Dni Jasła 2013

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
drechu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 217
Rejestracja: 16 września 2011, 21:19

Dni Jasła 2013

Post autor: drechu »

Jak co roku w dniu zakończenia Dni Jasła ktoś rozpoczyna nowy temat Dni Jasła kolejnego roku:) tym razem padło na mnie.
DNI JASŁA 2013 już za rok :) heh

jakie zespoły byście chcieli?
xd
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: pomelo »

Ja chce Kamila Bednarka dla córy i Enej dla syna....a dla siebie wszystko oprócz Chłopaków(3x pod rząd) już lepsze Trzcinicoki:-)
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: Pemek94 »

Może by zrobić wreszcie coś porządnie w tym roku, napisać jakąś listę na podstawie wypowiedzi ludzi na tym forum i zanieść do JDK. Moim zdaniem bez tego sam JDK nie zorganizuje czegoś fajnego, co zadowoli mieszkańców naszego miasta xD
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: Ona :) »

Proponuję nawet jeden dzień,ale z jakąś konkretną gwiazdą, a nie trzy dni z byle czym :/ Powiedzmy sobie szczerze - w tym roku Jasło się nie popisało !
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: Ona :) »

Pemek94 pisze:Może by zrobić wreszcie coś porządnie w tym roku, napisać jakąś listę na podstawie wypowiedzi ludzi na tym forum i zanieść do JDK. Moim zdaniem bez tego sam JDK nie zorganizuje czegoś fajnego, co zadowoli mieszkańców naszego miasta xD
Pemek94 wydaje mi się,że to niestety nie zależy tylko i wyłącznie od samego JDK-u :/ Nad tym siedzi ktoś wyżej ... Może w końcu te osoby "wyżej" się opamiętają ;)
drechu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 217
Rejestracja: 16 września 2011, 21:19

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: drechu »

po pierwsze zeby sprowadzić do Jasła gwiazdę ogólnopolskiego formatu potrzeba sporych nakładów finansowych, a naszych jasielskich urzędników trudno do tego przekonać.
Ona :)
Guru
Guru
Posty: 152
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:45

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: Ona :) »

Trzeba czy nie trzeba tych środków finansowych ... to inna sprawa.
Ale wydaje mi się,że jakby połączyli te środki pieniężne, które zostały wydane niby na te dni patrona i dni jasła to mogli by zrobić z tego jednodniową,fajną imprezę, z prawdziwego zdarzenia z jakąś ciekawą gwiazdą wieczoru :)
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: Wojtq »

Osiek Jasielski stać na BIG CYCa? STAĆ! A nie wydaje mi się by dysponowali większym budżetem niż miasto Jasło...
drechu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 217
Rejestracja: 16 września 2011, 21:19

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: drechu »

tylko tu też pewną znaczącą rolę odgrywa mentalność urzędników :)
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: Pemek94 »

Wiadomo, ze nad JDK stoi UM ale nic nie stoi na przeszkodzie by tę samą listę zanieść do Pani, która zajmuje się kulturą w naszym mieście i wtedy nie było by już potem wypowiedzi, że urzędnicy nie wiedzą czego chcą ludzie w naszym mieście xD
drechu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 217
Rejestracja: 16 września 2011, 21:19

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: drechu »

a czego ludzie chcą w naszym mieście? jakies postulaty, wykonawcy?
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: Pemek94 »

No to ja zacznę od siebie, życzyłbym sobie Luxtorpedę i Poparzeni Kawą Trzy ;)
mmusic
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 listopada 2010, 19:39

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: mmusic »

Dni Jasła to prywatna impreza JDK. Wejdźcie na ich stronę, jest tam napisane: "Tegoroczne Dni Jasła to przede wszystkim promocja artystów związanych z Jasłem oraz młodych talentów." Tylko, że te młode talenty, to tylko te, które chodzą na zajęcia w JDK, tak jakby w Jaśle nie było innych. Odkąd dyrektorką została pewna Pani, wszystkie Dni Jasła to promocja JDK i choć tej Pani już tam nie ma, to głupi zwyczaj pozostał. Chodzi mi o to, że zespoły grające w innych miejscach (choćby u kogoś w garażu) nie mają szans pokazania się na tej imprezie a powinny. W końcu to Dni Jasła - całego Jasła.
Awatar użytkownika
john1234
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, 21:37

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: john1234 »

Nie wiem ... może dla odmiany zaprosić Michała Szpaka? Może "dziewczyny" albo ten zespół Chłopacy? to by była taka odskocznia, bo ciągle tylko te gwiazdy i gwiazdy ....
a tak na poważnie... to mi odpowiada np. taki skład jaki w ten piątek i sobotę będzie grał na Dniach Tarnowa : http://tarnow.naszemiasto.pl/artykul/14 ... fe97,1,3,4
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Dni Jasła 2013

Post autor: clashtorny »

O a ja chciałbym Eris is my homegirl i Little Breaver to nowe zespoły więc nie będą kosić dużo za występ
A n deser Luxtorpeda :D
ODPOWIEDZ