m spalonego (2 zawodników). Przy drugiej sędzia uznał że Wilczyński złapał piłkę za polem karnym( co jest nieprawdą) za co dostał zółtą kartkę i z wolnego Jaślanie zdobyli bramkę. Trzecia to karny z kapelusza,
Szkoda bo zagraliśmy dobry mecz i przegraliśmy zupełnie niezasłużenie. Tak słabego sędziowania dawno nie widzieliśmy na czwartoligowych boiskach.
W naszej drużynie po dłuższej przerwie zobaczyliśmy Jakuba Szewczyka.
Cóż wygrali Czarni .....(ale ci z gwizdkami) a nam pozostaje przygotować się do Przemyśla , gdzie 3 Maja o godzinie 11.00 zagramy z Czuwajem. To pisza na stronie rzemielśnika.O ile wiem to sedzia myslił się w 2 strony :)
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: _WHISKEY_ »

Nie ma się co denerwować na te rzemieślnicze głupoty bo pies z kulawą noga to czyta.
Tak jeszcze wracając do wczorajszego meczu i zachowania trenerzyny Klisiewicza, to nie po raz pierwszy psuje i podgrzewa niepotrzebnie atmosferę. Po raz kolejny ma pretensje po meczu w Jaśle.
Panie Klisiewicz, pora ochłonąć, proponuję wiadro lodu na głowę przed meczami z Czarnymi, chociaż szczerze życzę zmiany klubu, najlepiej na taki, który nie gra z Jasłem bo ewidentnie masz kompleks. Płaczek pan jesteś i dupcia zwyczajna.
Sędzia wczoraj surowy i dobry. Opieprzał w obie strony.
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Czarni 1910 Jasło-Rzemieslnik Pilzno

Post autor: wi610 »

Mi się ten sędzia podobał tak jak wyżej napisał _WHISKEY_ sedzia surowy i dobry.A rzemielśnik poprostu na nas jest za słaby :)
ODPOWIEDZ