kasa fiskalna

Szukasz jakiejś konkretnej informacji, usługi, przedmiotu itp? Ale nie wiesz gdzie można coś takiego uzyskać?
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

kasa fiskalna

Post autor: jjaa18+ »

witam chcialabym zrobic kurs na kase fiskalna niestety w naszym cudownym miescie moge to zrobic tylko prywatnie czy ktos moglby mi podpowiedziec gdzie i za ile moge to zrobic??pare lat temu wiem ze gdzies na ul.wyspianskiego ktos taki kurs robil kosztowalo to 300zl czy wiecie czy dalej mozna zrobic tam kurs??albo gdzies indziej na terenie jasla i ile to kosztuje dzieki z gory za odpowiedz
mati85061
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 15 marca 2009, 22:18

Re: kasa fiskalna

Post autor: mati85061 »

na wyspianskiego jest centrum szkolenia zawodowego i organizują rózne kursy. czesto rowniez z dofinansowaniem unii , musisz podejs i zapytac bedziesz wiedziec najlepiej. :)
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: kasa fiskalna

Post autor: dziewczyna »

prywatnie to też sztuka zrobić kurs kasy fiskalnej w tym mieście.
W styczniu był organizowany w edukatorze za 350 zł. , można pytać też w żaku.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: kasa fiskalna

Post autor: jjaa18+ »

a jakis numer telefonu do centrum ksztalcenia na wyspianskiego ktos ma??
andrzej_ar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 251
Rejestracja: 7 października 2011, 20:41

Re: kasa fiskalna

Post autor: andrzej_ar »

Pracodawca wymaga papieru na to że kalkulator zwany kasą potraficie obsługiwać??

Serio wam powiem że to nie ma najmniejszego sensu a wszelkie takie kursy to chyba wyłącznie po to, żeby doić pieniądze z ludzi/instytucji...

Kasa fiskalna w uproszczeniu to taki duży kalkulator z drukarką i tyle.... do tego obsługa każdej z nich jest inna . Równie dobrze można przeczytać instrukcję obsługi ściągniętą z netu a resztę już na konkretnej kasie w konkretnym miejscu się uczyć...

Kody jakie stosują sklepy każdy sam sobie wg swojego uznania daje. Więc takie kursy nie dają żadnych korzyści. A nauka obsługi jako takiej trwa max godzinę z przestudiowaniem instrukcji obsługi. Programować przecież nikt jej codziennie nie będzie... A nauka kodów na danym sklepie to inna sprawa ale tego żaden kurs nie nauczy...
kamcio8080
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 27 sierpnia 2008, 21:19

Re: kasa fiskalna

Post autor: kamcio8080 »

Też jestem zainteresowany takim kursem i kontaktowałem się w tej sprawie z Żakiem, koszt to 200zł i na razie zbierają chętnych. Można zadzwonić i się zapisać.
jjaa18+
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 326
Rejestracja: 22 października 2011, 15:32

Re: kasa fiskalna

Post autor: jjaa18+ »

kamcio8080 pisze:Też jestem zainteresowany takim kursem i kontaktowałem się w tej sprawie z Żakiem, koszt to 200zł i na razie zbierają chętnych. Można zadzwonić i się zapisać.
a masz tel do zaka tez bym sie zapisala
kamcio8080
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 27 sierpnia 2008, 21:19

Re: kasa fiskalna

Post autor: kamcio8080 »

Wysłałem ci pw.
basiek0109
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 lipca 2011, 18:54

Re: kasa fiskalna

Post autor: basiek0109 »

W ZSKU w Krośnie można zrobić za darmo ;)
dooq
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 28 listopada 2011, 14:37

Re: kasa fiskalna

Post autor: dooq »

Araszka - kupowanie kasy przez internet (nie w mieście w którym prowadzisz działalność) wiąże się z tym, że potem obsługa serwisowa, przeglądy i odczyt są kosztowne. Do kasy jest przywiązany serwisant. Jeżeli jest on z Wrześni to przegląd będzie kosztował 100 pln + koszty dojazdu w Wrześni. Tak samo z każdą inną interwencją serwisową.
Druga sprawa to staraj się wspierać lokalny biznes, dlaczego swoje zarobione na Jaślanach pieniądze chcesz wydać w innym mieście? Zostaw te pieniądze ty na miejscu, niech Jasło się rozwija to i tobie będzie lepiej. Warszawka, Kraków czy inne wielkie miasta mają dużo pieniędzy a ich mieszkańcy nie kupują (nie zostawiają swoich pieniędzy) w małych miasteczkach jak Jasło. Dlaczego my Jaślanie tak nie lubimy kupować w naszych lokalnych firmach?
ODPOWIEDZ