Bieganie czas zacząć

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: rjarek »

No pewnie, ważne żeby przebiec, żeby była frajda, żeby się w Jaśle też ta dyscyplina rozwijała.
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: obiektywnyObserwator »

Jak ktoś jedzie lub się wybiera tam biegać to niech się do mnie na prv odezwie.
marynia76
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 11:38

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: marynia76 »

Maraton Gorlice - Wysowa .... hmmmm
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: oth »

witus pisze:oth, a co powiesz na pulsometr triathlon T5K567 bo nie wiem czy wart jest swojej ceny :niepewny:
No bardzo fajny pulsometr, a czy jest warty 420zł? Moim zdaniem lepiej zaoszczedzić z 200zł i kupić np niemiecką Sigmę
http://allegro.pl/pulsometrem-sigma-spo ... 14119.html ,wydaje się że jakością jest bardzo zbliżony, też ma gwarancję, ten Timex lekko cena zawyżona ze względuna firmie chyba. W sumie to i za 100zł można coś solidnego wybrać, ale jak już masz przeznaczone te 4 setki to rozważ te Sigmy.
marynia76
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 11:38

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: marynia76 »

Ja kupiłam taki niemiecki- PULSOMETR PM 62 BEURER. Może mniej znana firma ale to własnie chodzi żeby nie płacić "za nazwę". Koszt ok 300zł.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: julia1978 »

witus pisze:ja jednak mimo wszystko wolałbym coś markowego-sprawdzonego, zawsze przecież można potem zwrócić do naprawy na gwarancję :)
Niemarkowe też mają gwarancję :)
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: obiektywnyObserwator »

Taaak mają???
To idź kup taki na rynku albo w podobnym miejscu, a jak się zepsuje to wróć go potem
producentowi :mur: A jeśli nawet kupisz go w sklepie to ile masz tej gwarancji, pół roku?
I gdzie to potem wrócisz, gdzie serwis konsumenta, gdzie autoryzowane serwisy itd. itp.
Jak już kiedyś pisałem, za mało zarabiam żeby było stać mnie na podróbki.
JackyX
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 23 maja 2006, 20:56
Lokalizacja: Jasełko

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: JackyX »

Generalnie z większością bieżni kompatybilne są Polary i dla tego właśnie takiego pulsometru używam. Nie trzeba zegarka na rękę ubierć ;)
luk8
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 14 września 2011, 13:35

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: luk8 »

A jesli ktoś ma Nokie (z GPS) to może zainstalować sports-trackera i do tego kupic pulsometr Polar Bluetooth.
Pulsometru akurat nie mam, ale z GPS fajnie pobiegać/pojeździć.
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: rjarek »

Niezbyt dobra pora na bieganie, zimno i pada, może wreszcie zacznie być ciepło:)
edaa10
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 15:20
Lokalizacja: Jasło

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: edaa10 »

ja biegam nawet w zimie :)
marynia76
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 11:38

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: marynia76 »

A takie mam pytanie! Co lubicie słuchać podczas biegów (jeśli w ogóle). Ja bardzo lubię biegać w piątek wieczorem jak jest lista przebojów na trójce (wtedy najdłużej biegam :) ). A po za radiem to mam na mp3 ulubiony zestaw muzyki do biegania ale trochę mi się znudził- chetnie dowiem sie co inni słuchają i może odpatrzę :)
Awatar użytkownika
non serviam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 19 lutego 2011, 09:35

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: non serviam »

marynia76 pisze:A takie mam pytanie! Co lubicie słuchać podczas biegów (jeśli w ogóle). Ja bardzo lubię biegać w piątek wieczorem jak jest lista przebojów na trójce (wtedy najdłużej biegam :) ). A po za radiem to mam na mp3 ulubiony zestaw muzyki do biegania ale trochę mi się znudził- chetnie dowiem sie co inni słuchają i może odpatrzę :)
Coś energicznego ja słucham IN FLAMES
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: Limona »

marynia76 pisze:A takie mam pytanie! Co lubicie słuchać podczas biegów (jeśli w ogóle). Ja bardzo lubię biegać w piątek wieczorem jak jest lista przebojów na trójce (wtedy najdłużej biegam :) ). A po za radiem to mam na mp3 ulubiony zestaw muzyki do biegania ale trochę mi się znudził- chetnie dowiem sie co inni słuchają i może odpatrzę :)
http://www.youtube.com/watch?v=VgSMxY6asoE :rotfl:
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Bieganie czas zacząć

Post autor: obiektywnyObserwator »

Nic, biegam i rozmyślam. No i słyszę czy coś na mnie trąbi, czy coś zaraz we mnie nie wpadnie.
Nie lubię tracić kontaktu z tym co mnie otacza, przez wkładanie sobie do uszu słuchawek.
A bo ja wiem, czy nie biegnie za mną jakiś zorro z nożem i zaraz go w plech nie będę miał?

To jednak prawda co piszą, że biegacze są pozytywnie nastawieni do świata, mają lepsze humory.
Z wszystkimi z którymi mijam się na trasie, wymieniam zwykłe cześć czasem kilka słów więcej
i każdy bardzo uśmiechnięty. A najlepsze są sytuacje gdy ja sobie biegnę a naprzeciw idzie
np. koleś z reklamówką piwa, bluza JP, telefon i faja w drugiej ręce i tak się pręży i spode łba
patrzy, jak by mnie zaraz miał staranować. Jak bym nie biegł to bym się pewnie turlał ze śmiechu
przed nim :rotfl:
ODPOWIEDZ