Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Tematy związane z gminami z okolic Jasła
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Sun Tzu »

Jozin - czy możesz napisać, kogo określiłeś mianem "Czarnego Wieprza"?
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Winetou »

Sun Tzu pisze:Jozin - czy możesz napisać, kogo określiłeś mianem "Czarnego Wieprza"?
SPASIONA KLECHA. :)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Sun Tzu »

Kolejny odważny człowiek...
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Hackenbush »

HE HE!
Najbardziej mnie śmieszy jak jeden debil z drugim wygłasza te swoje opinie, że grube warchoły, że czarna mafia, a potem w niedzielę grzecznie jedzie ze swoją starą do kościółka, żeby pokazać się że jest :D
oczywiście większość cwaniaczków tu piszących to małolaty, które też są prowadzane do bozi przez rodziców :D
To jedna sprawa. Druga jest taka, że to, czy ktoś zapłaci czy nie to tylko i wyłącznie jego sprawa. Sprawa jego wiary, sumienia i oczywiście możliwości finansowych. Nikt nikogo nie zmusza, religia nie jest prawnie nakazana przez państwo, więc nie rozumiem skąd taka wrzawa. Kto chce to da. Oczywiście przy tej okazji kilka osób bez klasy musi zacząć bluzgać o czarnych, pingwinach, etc. Co was tak boli? Czy to wasze pieniądze?

p.s. Mieszkam w parafii Dąbrówka-Gamrat, chodzę do kościoła i nie dam pieniędzy na organy, bo uważam, że najpierw trzeba było skonsultować ten zakup z parafianami.
Hackenbush
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 20:57

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Hackenbush »

gjggggggggggggggg
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: antykieckowy »

Juve_fan/Sun Tzu ma rację. Bezbożniki, powinniście się cieszyć, że TYLKO 300 zł. Dobrodziej proboszcz też powie NIE przy pogrzebie i będziecie w piekle wyć!

:padam:
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Jozin »

Sun Tzu pisze:Jozin - czy możesz napisać, kogo określiłeś mianem "Czarnego Wieprza"?
Pazerny kler.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Jozin »

Hackenbush pisze:HE HE!
Najbardziej mnie śmieszy jak jeden debil z drugim wygłasza te swoje opinie, że grube warchoły, że czarna mafia, a potem w niedzielę grzecznie jedzie ze swoją starą do kościółka, żeby pokazać się że jest :D
oczywiście większość cwaniaczków tu piszących to małolaty, które też są prowadzane do bozi przez rodziców :D
To jedna sprawa. Druga jest taka, że to, czy ktoś zapłaci czy nie to tylko i wyłącznie jego sprawa. Sprawa jego wiary, sumienia i oczywiście możliwości finansowych. Nikt nikogo nie zmusza, religia nie jest prawnie nakazana przez państwo, więc nie rozumiem skąd taka wrzawa. Kto chce to da. Oczywiście przy tej okazji kilka osób bez klasy musi zacząć bluzgać o czarnych, pingwinach, etc. Co was tak boli? Czy to wasze pieniądze?

p.s. Mieszkam w parafii Dąbrówka-Gamrat, chodzę do kościoła i nie dam pieniędzy na organy, bo uważam, że najpierw trzeba było skonsultować ten zakup z parafianami.
Nie chodzę, nie daję i wcale się tego nie wstydzę, a nawet jestem dumny.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Sun Tzu »

Jozin - czy możesz napisać, kogo określiłeś mianem "Czarnego Wieprza"?

Pazerny kler.
Jozin - odwaga tak zdrożała, że z wylewania pomyj na jednostkę przeszedłeś do wylewania pomyj na ogół, bo to bezpieczniejsze? Ech, ty mój bohaterze - jestem z ciebie taki dumny...
Nie chodzę, nie daję i wcale się tego nie wstydzę, a nawet jestem dumny.
Prawdziwy bohater naszych czasów!

p.s.
O innych rzeczach, których też nie robisz i z których jesteś dumny nie musisz publicznie informować - mam słaby żołądek i wielkie poczucie estetyki, więc...
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Jozin »

No cóż, jedni nie boją się powiedzieć, że mają ich w d....e a drudzy klękają na ich widok, całują w rękę i posłusznie wypinają tyłek....
Życie to sztuka wyborów - jak mawiał klasyk.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6273
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Sun Tzu »

Jozin pisze:No cóż, jedni nie boją się powiedzieć, że mają ich w d....e a drudzy klękają na ich widok, całują w rękę i posłusznie wypinają tyłek....
Życie to sztuka wyborów - jak mawiał klasyk.
Mój ty bohaterski anonimie internetowy! :rotfl:
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Winetou »

Sun Tzu pisze: Mój ty bohaterski anonimie internetowy! :rotfl:
Za to Twoje dane są wszystkie, nawet numer buta podałeś. :zalamany: Przestań pajacować.
japonka12
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 października 2011, 17:22

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: japonka12 »

Nie jestem z tej parafi ale czasem tam chodze do kosciola i jak uslyszalam ogloszenia niedz.to sobie pomyslalam: jaka rodzina w czasach jakie teraz mamy da mu po 300 zl na organy? gdybym miala rodzine, dzieci to nie bylo by mnie stac dac takie pieniedze. Wg mnie ks.z rada paraf.zle to zrobil, powinien jakis czas przed planowanym kupnem organow powiadomic parafian o tym i poprosic by dawali co miesiac drobna ofiare w miare mozliwosci i byloby juz troche uskladane kasy a nie organy kupione i dawac po 300 zl.... lekka przesada. Kto bedzie mial dac to da
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: Jozin »

Sun Tzu pisze:
Jozin pisze:No cóż, jedni nie boją się powiedzieć, że mają ich w d....e a drudzy klękają na ich widok, całują w rękę i posłusznie wypinają tyłek....
Życie to sztuka wyborów - jak mawiał klasyk.
Mój ty bohaterski anonimie internetowy! :rotfl:
Odezwał się ....
Żadna to tajemnica, wszyscy co mnie znają to wiedzą.
aleczka
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 5 października 2010, 10:57

Re: Proboszcz Dąbrówka-Gamrat po 300zł na organy

Post autor: aleczka »

mój teść mieszka w tej parafii ma 620 zł miesięcznej renty ,żonę na utrzymaniu i dom i teraz co ? przyjdzie mu oddać 300 zł a żyć będzie za co ?? jeśli zbiórka to dobrze ale co łaska jeden może dać 500 zł bo go na to stać a drugi 10 zł nie należy ludzi zmuszać bo takim postępowaniem ludzie odwracają się od kościoła. ja bym nie dała a jeśli już to tyle ile by mnie było stać.
ODPOWIEDZ