Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzicie

O wszystkim, czyli o niczym...
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzicie

Post autor: warez »

Ciekaw jestem co powiecie o stanie jasielskich autobusów. Wg mnie to przerażające - jaki zapach wewnątrz pojazdów, cuchnie gorzej niż z chlewa, taką zgnilizną, wymiocinami, potem, łajnem itp. Chyba nigdy nie były odgrzybiane. Z zewnątrz wyglądają także koszmarnie te Autosiny.
Mastah
Guru
Guru
Posty: 104
Rejestracja: 25 grudnia 2009, 14:21
Lokalizacja: Jasełko

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: Mastah »

To fakt, że są zaniedbane, ale w znacznej mierze to tez wina pasażerów a w szczególności kretyńskiej młodzieży szkolnej (nie chodzi mi oczywiście o wszystkich podróżujących do szkoły autobusem), która wyczynia nie raz w tych autobusach różne rzeczy... Po za tym lata tym autobusikom też lecą, swoje już pamiętają.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: warez »

Mastah pisze:To fakt, że są zaniedbane, ale w znacznej mierze to tez wina pasażerów a w szczególności kretyńskiej młodzieży szkolnej...
Tutaj nie chodzi o fakt wandalizmu tylko o smród z przetlałych siedzeń, w które poszło już setki metrów sześciennych gazów odbytniczych.
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: Regulator »

Już nawet mniejsza o to, że śmierdzi. Gorzej jak się zepsuje w połowie drogi i stoi, a ty się zastanawiaj jak zdążyć na czas :mad:
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: warez »

Bida lub nieumiejętna gospodarność aż piszczy w PeKaeSach.
motyl11
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 27 kwietnia 2012, 17:40

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: motyl11 »

Przenieście się do ER-BUSÓW w takim razie, jest tam o wiele milej :)
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: kociamberek »

w PKS Jasło problemem są kierowcy a nie stan aut co do ER BUSA to ja podziwiam pasażerów tego zacnego przewoźnika ich odwagę podziwiam, bo trzeba mieć wielką odwagę żeby wsiąść do takich trupów zapłacić i pozwoli się nimi wieźć :kwasny:
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: johny3050 »

Fakt, stan autobusów jest tragiczny, ale cóż, jaki pan taki kram. Powiedzcie mi lepiej jak można było wydać zgodę na budowę dworca PKS bez zaprojektowanych w nim kibli dla klientów...
mateusz2566
Guru
Guru
Posty: 178
Rejestracja: 12 kwietnia 2011, 19:11

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: mateusz2566 »

to jeździjcie hestą :D
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzicie

Post autor: warez »

To, że kibli nie ma to jest inny temat. Główną winę wg mnie ponosi za taką sytuację MIASTO. Ponieważ dworzec jakby nie było jest wizytówką miasta. Z tegoż ów miejsca powinni odjeżdżać WSZYSCY dostępni przewoźnicy, a nie z ukrytych przystanków, o których podróżny często nie wie. Ogólnie mówiąc na Dworcu jest brud, syf i okrutny smród. Wina nie jest tylko po stronie młodzieży. Jak nastolatkowie widzą jaki syf to i szanować nie ma co. Przede wszystkim powinno myć na etacie co najmniej 2 osoby do utrzymywania czystości. Osoby te powinny byś wyposażone w specjalistyczny cleaningowy sprzęt jak to jest w innych cywilizowanych krajach. I znowu będzie, że pieniędzy nie ma - [...] prawda pieniądze są! Ile kasy idzie na inne bezsensowne rzeczy. Jeżeli już to zrezygnować z tych "przepięknych" klombów, zasiać trawkę i zakupić środki czystości.
szaaalenstwo2937
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2012, 12:41

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: szaaalenstwo2937 »

heh dobrze by bylo tez jakby jednak cos zrobili tez z tymi budkami z jedzeniem na dworcu... smierdzi okropnie a najgorzej jak jest cieplo... :kwasny:
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: warez »

Niebawem pewno dworzec przekształcą w kolejną Galerię z twarzą tym razem Durczoka, /ponieważ dworzec jest upierd..olony/ tak jak to robią w Tarnowie.
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: warez »

Mastah pisze:To fakt, że są zaniedbane, ale w znacznej mierze to tez wina pasażerów a w szczególności kretyńskiej młodzieży szkolnej (nie chodzi mi oczywiście o wszystkich podróżujących do szkoły autobusem), która wyczynia nie raz w tych autobusach różne rzeczy... Po za tym lata tym autobusikom też lecą, swoje już pamiętają.
Wczoraj zauważyłem, że jednego autosana odrestaurowali - pomalowali rdzę i dziury farbą, dzięki czemu trzyma się całości. Ciekawe co będzie jak przyjdą roztopy? :padam:
Architekt
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 21 września 2009, 18:09

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: Architekt »

Moja babcia to mówiła, rodzice i ja dostrzegam to samo. Autobusy jasielski jak już wspomniałem nie od dziś są zwyczajnie brudne w środku. Może nie wszystkie przeważnie jeździłem na 2-3 kursach ale wyglądało to jakby oprócz ludzi woziło się jeszcze świniaki na targ. Raz, kiedy "wiozłem" żonę było mi normalnie wstyd.
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: Stan techniczny i estetyczny autobusów w PKSie- so sądzi

Post autor: Charlie_P »

Architekt bo taka prawda, że ludzie się zachowują jak świnie i bydło. Większość myje się raz w tygodniu i nie częściej zmienia bieliznę - stąd smród w autobusach, poza tym chołota nie potrafi spokojnie usiąść i usiedzieć do końca trasy. Musi coś zepsuć, popisać markerem, podrzeć, odkręcić, ukraść. Kierowca ma z własnej kieszeni to wszystko naprawiać? Po 12 godzinach roboty i użerania się z ludzmi ma jeszcze sprzątać i naprawiać to co "ludzie" zniszczyli i to do jakiego stanu doprowadzili autobus? Za 1100zł na miesiąc? Szczerze na miejscu kierowcy miałbym to gdzieś i olałbym to...
ODPOWIEDZ