plener na zdjecia slubne

Kultura w każdej formie, porozmawiaj o niej, pokaż swoje prace, zaproś na wydarzenie kulturalne
nicole
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:04

plener na zdjecia slubne

Post autor: nicole »

Witam! jakie znacie ciekawe miejsca w okolicach Jasla gdzie można by było zrobić zdjęcia ślubne? pozdrawiam :)
brzuhu
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 28 kwietnia 2007, 23:51
Lokalizacja: jasło

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: brzuhu »

Podpinam się pod pytanie
nowa25
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 17 listopada 2009, 11:58

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: nowa25 »

ponawiam temat ! również jestem zainteresowana !
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: jaslanka »

nicole pisze:Witam! jakie znacie ciekawe miejsca w okolicach Jasla gdzie można by było zrobić zdjęcia ślubne? pozdrawiam :)
Witam. To zależy m.in. od pory roku. Polecam Folusz jak kwitną kaczeńce i pierwiosnki czyli wiosna. Na pewno jak ktoś lubi może być Odrzykoń /tylko trzeba kawałek podjechać/. A w sumie wystarczy dobre światło i trochę zieleni, np. w parku. Myślę, że każdy fotograf podrzuci pomysł - chyba, że chcecie robić zdjęcia we własnym zakresie. O - jeszcze w Moderówce w parku po prawej stronie od Jasła. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
lustro
Guru
Guru
Posty: 163
Rejestracja: 20 stycznia 2009, 14:45

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: lustro »

Zgadzam się z poprzedniczką, zależy to od pory roku, ja np mój plener chciałam nagrać na łące, ot tak takiej zwyczajnej ;) ale niestety rano padało i było na łące za mokro :/ a my jeszcze chcieliśmy wrócić po plenerze na wesele ;) także kamerzysta nam polecił swój ogromny ogród, ku mojemu zdziwieniu wyszło przepięknie, dużo zależało od pięknego zachodu słońca i piosenki która leciała w tle(oczywiście przez nas wybrana) ;)
Abdin
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2009, 10:51

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: Abdin »

za zajazdem "Pod Goleszem" też robią zdjęcia ślubne w plenerze
nicole
Bywalec
Bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:04

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: nicole »

Gdzie robicie zdjęcia ślubne w plenerze, proszę o propozycje
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: 9kasica2 »

sanktuarium w Dębowcu, dworek w Brzyskach,pod Goleszem, park w Jaśle, u Pana Żydka w Krajowicach koło domu...
biedronkastonka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 7 maja 2011, 21:41

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: biedronkastonka1 »

Folusz, Odrzykoń, Dworek Konopnickiej w Jedliczu. Tyle znam.
biedronkastonka1
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 7 maja 2011, 21:41

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: biedronkastonka1 »

Ajć Dworek jest w Żarnowcu. Pomyliłam
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: wścieklica »

Widziałem zdjęcia pleneru ślubnego robione w szczerych polach, tuż przed żniwami, w złotym owsie i białym życie. Żadnych drzew,zabudowań, śladów cywilizacji w kadrze. Jedynie kępki zieleni, gdzieniegdzie bławat, kąkol, maki. Widać było że był dość mocny wiatr przy bezchmurnym niebie. I zdjęcia były PIĘKNE! A autorem był bodajże p. Rak.
Awatar użytkownika
yogford
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 10 sierpnia 2011, 20:00

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: yogford »

Może nie do końca na temat, ale... :zawstydzony: Znajomi ostatnio proszą mnie o wykonanie im zdjęć na ślubie i tak się składało, że za każdym razem lało. Ale okazało się, że nawet w lokalu można zaimprowizować małą sesję i myślę, że nie jest najgorzej :) . Dwa dni temu zrobiłem sobie na szybko stronkę i wrzuciłem kilka zdjęć. Bardzo chętnie poczytam opinie co sądzicie o moich wypocinach oraz przyjmę sugestie co powinienem poprawić w swoich zdjęciach. Stronka to: http://www.wix.com/tomaszczechowicz/tomek . Nie wiem co jest grane ale z tego co zauważyłem Firefox ma dosyć często problemy z jej otwarciem (nie pojawia się menu, albo wcale jej nie chce załadować), Internet Explorer raczej dobrze sobie z nią radzi.
magnesik19
Guru
Guru
Posty: 164
Rejestracja: 29 lipca 2009, 20:16

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: magnesik19 »

fotki pod skałą :) super. a to zdjęcie z bocianami to już wogóle jest genialne!:)

co do tematu związanego z sesją, to moze karpacka troja? wiem ze tam mozliwe sa sesje, lecz za odplatnościa.
wścieklica
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 12 marca 2010, 12:57

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: wścieklica »

@yogford - dobre. Tym bardziej że zamknięta przestrzeń bardzo ogranicza pomysłowość.
A stronka rzeczywiście nie najlepiej Ci hula. Zajrzyj na PW.
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: plener na zdjecia slubne

Post autor: Emily »

Sanktuarium w Tarnowcu :)
ODPOWIEDZ