Chuck Norris wybiera się do Jasła na wakacje!!!(BZ WBK)

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Chuck Norris wybiera się do Jasła na wakacje!!!(BZ WBK)

Post autor: after »

Jednak sobowtór, muszę Was rozczarować . www.stayfly.pl/2012/02/chuck-norris-reklamuje-bz-wbk/
Awatar użytkownika
after
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 310
Rejestracja: 16 października 2010, 19:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Chuck Norris wybiera się do Jasła na wakacje!!!(BZ WBK)

Post autor: after »

Chociaż każde źródło podaje inaczej. ;)
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

W kwestii formalnej - wyjaśnienie

Post autor: warez »

Jacek Pieniążek jest najsłynniejszym polskim sobowtórem Chucka Norrisa. Jego zdjęcia gościły w magazynach Hustler, CKM, czy w satyrycznej książce „Chuck Norris z półobrotu”. Prowadzi agencję sobowtórów, których wynajmuje do reklam, epizodów filmowych, imprez okolicznościowych dla firm i przedsiębiorstw.
Od 1993 r. wykorzystując swój wizerunek Jacek Pieniążek regularnie bierze udział w imprezach charytatywnych, telewizyjnych programach („Załóż się”, „Gra”), serialach („Grazykowie”, „Tygrysy Europy”) i filmach („Nie panikuj”, „Ślepy traf”). Poza tym prowadził program informacyjny w Superstacji oraz zajęcia w szkole średniej i na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Autor satyrycznych piosenek grał też w teledyskach dla takich artystów jak Julia Trębacz, Skiba czy L.U.C. Jest głównym bohaterem filmu dokumentalnego „Podwójne życie” (2011).
szaaalenstwo2937
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2012, 12:41

Re: W kwestii formalnej - wyjaśnienie

Post autor: szaaalenstwo2937 »

warez pisze:Jacek Pieniążek jest najsłynniejszym polskim sobowtórem Chucka Norrisa. Jego zdjęcia gościły w magazynach Hustler, CKM, czy w satyrycznej książce „Chuck Norris z półobrotu”. Prowadzi agencję sobowtórów, których wynajmuje do reklam, epizodów filmowych, imprez okolicznościowych dla firm i przedsiębiorstw.
Od 1993 r. wykorzystując swój wizerunek Jacek Pieniążek regularnie bierze udział w imprezach charytatywnych, telewizyjnych programach („Załóż się”, „Gra”), serialach („Grazykowie”, „Tygrysy Europy”) i filmach („Nie panikuj”, „Ślepy traf”). Poza tym prowadził program informacyjny w Superstacji oraz zajęcia w szkole średniej i na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Autor satyrycznych piosenek grał też w teledyskach dla takich artystów jak Julia Trębacz, Skiba czy L.U.C. Jest głównym bohaterem filmu dokumentalnego „Podwójne życie” (2011).
no wlasnie :) gdzies to widzialam tylko nie wiem czy artykul czytalam czy na yt ogladalam :) ale mnie sie zdaje ze to tylko w reklamie tak puscili bo po co mial by tu jechac :P
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Chuck Norris wybiera się do Jasła na wakacje!!!(BZ WBK)

Post autor: Regulator »

dziewczynazjasla
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 12 maja 2009, 20:15

Re: Chuck Norris wybiera się do Jasła na wakacje!!!(BZ WBK)

Post autor: dziewczynazjasla »

http://www.youtube.com/watch?v=RkOEOnRz3WU


Jasło coraz sławniejsze hehe
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Chuck Norris wybiera się do Jasła na wakacje!!!(BZ WBK)

Post autor: winiarz171 »

Szpak je rozsławił :rotfl:
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: Chuck Norris wybiera się do Jasła na wakacje!!!(BZ WBK)

Post autor: Papuga »

winiarz171 pisze:Szpak je rozsławił :rotfl:

to akurat prawda. Byłem niedaleko Gdyni i w rozmowie z ludźmi mówię że z jestem z podkarpacia, z daleka, z Jasła.... a oni "aaa Jasło, miasto Szpaka" -.-
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Chuck Norris wybiera się do Jasła na wakacje!!!(BZ WBK)

Post autor: Emily »

Papuga pisze:
winiarz171 pisze:Szpak je rozsławił :rotfl:

to akurat prawda. Byłem niedaleko Gdyni i w rozmowie z ludźmi mówię że z jestem z podkarpacia, z daleka, z Jasła.... a oni "aaa Jasło, miasto Szpaka" -.-
Z jednej strony dobrze: dzięki niemu wiedzą o Jaśle. Z drugiej strony, to miasto nie jest Szpaka, a każdego obywatela, amen.
Myślę, że to nie ten temat :)
AbsurdB
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 9 grudnia 2012, 23:39

Re: Chuck Norris wybiera się do Jasła na wakacje!!!(BZ WBK)

Post autor: AbsurdB »

i Chuck ma być!!!!!!!!!!
Tylko Chuck Norris doliczył do nieskończoności dwa razy
ODPOWIEDZ