laptop z jakiej firmy kupić???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: Papuga »

A gdzie TOSHIBA ? Przecież to nie jest pryszcz w sklepie z komputerami.[/quote]

Toshiba jest na samym początku, wystarczy czytać wszystko a nie tylko to co jest tłustym drukiem:)
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: kowalski38200 »

DELLLLLLLLLLLLLL :hurra:
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: rabiosa91 »

Od zawsze korzystam z lenovo i polecam. Wszelkie defekty tych laptopów spowodawane były moimi zaniedbaniami, a naprawy były stosunkowo tanie. Polecam lenovo !!! Także hp ma kilka udanych modelów, ale trzeba uważać bo niektóre to konkretna porażka.
awion
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:58

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: awion »

Osobiście pracuję na Acerze, kupiłem ponieważ miał dobre możliwości do ceny. Ale nie polecę go tym, którzy chcą pograć w gierki i tym którzy będą pracować nad grafiką itp.
Myślę, że najlepsze laptopy mają Lenovo i Asus. Może nie zachwycają wyglądem, ale po prostu dobrze działają:)
Awatar użytkownika
Fresh
Guru
Guru
Posty: 166
Rejestracja: 4 sierpnia 2011, 16:35

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: Fresh »

Ja mam obecnie Pacard Bell.
Udało mi się kupić nówkę w czerwcu rok temu za 1500zł na allegro.
GeForce GT420M , i3-380M , 4GB RAM i 500GB dysk.
Myślę że podzespoły za tą cenę jak najbardziej okey.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: Winetou »

acer
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: dado »

A jam mam Lenovo i nie polecam...kupiłem,bo poprzednio miałem IBM-a,ale chińskie Lenovo to nie to samo...naprawdę,obchodzę się z lapkiem jak z jajkiem,a już mam jakieś przebarwienie na matrycy i nie działa lewy przycisk Tochpada...a wszystko to po 2,5 roku użytkowania .
The Nun

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: The Nun »

http://allegro.pl/nowy-hp-probook-4530s ... 03353.html

Proszę bardzo, najlepszy jaki może być.
Może nie akurat ta konkretna oferta, jednak polecam.
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: rabiosa91 »

dado pisze:A jam mam Lenovo i nie polecam...kupiłem,bo poprzednio miałem IBM-a,ale chińskie Lenovo to nie to samo...naprawdę,obchodzę się z lapkiem jak z jajkiem,a już mam jakieś przebarwienie na matrycy i nie działa lewy przycisk Tochpada...a wszystko to po 2,5 roku użytkowania .
Jaki to jest jesli można wiedzieć model??
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: dado »

Ja akurat mam Y530-ich już nie ma chyba w ofercie. Z IBM,który miałem (T30) byłem MEGA zadowolony,to był sprzęt niezniszczalny.Dlatego kupiłem Lenovo-może nie jest najgorszy,ale jestem trochę rozczarowany,zdecydowanie nie ta sama jakosć.No i marny kontakt z serwisem.
luk8
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 14 września 2011, 13:35

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: luk8 »

Tez mam Lenovo (SL500). U mnie juz prawie 3 lata, dość dużo pracuje, więc 8-10 godzin dziennie laptop na chodzie. Jak narazie bez problemów - na początku były z siecią (po aktualizacji softu przestała działać - faktycznie serwis - porażka). Przesiadłem się na Win7 (z lapkiem była Vista) i już wszystko "lata" super.
Awatar użytkownika
elemelek
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 69
Rejestracja: 22 października 2010, 15:31

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: elemelek »

Również mam Lenovo. Mam go rok, nic się z nim póki co nie dzieje. Polecam :)
rabiosa91
Guru
Guru
Posty: 167
Rejestracja: 30 lipca 2011, 12:33

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: rabiosa91 »

dado pisze:Ja akurat mam Y530-ich już nie ma chyba w ofercie. Z IBM,który miałem (T30) byłem MEGA zadowolony,to był sprzęt niezniszczalny.Dlatego kupiłem Lenovo-może nie jest najgorszy,ale jestem trochę rozczarowany,zdecydowanie nie ta sama jakosć.No i marny kontakt z serwisem.

Wiem o którym modelu mówisz, przez jakiś czas pracowałem na tym komputerze. Miałem ten mocniejszy z 3gb ram ddr 3. Powiem Ci że mi również na poczatku poszedł dysk ale serwis na gwarancji naprawił mi to w 3dni !!! Za to również cenie lenovo że w serwisach tej firmy wymieniają elementy na nowe a nie bawią się w naprawe a takze robia to szybko o ile laptop jest na gwarancji, nie wiem jak kontaktowałeś się z serwisem ale mi to nie sprawiało problemu (laptop kupiłęm w vobisie i przez sklep bez problemu kontaktowałem się z lenovo). W tym modelu poszły mi jeszcze zawiasy ale naprawa kosztowała jakieś 200zł (z wyamianą więc tanio - po gwarancji) :) Hmmm co tu duzo mówic polecam lenovo mimo wszystko z własnego doświadczenia :) Mysle że jak bedziesz rozglądał sę za nowym sprzetem mimo wszystko warto dac ostatnią szanse lenovo ich laptopy sa coraz lepsze jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny, i polecam zakup w autoryzowanym sklepie a wtedy kontakt z serwsem bedzie naprawde szybki :) NIE POLECAM ACERÓW. Natomiast lenovo, CZĘŚĆ modeli hp i asus jak najbardziej na TAK :)
freeq144
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 27 marca 2011, 17:19

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: freeq144 »

ja pozostaję wierna dwóm firmom. ACER I ASUS. U mnie w domu jest 4 laptopy , 3 asus-y i 1 acer i nie ma z nimi kłopotu. Moje najnowsze cacko asus ma 8 gb ramu i 640 gb pamięci i świetnie śmiga. acer staruszek, przecierpiał juz sporo, wylatał sie samolotem naście razy, przejeżdził przez polske dziesiątki razy, przemieszczał sie ciągle razem ze mna od stycznia 2009r i dalej hula. Asusy nowsze cacka , teraz są coraz lepsze i mają wiecej bajerów.
Tak więc asus i acer.
Awatar użytkownika
Papuga
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 18 lipca 2011, 20:53

Re: laptop z jakiej firmy kupić???

Post autor: Papuga »

świetnie śmiga bo ma "640gb pamięci"? hehe, wow ;)

ilu użytkowników, tyle opinii. Teraz sprzęt ma się psuć a naprawa powinna być nieopłacalna. Wtedy człowiek biegnie do sklepu po nowego i rynek się napędza :!: :chytry:
ODPOWIEDZ