mieszkanie na kotlinie

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

mieszkanie na kotlinie

Post autor: trus »

Co sądzicie o mieszkaniach na kotlinie? Może ktoś tam mieszka lub nie dawno kupił mieszkanie...
MalcolmX
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 349
Rejestracja: 17 kwietnia 2010, 09:39

Re: mieszkanie na kotlinie

Post autor: MalcolmX »

głośno od ulicy, tiry słychać z kilometra, poza tym lekkie peryferie, kaufland tylko in plus
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: mieszkanie na kotlinie

Post autor: wojasxxx »

Ogólnie to raczej kicha,szybko oddanie mieszkania,grzyb,niedoróbki no i peryferia.Jeszcze ten dojazd od miasta:(
trus
Guru
Guru
Posty: 140
Rejestracja: 9 lipca 2010, 09:15

Re: mieszkanie na kotlinie

Post autor: trus »

a skąd masz takie informacje? moim zdaniem lepiej mieszkać dalej od centrum a dojazd nie stanowi problemu, przecież to piechotą 20 minut...
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: mieszkanie na kotlinie

Post autor: avicularia »

Na Kotlinie to peryferia?? Jak ktoś tak mówi, to miasto widział jedynie na pocztówce od wujka. Proponuję dla przykładu zamieszkać w Krakowie na Krowodrzach. :] Zdecydownie nikt nie powie peryferia, choć do centrum spacerkiem nie pójdzie.
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: mieszkanie na kotlinie

Post autor: scand »

mieszkam tu od dwóch lat i szczerze podoba mi się osiedle jako samo w sobie, bardzo zielono i raczej chyba spokojnie minusy to tak jak piszą wyżej hałas od ulicy duży, aczkolwiek do zniesienia..ja mam jeszcze sypialnie z drugiej strony bloku to nie przeszkadza aż tak ale reszta członków rodziny musiała po prostu przywyknąć..kolejna sprawa to daaaaaaaaaaleko wszędzie ;/

a co do tych nowych bloków to też słyszałem, że są zrobione na szybciora i lekko się sypią...
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: mieszkanie na kotlinie

Post autor: dragoness »

Fajnie się mieszka, choć faktycznie, telewizji przy otwartym oknie nie pooglądasz. W miarę spokojnie, zielono, ptaszki latają w dzień, nietoperze w nocy. Czasami na osiedle zawita zajączek, lub bażant.
ODPOWIEDZ