laptop z jakiej firmy kupić???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: sebastiano19 »

miałem ASUSA- padły taśmy, miałem ACER'a- większego gó**a nie widziałem obecnie pracuję na najstarszym sprzęcie w domu a jest to TOSHIBA SATELLITE:)
tą markę z czystym sumieniem mogę Ci polecić
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: Dziadek »

sebastiano19 pisze:miałem ASUSA- padły taśmy, miałem ACER'a- większego gó**a nie widziałem obecnie pracuję na najstarszym sprzęcie w domu a jest to TOSHIBA SATELLITE:)
tą markę z czystym sumieniem mogę Ci polecić
Mam acera od 5 lat i świetnie sobie radzi. Moim zdaniem każdy bedzie dobry jak się dobrze trafi :ok:
maverik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 9 lutego 2010, 19:50

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: maverik »

Mam ACER 5738G i powiem szczerze że nie jestem zadowolony niby nie jest aż tak słaby 4gb ram procek 2x2,2ghz i grafika radeon 512mb ale nie pograsz na nim bo po 20 minutach grania po prostu ci sie przegrzeje i wylaczy tak samo nie obejrzysz filmu full hd bo za bardzo obciąza układ graficzny może mój ma wadliwe chłodzenie no ale Asus, Toshiba na te laptopy patrz.
Awatar użytkownika
maciek_11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 334
Rejestracja: 7 października 2009, 19:56

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: maciek_11 »

Z mojej strony polecam HP. Śmiga już 5 rok od zakupu bez żadnej wymiany czy naprawy aż miło, do tego mają bardzo przyjazną stronę ze sterownikami do każdego modelu...
wojkup
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 13 lipca 2007, 20:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: wojkup »

Z wlasnego doswadczenia moge Ci szczerze polecic:
1) Lenovo/IBM
2) Dell

Odradzam natomiast wszelkie HP-ki, na kilkanascie napraw laptopow przychodzily do mnie prawie same HP.
Pozdrawiam
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: Architekt »

miałem acera z długowieczną baterią bardzo go lubiłem niestety po 5 latach od przenoszenia jedną ręką pęknięcie go unieruchomiło. Pewno pracowałbym na nim jeszcze do dziś. Teraz mam samsunga i wiadomo nowszy typ, więcej radości wykonanie trochę lepsze ale generalnie nie odbiega od tamtego. Nie lubię procków pentium wg mnie są wolne.
Za acera wybuliłem wtedy ponad 4.5 tysi przy kolejnym już nie byłem taki głupi i kupiłem zwyczajny najtańszy za 1.8 tyś zł. Kolejny będzie z ekranem 17 cali i też może być samsung lub asus. Nie ma sensu przepłacać za markę i bajery. To mnie już życie nauczyło, żeby nie podchodzić do zakupu emocjonalnie tylko praktycznie.
xanonimx
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 20:12

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: xanonimx »

Przekątną ekranu i pojemność baterii bierzesz pod uwagę? Przydałoby się więcej informacji czego oczekujesz, będziesz korzystał tylko w domu czy zabierał go w różne miejsca bez możliwości podłączenia do zasilania? Temat tego jakiej firmy laptopa wybrać jest względny..
Awatar użytkownika
Vr6
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 15 lutego 2010, 20:25

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: Vr6 »

Acer jest spoko
areo1234
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 16 października 2009, 18:56

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: areo1234 »

Tylko i wyłącznie TOSHIBA!!!!
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: antykieckowy »

TOSHIBA. Technicznie nie odstaje od innych a serwis jest na 6 +.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: _WHISKEY_ »

Toshiba - Made in Japan.
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: pomelo »

Dell też dobrze chodzi
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: Papuga »

Powiem tak: najlepszy będzie ten co się nie zepsuje a na chwilę obecną nie możemy jednoznacznie stwierdzić jak będzie z każdą firmą....
Patrząc na wykonanie tych teraźniejszych Toshib to trzeba się głeboko zastanowić nad jej zakupem...
Samsung przebija się ogromnie przez innych i to w większości kategorii, czy to RTV czy kompy czy smartfony, robi bardzo dobrej jakości notebooki.
Dell ma z kolei jeden z najlepszych serwisów.
Acera bym odradzał, w tej chwili jest pod banderą Packard Bell. Acer ma serwis w Czechach i tylko rok gwarancji na sprzęt.
HP seria Pavilion podobnie jak wyżej - warranty 1 year
Sony Vaio- ogromne pieniądze za normalny laptop
Asusa chwalą ludzie, zależnie od serii, za wykonanie czyli aluminium w obudowie
Fujitsu-Siemens.... - to jeszcze istnieje?:)
Compaq to lapki HP-ka, również ostrożnie ;)
Lenovo - super lapki ale te z wyższej serii, bodajże Z - świetnie wykonane chociaż w niektórych przypadkach trzeba słono zapłacić na m.in głośniki JBL
MSI - w tej chwili bardzo solidny konkurent na rynku - dobre wykonanie, ładny design, dobry serwis
Apple - dla pasjonatów...;)
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: _WHISKEY_ »

Papuga pisze:Powiem tak: najlepszy będzie ten co się nie zepsuje a na chwilę obecną nie możemy jednoznacznie stwierdzić jak będzie z każdą firmą....
Patrząc na wykonanie tych teraźniejszych Toshib to trzeba się głeboko zastanowić nad jej zakupem...
Samsung przebija się ogromnie przez innych i to w większości kategorii, czy to RTV czy kompy czy smartfony, robi bardzo dobrej jakości notebooki.
Dell ma z kolei jeden z najlepszych serwisów.
Acera bym odradzał, w tej chwili jest pod banderą Packard Bell. Acer ma serwis w Czechach i tylko rok gwarancji na sprzęt.
HP seria Pavilion podobnie jak wyżej - warranty 1 year
Sony Vaio- ogromne pieniądze za normalny laptop
Asusa chwalą ludzie, zależnie od serii, za wykonanie czyli aluminium w obudowie
Fujitsu-Siemens.... - to jeszcze istnieje?:)
Compaq to lapki HP-ka, również ostrożnie ;)
Lenovo - super lapki ale te z wyższej serii, bodajże Z - świetnie wykonane chociaż w niektórych przypadkach trzeba słono zapłacić na m.in głośniki JBL
MSI - w tej chwili bardzo solidny konkurent na rynku - dobre wykonanie, ładny design, dobry serwis
Apple - dla pasjonatów...;)
A gdzie TOSHIBA ? Przecież to nie jest pryszcz w sklepie z komputerami.
avelek
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 19 grudnia 2011, 15:54

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: avelek »

Polecam miedzy Toshiba Samsung Dell Lenovo
ODPOWIEDZ